همه چیز درباره ی Xbox Live

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
داداش اصلا معنی نمیده این چیزا که گفتی می شه فارسی بنویسی؟!؟
دیگه واضح تر از این.ببین،دوست من یه پروفایل داشه که به لایو وصل نمیشه دلیلش هم اینه که یاهو برداشته اون ایدی رو که به ایکس باکس داده بلوک کرده.حالا من سوالم اینه که ایا راهی هستش که بشه ایدی که یاهو بلوک کرده رو فعال کردش!! و سوال بعیدم این هستش که اگر بخواییم یه پروفایل جدید بسازیم امکانش این هستش که بشه از پروفایل قبلی هم استفاده کردش!!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دیگه واضح تر از این.ببین،دوست من یه پروفایل داشه که به لایو وصل نمیشه دلیلش هم اینه که یاهو برداشته اون ایدی رو که به ایکس باکس داده بلوک کرده.حالا من سوالم اینه که ایا راهی هستش که بشه ایدی که یاهو بلوک کرده رو فعال کردش!! و سوال بعیدم این هستش که اگر بخواییم یه پروفایل جدید بسازیم امکانش این هستش که بشه از پروفایل قبلی هم استفاده کردش!!
جمله بندیت تو حلقم.lol
برای مشکل دوستون میتونن ایمیل قبلی رو حذف کنن و یه ایمیل دیگه وارد کنن از طریق این لینک:https://account.live.com/proofs?wa=wsignin1.0
درباره ی سوالی که مربوط به خودت می شد هم باید بگم واقعا متوجه نشدم :D اگه منظورت اینکه می خوای اچیومنت هاتو انتقال بدی آره می شه ولی احتمال بن داره

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
جمله بندیت تو حلقم.lol
برای مشکل دوستون میتونن ایمیل قبلی رو حذف کنن و یه ایمیل دیگه وارد کنن از طریق این لینک:https://account.live.com/proofs?wa=wsignin1.0
درباره ی سوالی که مربوط به خودت می شد هم باید بگم واقعا متوجه نشدم :D اگه منظورت اینکه می خوای اچیومنت هاتو انتقال بدی آره می شه ولی احتمال بن داره
ببین،دوستم ایدی یاهوش بلوک شده و به همین خاطر پروفایل ایکس باکسش رو بالا نمیاره یعنی اینکه نمیتونه به لایو وصل بشه و تنها راهش اینه که ایدی یاهوش از بلوک بودن دربیاد.سوال این هستش که ایا راهی هستش که بشه ایدیش رو از بلوک بودن در بیاره!!:-/و همچنین اگر یه پروفایل دیگه براش تو ایکس باکس بسازیم میتونه از همون قبلی هم استفاده کنه!!کلی بخوام بگم میتونه 2 تا اکانت داشه باشه!!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
ببین،دوستم ایدی یاهوش بلوک شده و به همین خاطر پروفایل ایکس باکسش رو بالا نمیاره یعنی اینکه نمیتونه به لایو وصل بشه و تنها راهش اینه که ایدی یاهوش از بلوک بودن دربیاد.سوال این هستش که ایا راهی هستش که بشه ایدیش رو از بلوک بودن در بیاره!!:-/و همچنین اگر یه پروفایل دیگه براش تو ایکس باکس بسازیم میتونه از همون قبلی هم استفاده کنه!!کلی بخوام بگم میتونه 2 تا اکانت داشه باشه!!
آره میتونه دوتا اکانت داشته باشه.می شه درباره ی بلاک شدن ای دی یاهوش بیشتر برام توضیح بدی؟

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
آره میتونه دوتا اکانت داشته باشه.می شه درباره ی بلاک شدن ای دی یاهوش بیشتر برام توضیح بدی؟
ببین چون فکر کنم از ایدی یاهوش استفاده نکرده یاهو بلاک کرده ایدیشو و برای اینکه دوباره ایدیش فعال بشه سوال امنیتی میپرسه که موفع ثبت نام کردن پرسیده و متاسفانه هم دوستم یادش نیست که چی زده!!:|ایا راهی هستش بشه کاری کردش!!:-/

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
ببین چون فکر کنم از ایدی یاهوش استفاده نکرده یاهو بلاک کرده ایدیشو و برای اینکه دوباره ایدیش فعال بشه سوال امنیتی میپرسه که موفع ثبت نام کردن پرسیده و متاسفانه هم دوستم یادش نیست که چی زده!!:|ایا راهی هستش بشه کاری کردش!!:-/

خوب خدا رو شکر امین جان مهندس ماکرو سافت پیدا کردی هم ساپورت یاهو دیگه مشکلت حله خدا روشکر .

یادتون باشه که جواب سکوت برای این ادم هاست اینم جای تشکر م و دستمزدم .ممنون.

Chirs

کاربر سایت
Jan 15, 2010
61
نام
sepehr
میلاد جان منم الان ایدیم بلوک شده و وقتی که بخوام انلاک کنم این سوال امنیتی رو میپرسه:
What is the first name of your oldest nephew?
میدونی باید چیکار کنم!!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان ببنید هر طوری دوستارین فکر کنین بگین پر مدعاست -قپی میاد ....................ولی م اولین ایمیلم رو 17 سال پیش درست کردم دومیشم وقتی تریلر گیم مکس پین رو دیدم 15 سال پیش خیلی هاتون نبودید از بچگی هم بین کامپیتر از هر نوعیش لول میزدم -روش ریکاوری ایمل و ...اکتیو کردن اکانت و ....همه اینهارو بلدم بار ها سرم اومده اول تجربه کردم بعدشم خوب گند کاری کردم تا به اینجا رسیم که خیلی از شما این راه رو 1سال رفتین من انگشت کوچیکتون هستم من تا جاییکه تونستم کمک کردم حتی وقت گذاشتم تا پیسی و لپ تاپ و مودم کسایی تو هیمن سای رو وظیفمم بوده نوکرشونم هستم انجام دادم دلیلشم گفتم ولی انتظار دارید با بی احترای یک مثل چند پست بالاتر من چی کار کنم میگم بیاید یاهو براتون درست کنم تو جواب به من گفته بیا اینجا بگو چرا تو یا هو همه استفاده کنن اخ من تاپیکو پر کنم برای چی وقتی میشه پ.خ زد یا ز یاهو حتی تلفنی هم صحبت کردم مشکل حل شده.
بازم میگم و انجام میدم و اشکال هم نداره نیازی هم به لایک و اینکه نوشتم زیاد شه ندارم یک بار سری بقسمت سخت افزار بزنید میبیند که منظورم چیه -برای اکتیو کرن 3 راه هست هر میلی که باشه پ.خ بزنید یا هو هم هست من بگم فقط اول اینجا بگید بابا من سر وسری با کسی ندارم که یکی نصف من باید بیاد این جوری کنه. دادش گلم سپهر جان رفیقمون هم گفت اون سوال امنیتی هست البته خوب اگه یادت باشه ولی فقط اون نیست 7 تا خان بعضی اوغات بعضی موقع ها هم مثل اکانت لایو میبینی با همون سکیورتی کد مشکل حل میشه.بازم پ.خ بزنی من در خدمتم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
أخه الان ٢٥٦ دارم
ميخوام ٥١٢ بگيرم گفتم اگه كسى هست كه تجربه داشته يه راهنمايى بكنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
با تغیر شرکت پینگ تغیر می کنه و تو هر شهر و هر منطقه ی اون شهر شرکت ها پینگاشون فرق می کنه مخصوصا تو تهران اینطوریه ولی تو فارس(شیراز)کلن پینگ 60 هست و مناسبه.هموطور که گفتم باید تست بگیری تا مشخص شه :|
اگه شرکت رو تغیر ندی و تعرفه رو تغیر بدی فقط پینگ ثابت میمونه.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
أخه الان ٢٥٦ دارم
ميخوام ٥١٢ بگيرم گفتم اگه كسى هست كه تجربه داشته يه راهنمايى بكنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

سلام دوست عزیز من 128 مخابرات داشتم تهران بودم منطقه 7 -بعد 512 کدم همزمان با خرید کنسولم البته همزمان که نه 2 هفته بد چون یک خورده تو منطقه ما اذیت میکرد ببین سرعت و از همه پینگ تو مناطق مختلف تهران خیلی متفاوت هست چرا چون 4 ماه پیش یل بیشتر من منزل رو عوض کردم منططقه 5 طف غرب تهران اومدیم اینجا 1مگ گرفتم اول 128 بود 1 روز به علت کوتاهی اپراتور--پینگ مون 128 با 512 که من در شرق تهران داشتم خیلی کمتر بود هیچ سرعتش اندازه همون 512 بود که بعد چک کردیم متوجه شد 128 بوده ولی در خواست من 1 مگ بوده برای من زمانیکه 128-512 شد فقط و فقط از لحاظ سرعت تغیر کرد اونم خیلی کم پینگش همون ....بود که بود-ولی وقتی اومدم طرف غری انتهای جنت اباد هست خوب خیلی بهتر شد و پینگ هم پایین اومد --شما پ.خ بزن دوست عزیز شهر شرکت و تستس که من یمگ بهت رو بگیر بهت میگم ولی خوب من اون موقع عم بازی میکردم همون بود 128-512 هیچ فرقی نداشت دوستمون هم گفت تغیر تعرفه فرقی رو پینگ نداره سرعتت دانلود اپلود کمی تغییر کنه-باز هم اینها 100% و قطعی نیس شاید هم پینگ بدتر شه -شما دوست داشتی .خ بزن من کامل توضیح میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر