همه چیز درباره ی Xbox Live

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
سلام
بدون داشتن کارت اعتباری نمیشه از این گیمای فری که مخصوص اعضای گلد تو لایوه استفاده کرد ؟؟ همونایی که دو تا تو هر ماه میذاره! رفتم دان کنم گفت کارت اعتباری نداره اکانتت ! آخه اگه فری هست دیگه اطلاعات کارت میخاد چیکار؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
بدون داشتن کارت اعتباری نمیشه از این گیمای فری که مخصوص اعضای گلد تو لایوه استفاده کرد ؟؟ همونایی که دو تا تو هر ماه میذاره! رفتم دان کنم گفت کارت اعتباری نداره اکانتت ! آخه اگه فری هست دیگه اطلاعات کارت میخاد چیکار؟؟
چرا با شیر کردن چیز میشه دانلود کرد ..!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
سلام دوستان.
فک کنم از شیشم تا هشتم اکتبر بود که لایو میگفتن رایگان هست منم برای اولین بار تصمیم گرفتم که کنسولم رو به اینترنت وصل کنم و لایو بزنم.
اما متاسفانه هرکاری کرم اصلا به لایو وصل نشد.
در مرحله ی تست اینترنت ارور MTU میده. تو نت که سرچ زدم گفته بودن از تنظیمات مودمتون هست و باید مقدار mtu تغییر پیدا کنه خودش رو 1480 بود من 1492 هم که آخرین حدش میشد بزاری گذاشتم اما بازم همین ارور رو دریافت کردم
حتی تنظیمات مودمم رو هم Factory Reset کردم اما بازم هیچی نشد و ارور داد.
باید چکار کنم دوستان؟ لطفا راهنمای کنید.
دستگاه Elite و مودم چهار پورت دارم.

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان.
فک کنم از شیشم تا هشتم اکتبر بود که لایو میگفتن رایگان هست منم برای اولین بار تصمیم گرفتم که کنسولم رو به اینترنت وصل کنم و لایو بزنم.
اما متاسفانه هرکاری کرم اصلا به لایو وصل نشد.
در مرحله ی تست اینترنت ارور MTU میده. تو نت که سرچ زدم گفته بودن از تنظیمات مودمتون هست و باید مقدار mtu تغییر پیدا کنه خودش رو 1480 بود من 1492 هم که آخرین حدش میشد بزاری گذاشتم اما بازم همین ارور رو دریافت کردم
حتی تنظیمات مودمم رو هم Factory Reset کردم اما بازم هیچی نشد و ارور داد.
باید چکار کنم دوستان؟ لطفا راهنمای کنید.
دستگاه Elite و مودم چهار پورت دارم.

سلام محمد جان ببین خیلی از دوستان با ذاشتن نت پ-ا-رس انلا-ی-ن این مشکل با ام تو یو رو داشتن ودارن و تنها راه که من برای یکی از دوستان گفتم و البته خودش هم وارد به این کار بود شیر کردنن نت بین پیسی و کنسول -
در حقیقت این کلمه و جمله اشتباه هست ولی خوب معنیش درست جا افتاده .یعنی اینکه کامپیتر یا لب تاپ شما به عنوان یک سرور یا هاست عمل میکنه شما میتونی مثلا با مورد استفاده از بریدج کانکشن یعنی ایکه مودم رو با پورت وای فای به پیس متصل کنید و بعد با وصل شدن نت بر روی پیس نت رو روی پورت لن rj45 پورت شبکه بیای شیر کنی یعنی اجازه خروج نت رو بهش بدی و کنسول رو بهش وصل کنی این وسط یک نوع واسطع میشه کامپیتر دردسر داره ولی خوب هم اینکه یتونی از شیلتر وشکن استفاده کنی و خودش شیر میشه بر روی کنسولت البته یک تنظیم کوچیک داره و اینکه میتونی این پوینت های بالا کشیدرو خرجش کنی که به پول تبدیل شده ولی خوب خطرش هم سر جاش هست مخصوصا از استور خود ماکرت .
دوستان تلاش کردن و حتما مشکلشون رو حل کردن شما مدل مودم شرکت نت و سرعتت رو بگو لطفا؟اگه دوست داری.؟اساتید یا من حقیر شای کمکی بر بیاد از دستمون.؟؟؟؟؟؟؟؟؟:|

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
سلام محمد جان ببین خیلی از دوستان با ذاشتن نت پ-ا-رس انلا-ی-ن این مشکل با ام تو یو رو داشتن ودارن و تنها راه که من برای یکی از دوستان گفتم و البته خودش هم وارد به این کار بود شیر کردنن نت بین پیسی و کنسول -
در حقیقت این کلمه و جمله اشتباه هست ولی خوب معنیش درست جا افتاده .یعنی اینکه کامپیتر یا لب تاپ شما به عنوان یک سرور یا هاست عمل میکنه شما میتونی مثلا با مورد استفاده از بریدج کانکشن یعنی ایکه مودم رو با پورت وای فای به پیس متصل کنید و بعد با وصل شدن نت بر روی پیس نت رو روی پورت لن rj45 پورت شبکه بیای شیر کنی یعنی اجازه خروج نت رو بهش بدی و کنسول رو بهش وصل کنی این وسط یک نوع واسطع میشه کامپیتر دردسر داره ولی خوب هم اینکه یتونی از شیلتر وشکن استفاده کنی و خودش شیر میشه بر روی کنسولت البته یک تنظیم کوچیک داره و اینکه میتونی این پوینت های بالا کشیدرو خرجش کنی که به پول تبدیل شده ولی خوب خطرش هم سر جاش هست مخصوصا از استور خود ماکرت .
دوستان تلاش کردن و حتما مشکلشون رو حل کردن شما مدل مودم شرکت نت و سرعتت رو بگو لطفا؟اگه دوست داری.؟اساتید یا من حقیر شای کمکی بر بیاد از دستمون.؟؟؟؟؟؟؟؟؟:|
سلام خیلی ممنونم که راهنمایی کردید!
من مجید هستم.
برادر ار کجا فهمیدی من ISP همونیه که بالا گفتی؟
اره درسته همون P O هست.
مودمم 4 پورت TP-LINK هست وایرلس هم هست.مدل دقیقش اگر لازمه تا نگا کنم بگم چون الان از مودم کمی دورم.
اگر راهنمایی کنی این چیزایی که گفتی قدم به قدم .ممنونت میشم.
ضمنا هیچی از این چیزایی که گفتی این کارا و اون کارا متوجه نشدم یکم در سطخ دیپلم بگو :-)
هدف کار رو فهمیدم اما بقیش دیگه نفهمیدم.
راهنمایی کنید دمتون گرم مرسی!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام خیلی ممنونم که راهنمایی کردید!
من مجید هستم.
برادر ار کجا فهمیدی من ISP همونیه که بالا گفتی؟
اره درسته همون P O هست.
مودمم 4 پورت TP-LINK هست وایرلس هم هست.مدل دقیقش اگر لازمه تا نگا کنم بگم چون الان از مودم کمی دورم.
اگر راهنمایی کنی این چیزایی که گفتی قدم به قدم .ممنونت میشم.
ضمنا هیچی از این چیزایی که گفتی این کارا و اون کارا متوجه نشدم یکم در سطخ دیپلم بگو :-)
هدف کار رو فهمیدم اما بقیش دیگه نفهمیدم.
راهنمایی کنید دمتون گرم مرسی!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

دوست عزیز منهم مشکل شما را داشتم البته ابن مشکل بسیار شایع در پارس انلاینی هاست منم بعد تلاش زیاد موفق به حل این مشکل شدم البته اقا میلاد یک راه برات معرفی کرد که منم تست کردم و جواب داد اما راه دیگه ای و البته اسانتری که اونم برام من جواب داد و طبق اطلاع برای خیلی ها این روش کار میکنه اینه مودمم در حالت بریج قرار بدی و با کابل لن به کنسول متصلش کنی و رمز و پسورد یا همون کانکشننو تو خود کنسول وارد کنین دی ان اس و بقیه ای پی های هارو رو اتوماتیک بذار اگر کار نکرد باید دستی وارد کنی به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه دنبال اتصال با وای فای با پارس نرو چون نتیجه نمیگیری من همه راهها رفتم و این دو روش که گفته شد یکی اقا میلاد و این یکی همینه ای که من بهت گفتم بهترین راههاست

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان سوالم احتمالا جاش اینجاس !

۲ سالی هست دستگاهم به لایو وصل نشده اخیرا به LT3 آپدیت کردم واسه اجرای بازیها

حالا که به لایو وصل شدم پیغام میده که :

Update Required , A System update is Available from xbox LIVE...

اگه قبولش کنم کپی خور اینا میپره؟ یا موردی نداره که واسه ادامه نصبش کنم؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان سوالم احتمالا جاش اینجاس !

۲ سالی هست دستگاهم به لایو وصل نشده اخیرا به LT3 آپدیت کردم واسه اجرای بازیها

حالا که به لایو وصل شدم پیغام میده که :

Update Required , A System update is Available from xbox LIVE...

اگه قبولش کنم کپی خور اینا میپره؟ یا موردی نداره که واسه ادامه نصبش کنم؟
عیدت مبارک--موردی نداره آپدیت کن.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام
میشه با این کدهای دو روزه از این بازی های رایگان که ماهی 2 بار هست گرفت؟؟
نه فکر نکنم چون این کد ها حکم اکانت فری رو دارن فقط می شه رفت تو پارتی و آنلاین بازی کرد حتی از اپ ها هم نمی شه استفاده کرد.

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
دوست عزیز منهم مشکل شما را داشتم البته ابن مشکل بسیار شایع در پارس انلاینی هاست منم بعد تلاش زیاد موفق به حل این مشکل شدم البته اقا میلاد یک راه برات معرفی کرد که منم تست کردم و جواب داد اما راه دیگه ای و البته اسانتری که اونم برام من جواب داد و طبق اطلاع برای خیلی ها این روش کار میکنه اینه مودمم در حالت بریج قرار بدی و با کابل لن به کنسول متصلش کنی و رمز و پسورد یا همون کانکشننو تو خود کنسول وارد کنین دی ان اس و بقیه ای پی های هارو رو اتوماتیک بذار اگر کار نکرد باید دستی وارد کنی به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه دنبال اتصال با وای فای با پارس نرو چون نتیجه نمیگیری من همه راهها رفتم و این دو روش که گفته شد یکی اقا میلاد و این یکی همینه ای که من بهت گفتم بهترین راههاست

خیلی ممنون
شد بالاخره
با همین روشی که گفتید شد من مودمم رو رو بریج تنظیم کردم و به لایو وصل شدم اما متاسفانه زیگه اینترنت PC وصل نیست نمیدونم چکار باید کرد که برای 360 بریج باشه برای پی سی PPPOE بشه. نمیشه کاریش کرد؟
حالا اگر نمیشه وقتی رو بریج تنظیم هست چطوری تو کامپیوتر به اینترنت وصل بشم؟ کانکشن ساختم اما اصلا کانکت نمیشه
الان مودم قبلیم رو رو بریج تنظیم کردم و گذاشتم برای 360 و مودم TP LINKم رو گذاشتم برای PC رو PPPOE که همیشه بود. ممتهی همون طور که میدونید نمیشه از دو مودم روی یک خط استفاده کرد واسه همین دردسر دارم هی باید اونو خاموش کنم اون یکی رو روشن کنم لطفا یه راهنمایی کنید من باید چکار کنم؟
مشکل دیم اینه که این دانلود اینترنت اکسپلورر که دور و ورای 800 کیلوبایته من زدم دانلود یه بیست دقیقه ای دانلودش طول کشید چرا اینطوریه؟ من سرعتم خیلی بهتر از ایناس اما نمیدونم چرا تو لایو میاد پایین.

سوالات دیگم:
الان من از قبل یه چند تا تم دارم رو هاردم+ بازی هایی که برنرمکس نگرفتم و 97درصد بودن الان نصبن + سیو بازی هایی که اصلا lt3 نیستن و خیلی قدیمی هستن
اینا باعث بن نمیشه؟
دوستان اگر به لایو وصل شدم اما بعدش دیگه ارتباط رو قطع کردم و کابل Lan هم از تو کنسول کشیدم میتونم بازی های 97 درصد رو انجام بدم؟بعدا که دوباره کانکت شدم بن نمیشم؟ (مهم)

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
خیلی ممنون
شد بالاخره
با همین روشی که گفتید شد من مودمم رو رو بریج تنظیم کردم و به لایو وصل شدم اما متاسفانه زیگه اینترنت PC وصل نیست نمیدونم چکار باید کرد که برای 360 بریج باشه برای پی سی PPPOE بشه. نمیشه کاریش کرد؟
حالا اگر نمیشه وقتی رو بریج تنظیم هست چطوری تو کامپیوتر به اینترنت وصل بشم؟ کانکشن ساختم اما اصلا کانکت نمیشه
الان مودم قبلیم رو رو بریج تنظیم کردم و گذاشتم برای 360 و مودم TP LINKم رو گذاشتم برای PC رو PPPOE که همیشه بود. ممتهی همون طور که میدونید نمیشه از دو مودم روی یک خط استفاده کرد واسه همین دردسر دارم هی باید اونو خاموش کنم اون یکی رو روشن کنم لطفا یه راهنمایی کنید من باید چکار کنم؟
مشکل دیم اینه که این دانلود اینترنت اکسپلورر که دور و ورای 800 کیلوبایته من زدم دانلود یه بیست دقیقه ای دانلودش طول کشید چرا اینطوریه؟ من سرعتم خیلی بهتر از ایناس اما نمیدونم چرا تو لایو میاد پایین.

سوالات دیگم:
الان من از قبل یه چند تا تم دارم رو هاردم+ بازی هایی که برنرمکس نگرفتم و 97درصد بودن الان نصبن + سیو بازی هایی که اصلا lt3 نیستن و خیلی قدیمی هستن
اینا باعث بن نمیشه؟
دوستان اگر به لایو وصل شدم اما بعدش دیگه ارتباط رو قطع کردم و کابل Lan هم از تو کنسول کشیدم میتونم بازی های 97 درصد رو انجام بدم؟بعدا که دوباره کانکت شدم بن نمیشم؟ (مهم)

سلام مجید جان خدا شکر البته لطف ناظم دریغ نکرد باز باک کرد ولی در مورد اینکه پیسی نمیتونه به نت وصل باشه این عجیبه یک جا تو شیرینگ یا گزین های اشتباه کردی البته مجیر جان هم گفت اون راه اسونتر که اعتراف میکنم یادم رفت به خدا سرم شلوغه میدونن دوستان که شما تمام اطلاعات برای مودم ستاپ کنید ببین برای خروجی نت وقتی از پیسی میخوای انجام بدی میتونی از روتر استفاده کنی از لب تاب استفاده کنی راه رو درست رفتی نمیدونم کجاش مشکل داشتی اگه خواستی پ.خ بزن با هم چک کنیم .چون راحت بریدج و گزینه که گفتی در مورد سوالتم خیالت راحت هیچ مشکلی نیست به خدا اگه دوستان ناراحت نشن کامل 3 روش اتصال برای رفع مشکل و چیز پی ان و داشتن یک واسطه و رفع اشکال این مورد میگفتم. دوستان در ضمن برای دانلود گیم های فیری لایو کارت کریدیت نمی خواد اونهایی که ارور میدند 90% به علت لوکیشن ا-م-ری-و ا-رو-پ-ا هستش.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
خیلی ممنون
شد بالاخره

سوالات دیگم:
اینا باعث بن نمیشه؟

خوب توضیحات قسمت اتصال که میلاد جات برات گفت اما این که میگی یک فایل 800 کیلوبایتی بیش از 20 دقیقه طول میکشه دقیقا درست میگی و جالبتر این مسئله از هر کی پارس داشت پرسیدم همین جوریه کلا این پارس با ایکس باکس همخونی خوبی نداری البته بصضی اوقات بهتره و لی نسبت به سرویسی که داری میتونم بگم 10 برابر کند تره حالا شما در ساعاتهای مختلف چک کن شاید اوضاع دانلودت بهتر بشه این مسئله تو تایتل ابدیت خیلی اذیت میکنه که در نهایت مجبوری با فلش بریزی بعد انلاین بزنی اطلاعات بیشتری از نوع سرویس شهری که هستی تو پیام خصصوصی بگو تا بیشتر بتونم راهنماییت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر