همه چیز درباره ی Xbox Live

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
سلام دوستان عزیز من دیروز برای اولین بار کنسولمو به اینترنت وصل کردم و گفت برای وصل شدن به xbox live باید یه آپدیتو دانلود و نصب کنی منم اونکارو انجام دادم و آپدیت شد بعد رفتم تو کنسول سیتینگ تست xboxlive کانکشن رو زدم و دو مرحله اول یعنی به سیم وصل بودن xbox و وصل بودن به اینترنت رو با موفقیت رد کرد اما تو مرحله آخرlive connection error داد که تو توضیحاتش میگفت your consol connected to internet but cant connect to xboxlive رو میداد و میگفت سی ثانیه مودمت رو خاموش کن و بعد روشن کن و دوباره سی ثانیه صبر کن من بارها اینکارو انجام دادم اما درست نشد خواهشا اگر امکانش هست هرچه سریعتر منو کمک کنید که چیکار کنم ممنون

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان سایتی که اعتماد دارید برای فروش cd key فیفا 13 میشه بهم معرفی کنید؟این سایتو پیدا کردم خوبه؟originalkey.net

سلام دوست عزیز چرا اینجا پرسیدی . تاپیک در موردش هست بهتر میگفتن برات .اگر خواستید و پیدا نکردید من سایتی رو که مطئن هست براتون پی ام بدم.شما پی ام بدید اگر خواستید این سایت هم که کاشکی اسم نمیاوردی مخالف قوانین سایت و تاپیک هست .ادیتش کن . ولی معتبر ولی گرون فروشه من یکبار پوینت گرفتم فقط ازش .

m.rockstar

کاربر سایت
Jun 11, 2011
4
ارور mtu رو چیکار کنم؟بریج مودم هم روشن کردم همه ی مک آدرس و پسوردو یوزرو هم دستی وارد کردم باز متصل نمی شه؟ وا 1 اینترنت دیگه میزنم میشه ولی ماله خودم که پارس آنلاین و مودم d-link همه تلاشم بی فایده بوده؟؟؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستانی که مشکل دارن و میرن تو بازی دیسکانکت میشن:

1- وارد بازی مورد نظرتون بشین و میبینید که دیسکانکت شدید و بعد برید به منوی بازی
2-در حالی که بازی شما در منوی اصلی هست برید مودم رو خاموش/روشن کنید
3- حالا که که دوباره اینترنت وصل شد cconnect xboxlive رو بزنید و میبینید که وصل میشید . دیسکانکنت هم نمیشد
( نکته» ممکنه کلا این روش برای بعضی ها جواب نده):|

منم خودم همین مشکل رو داشتم تا این که الان این کار رو انجام دادم و دیدم که درست شده..........چند تا از دوستان دیگه هم تست کردن و مشکلشون برطرف شد

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوستان منم این مشکل مسخره رو دارم وقتی میری تو بازی dissconect میشه!!!!!!الان خواستم profile رو redownload کنم نمیشه پروفایل هم پاک شده

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
همون طور که گفتم ممکنه برای بعضی ها جواب نده
به خاطر سیستم جدید هست که راه انداختن: یهنی اگر بیشتر از 30 ثانیه از یک ip خاص استفاده بشه ip تغییر پیدا میکنه دیسکانکت میشیم:|
مایکرو راه انداخته این سیستم رو؟
پس چرا تو فرند لیستم چند نفر هستن که دارن بازی میکنن؟

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:20 PM ارسال شده بود ----------

ارور mtu رو چیکار کنم؟بریج مودم هم روشن کردم همه ی مک آدرس و پسوردو یوزرو هم دستی وارد کردم باز متصل نمی شه؟ وا 1 اینترنت دیگه میزنم میشه ولی ماله خودم که پارس آنلاین و مودم d-link همه تلاشم بی فایده بوده؟؟؟
شما هیچ کاری نمیتونی بکنی جز عوض کردن Isp دوسته من هم این مشکل رو داشت هر کاری کردیم نشد ولی پارس انلاین رو عوض کرد درست شد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نه.از مشکل از خودمونه
من متوجه شدم که بعضی موقع ها هم این اتفاق نمی افته یعنی 2 بار تا حالا رد شد از این مشکل خود به خود
انقدر بیچاره ایم ما
با پشتیبانی ماکرو هم چت کردم گفت سیستم ما تو کشور شما لانچ نشده و طبق قرارداد نمیتونیم کمکی بکنیم با این حال چیزی در عرض این چند ماه از این مشکل گزارش نشده

Last edited by a moderator:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان تو وصل شدن به لایو مشکل دارم.به سختی وصل می شه تو داشبورد ولی وقتی می رم تو بازی قطع می شه تو تست کانکشن هم قسمت لایو قرمز می شه.ایراد از چیه؟

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
دوستان تو وصل شدن به لایو مشکل دارم.به سختی وصل می شه تو داشبورد ولی وقتی می رم تو بازی قطع می شه تو تست کانکشن هم قسمت لایو قرمز می شه.ایراد از چیه؟

مشکل که از نت گل و بلبل ماست. تا اطلاع ثانوی باید بی خیال XBL و PSN بشیم. یه سریا میگن فردا درست میشه. یه سریا میگن یه 2 ماه بعد درست میشه یه شریا هم معتقد به عدم درست شدنشه. جالب اینه سرویس های سیسیکم هم قطع شده. خدا خودش رحم کنه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
پس چه جوری بعضی از Friend List هام دارن بازی میکنن ؟ !
من خودم دو سری تونستم بازی کنم خیلی شانسی و بعد از صد بار امتحان کردن هر دو بار فیفا یکبار تو دست دوم قطع شد و یکبار تو بازی سوم
البته لگ هم به شدت بود کلا وضعیتش افتضاح بود
من قبلا از هر 10 بازی یکی لگ داشتم اونم خیلی کم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
باو این تبلیغ که اومده میگه 1 ماه گلد مجانی تو داشبورد چرا هر چی میزنم ارور 80070057 میزنه؟؟ کسی گرفته تا حالا؟؟
نياز به شير كردن وي چي ان داره.
فعلا كه اكثر وي چي أنا قعطه و نميشه گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر