همه چیز درباره ی Xbox Live

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
من رفتم سایته xbox از لایو باسم پیام اومده بود بعد طوری بود که از سایت باز نمی شد پیامه....
اخه لایو به من چیکار داره؟! من الا چون v رو بازی کردم ,نمی تونم وصل شم ببینم چه خبره,میگم ربطی به بن و اینا نداشته باشه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2
نه مشکلی نیست برای منم اومده
یه سری چرت و پرت گفتن :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
یه سوال : میشه از طریق لپ‌تاپ وی پی ان رو با ایکس باکس شیر کرد ؟ یعنی لپ‌تاپ با وایرلس به مودم وصل باشه و ایکس باکس با کابل به لپ‌تاپ وصل باشه ... داریم ؟!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
یه سوال : میشه از طریق لپ‌تاپ وی پی ان رو با ایکس باکس شیر کرد ؟ یعنی لپ‌تاپ با وایرلس به مودم وصل باشه و ایکس باکس با کابل به لپ‌تاپ وصل باشه ... داریم ؟!

بله میشه ..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
دوستان من 512 مخابرات دارم ولی پینگم بالاس یه ذره داره اذیتم میکنه.
یه روش مربوط به NAT میگن هست که پینگ رو بهتر کرد. میشه لطف کنید بگید؟

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
دوستان من از قبل که می خواستم برم لایو مشکل داشتم
اونجور که شنیدم کلا پارس انلاین مشکل داره
به نظرتون چجور باید جل کنم مشکلمو؟
امروز دوباره زد سرم برم لایو.
کابل شبکرو که وصل کردم نوشت که اپدیت هست برا رفتن به لایو و باید دانلود کنی منم گفتم باشه ولی بعدش ایراد داد.
چطور حل کنم؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
کابل شبکرو که وصل کردم نوشت که اپدیت هست برا رفتن به لایو و باید دانلود کنی منم گفتم باشه ولی بعدش ایراد داد.
چطور حل کنم؟
فکر کنم باید تنظیمات رو دستی وارد کنی.

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
چطور حل کنم؟

منم مشکل تورو داشتم دیگه طاقت نیووردم ISP عوض کردم.
الان مخابرات 512 دارم سرعتش خیلی از پارس آنلاین ا مگم کمتره(با اون تو روز سرعت به 400 میرسید شب هم بین 200 تا 400 بود همیشه) تو این سرعت روی 64 قفله (512/8) ولی پینگم یه کم بهتره.

- - -ویرایش - - -

دوستان من 512 مخابرات دارم ولی پینگم بالاس یه ذره داره اذیتم میکنه.
یه روش مربوط به NAT میگن هست که پینگ رو بهتر کرد. میشه لطف کنید بگید؟

کسی نیست کمک کنه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
ISP های زیبا و این لایو

سلام خدمت دوستان خوب خیلی از پست های دوستان رو بخونید متوجه خواهیدش د که شرکتی مثل پ-انلاین 90% مشکل ام تی یو و پینگ بالا و قطعی های بی مورد داره این شرکت فقط برای دانلود خوب هست چوا اشتراکش تو پورت به یوزرها 128 (1 به 4) 256 (1به 4) 512 (1 به 6 نهایتا در جاهاییکه کمبود پورت هست 1 به 8 ) خوب این اعداد شاید با کمی اختاف رو به بالا هست ولی نسبت به نت م-خ-..ت خوب خیلی تفاوت داره شرکت های دیگه هم هستند که هر کردوم نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارند --من خودم 128 مخابرات داشتم پینگم با زمانیکه کردمش 512 یکم بهتر شد ولی تو سرعت دانلود نهایتا 60 کیلو بایت در هر دو بود چون اشتراک 128 و 256 (1 به 4 ) هست و 512 و 1 مگ (1 به 10 هست)و رو به بالا این اعداد برای م-خ خیلی بالاتر هستند متاسفانه برای همین تو زمانهای مختلف شما تفاوت هاشونو میبیند برای استفاده از (در ضمن این جریان برای سرویس با ترافیک نا محدود هست) لایو خوب زمانی میبینید کو داشبورد لود نشده ولی مسنجرش کار میکنه این مربوط به پینگتون هست و drob pocket data یا همون requst time ..... تو پینگ .سرعت نت و پینگتون رو با سرور های ایرانی چک میکنید فایده نداره با سرور های دیگر کشور های که میدونید خودتون چک کنید بهتر متوجه قدرت نت میشید .در مورد دوستانیکه پ-انلاین دارند چه حجمی چه نا محردود باید کنار بیایید با خودتون سرویسی بگیر که این برای همه لایوی ها هست پینگش پایین باشه و صد البته سرعت اپلود هم کمی مواثر هست .ما هم خر می خایم هم خرما هم دانلود سرعت توپ میخواهیم هم پینگ خوب هم اینکه هم زمان میریم لایو مولتی هم میزنیم انتضار لگ و ....نداریم و یه چیزم بزاریم رو سیستم دان شه که این نمیشه یا این یا اون فعلا که میبینید چه طور هست اوضا ع نت با این ت-ح .یا باید هزینه بالا کنید که ماهی 200 هزار تومن فرضا بدید که گیم بازی کنید و خود به خود سرعت بهتر جذبتون میکنه به دانلود و استفاده بیشتر --از دوستان هم معذرت میخوام میدونم تاپیکش هست ولی گفتم شاید دوستان جوابی بگیرن.

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
سلام.
دوستان من قبلا که سیستم پرداخت بر اساس پویینت بود حدود 3900 تا داشتم. الان کلا هیچش نیست!
چی شده پویینتام؟
موقع خرید هم ازم میخواد یه یه روش پرداخت به اکانتم اضافه کنم، مثل ویزا کارت.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام.
دوستان من قبلا که سیستم پرداخت بر اساس پویینت بود حدود 3900 تا داشتم. الان کلا هیچش نیست!
چی شده پویینتام؟
موقع خرید هم ازم میخواد یه یه روش پرداخت به اکانتم اضافه کنم، مثل ویزا کارت.
مثل اینکه باید تو داشبورد ایکس باکست ساین این کنی تا کد رو تبدیل کنه و بعد می تونی خرید کنی.ویزا هم موقعی که تبدیل می کنی نیاز نیست.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان عزیز ...

یه سوال خیلی مهم :

عزیزان من یک دستگاه اسلیم 250 گیگ کپی خور دارم که آپدیت LT3 هست ...

و تا حالا از اول خرید تا الان هیچوقت به لایو وصل نشدم ... و می خوام برای اولین بار به لایو وصل یشم ! البته می دونم که چون دستگاه من کپی خور هست باید از بازی های برنرمکس به شبکه لایو وصل بشم .

فقط سوال اینجاست که یک اکانت گلد لایو یکساله یکی از دوستام داره که یک ماه ازش استفاده کرده و 200 آچیومنت هم داره ... آیا من می تونم از اکانت ایشون استفاده کنم ؟؟ آیا این اکانت به دلیل اینکه تو یه دستگاه دیگه می خواد استفاده بشه بن نمیشه ؟؟

واقعا ترسم اینجاست که این اکانت که 11 ماه ازش مونده حیف و میف نشه ...

راهنمایی بفرمائید ...

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
واسه خرید از لایو هیچ راهی وجود نداره؟
مثلا بخوام بازی آرکید بخرم هیچ راه بدون دردسری(استفاده از چیز پی ان و شیر کردن با کامپیوتر و ...) وجود نداره؟؟؟
لطفا اگر کسی میتونه کمکی کنه بهم بگه که چه کار کنم بتونم از لایو خرید کنم.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر