همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
امیر جان یه ندا اینجا میدادی من میگفتم کجا داره مات نداره تموم کرده ولی من امروز 3نفرو بهشون سایت گفتم 3 ماهه گرفتم.ای بابا شاید هم من اشتباه کردم یه مطلبی میگفتم تازه اگه نداشتن خودم 3 تا 3 ماهه دارم .بهت تقدیم میکردم .هم پوینت هم لایو جو گیر شده بودم گرفتم البته امروز با یکی از دوستان همین سایت صحببت کردم گفت ضرر نمیکنی نه از نظر مالی از نظر پیدا نشدن.بازم من معذرت میخوام.720 تازخ 3 ماه میخواد به نمایش بزاره که حال پی اس 4 رو بگیره.خوشبختانه این کنسول همیشه انلاینه ولی متسفانه به احتمال زیاد مارو اصلا اجازه نمیدن یا نتمون .البته حدس وگمانه اشتباه نکنید دوستان منم از یکی شنیدم .غلط و راستش پا خودش ولی انلاین بودنش و اینکه گفته از تکنولوژی جدیدی (بلوری پرسیدن گفتن خیر مطلبش هم من تو شبکه گیم زو.....دیدم و توضی میداد)که این تنها منحصر به خودشونه حتما هنز 8 درست نشده یه گند دیگه اونم با قیمتی فضای .پی اس 4 حدود 485 دلار همراه با dvr /pad/camera/عرضه میشه یعنی زدن تو سر مال خودشون 720 3 یرابر قیمت اینو داره .اینم از ساین گیم کنسول.... دیدم شاید دروغ باشه ولی صد درصد گرون خواهد بود چون از قطعاتی استفاده کردن که مچ کردنشون با هم سخته ولی عالیه.پس اینه فکر 720 حالا نکنیم بهتره بر شکست میشیم البته خودم که توانایی خرید ندرم دیگه.دمتم گرم حالا اگه وینت خاستی بگو به من چه قدری و چه ریجنی تا من سایتی که داره سریع میبنم پ.خ میکنم.12 سایت بلدم ......چچاکرم اقایی

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

سلام اقای گل .خوبی منم موندم سرچم میکنم چیزی در این مورد هیچ جا گیر نیاوردم .اگه پیدا کردید اگه زحمت نمیشه براتون و دوست داشتیم به من هم ندا بدین.ممنون اقایی
من منظورم همون سه ماهی بود که با اکانت هند میشه گرفت.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان یه سوال داشتم می خوام بدونم اگه تم دانلود کنم و بریزم رو دستگاه با لایو به مشکل بر نمیخورم مثلا بنی چیزی نمی شم

سلام دوست عزیزبا توجه گفته این دوستمون مشکلی نخواهی داشت جمله اشتباهیه هیچ چیز از پورتوکل های سروها ومنابع خارجی چه خدماتی چه خریداری چه گیم و... در حال حاضر با اینجا مشکل دارند در مورد ما که تو لایو هستیم هیچ چیز در باره انجام کار های متفاوت دارای گارانتی صد در صد نیست که بگی حتما نه نمیشه شاید من گیم بزارم بن بشه اگه شما بزاری بن میشه .همین الان خیلی از دوستان در مورد کارت های تقلبی لا یو و گلد گاهی صحبت میکنند .من نه شما رو میخوام بترسونم نه سودی نه ضرری یک ضرر داره اگه خدایی نکرده بن شید یک گیمر ایرانی باز کم میشه. داشت قالب با دیدن 2 هفته خسته میکنه ادمو دلشو میزنه حالا ارزششو داره ریسک کنیم..دستگا هامون کپی و پچ و دست کاری شده به طرز کاملا فجیح .گیم هامون همه کپی .برنر یا غیر برنر وپچ شده اونم فقط خطر رو تو لایو میاره پایین شما این سوال رو حتما از ساپورت ماکرو بپرس .دوست داشتید پ.خ بزنید من براتون بگم که چی مسیری بهتره!

arian79

کاربر سایت
Apr 28, 2013
4
سلام

من يه سوال دارم: اگر من به ايكس باكس لايو وصل بشم ولي بازي نكنم و فقط دانلود كنم اون موقع باز هم بن ميشم؟؟؟

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه سوال دارم خدمتتون,با اینترنت مخابرات با سرعت 512 اگه بخوام تو لایو بازی کنم افت فریم ندارم???فقط برای multiplayer cod میخوام.
افت فریم که ربطی به اینترنتت نداره.منظورت لگه که چون تو cod ایرانی زیاده و فقط با ایرانیا بازی میکنی نه نداری.البته مخابرات در حالت کلی خوبه ولی این یک ماه خیلی بد شده که اونم به شهرتون ربط داره

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
افت فریم که ربطی به اینترنتت نداره.منظورت لگه که چون تو cod ایرانی زیاده و فقط با ایرانیا بازی میکنی نه نداری.البته مخابرات در حالت کلی خوبه ولی این یک ماه خیلی بد شده که اونم به شهرتون ربط داره
هنوز گلد رایگان با استفاده از روش هند که 1 ماه بود و کشور زاپن که 2 روز بود,کار میکنه???

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
سلام.2 روزه یه مشکل اعصاب خورد کن دارم اونم اینکه وقتی میخام به لایو وصل شم ایراد MTU میده.تو test conection هم گزینه network سبز میشه ولی وقتی به internet میرسه failed میشه.مودم رو هم سیمی وصل کردم و تا حالا مشکی نداشتم و تنظیمات مودم رو هم دستکاری نکردم ولی نمیدونم یه هویی چه مرگش شده.یعنی میشه به مخابرات ربط داشته باشه؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام.2 روزه یه مشکل اعصاب خورد کن دارم اونم اینکه وقتی میخام به لایو وصل شم ایراد MTU میده.تو test conection هم گزینه network سبز میشه ولی وقتی به internet میرسه failed میشه.مودم رو هم سیمی وصل کردم و تا حالا مشکی نداشتم و تنظیمات مودم رو هم دستکاری نکردم ولی نمیدونم یه هویی چه مرگش شده.یعنی میشه به مخابرات ربط داشته باشه؟
تنظیمات مودم رو روی حالت Bridge بذار این ارور MTU نمیده دیگه. اما این مشکل کلا از اینترنته ...

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
تنظیمات مودم رو روی حالت Bridge بذار این ارور MTU نمیده دیگه. اما این مشکل کلا از اینترنته ...

گشتم ولی تو تنظیمات مودمم(linksys wag120n)خبری از bridge نیستش

98963914353173943203.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
لطفا یکی کمک کنه 2ماه xbox خریدم میخوام به لایو وصل شم میگه باید اپدیت کنی وقتی میخواد اپدیت بشه به 90% میرسه این ارور رو میده 3f4a-3f4b-1381-0300-c800-0036 با فلش و سی دی هم همین ارور رو میده اگه راحلی ندارید بگید چجوری کنسول ریست کنم تا دوباره ح.ک کنم شاید مشکل حل بشه خواهش میکنم جواب بدین

دوست عزیز وصل بشین به لایو یعنی برین اینترنت وقتی واردش شدین خودش اتوماتیک اپدیت میکنه نشد حتما مشکلی وجود داره که ببرین برون براتون درست کنن ، یهو دستگاتونو خراب نکنین .

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
لطفا یکی کمک کنه 2ماه xbox خریدم میخوام به لایو وصل شم میگه باید اپدیت کنی وقتی میخواد اپدیت بشه به 90% میرسه این ارور رو میده 3f4a-3f4b-1381-0300-c800-0036 با فلش و سی دی هم همین ارور رو میده اگه راحلی ندارید بگید چجوری کنسول ریست کنم تا دوباره ح.ک کنم شاید مشکل حل بشه خواهش میکنم جواب بدین

سلام دوست عزیز با توجه به راهنمایی به جای استاد بنده که گفتن مشکلی پیش میاد اسمشون هم نمی گم ناراحت نشن. قبلا هم کامنت گذاشته بودید ولی تعجب کردم الان همون مشکل هست یک راه کوچیک هست نمی دونم کار ساز یا نه بعد اینکار گفته دوستمون از لایو اپدیت کنید مشکل بود حتما به جایی که میشناسید ببرید به لایو حتی نت هم وصل نیستید .مشکل نیست به قسمت setting--system--storage--بعد تو این قسمت روی هردتون کلید غ بزنیم.بعد فقط منوی clear system cach ro bazanid .انجام بدید بعد هم دوبارهفقط یکبار اپدیت کنید از لایو نشد زیاد خدتونو ذیت نکنید .حتما تکنیسین این کار مشکل رو حل میکنن از نیاز مندی های روزنامه میتونید ببنید و فقط سوال بپرسید.

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

گشتم ولی تو تنظیمات مودمم(linksys wag120n)خبری از bridge نیستش

98963914353173943203.jpg

سلام دوست گرامی من به شخصه خودم این 2 ماه اخیر واقعا با اینترنت مخصوصا لایو مشکل دارم دلیلشم واضحه گفتی نیست شما ماشالاه یکی از بهترین نوع مدل ها و برند های دنیارو دارید که الان طلا هست .یکی از مشخصات این مودم وروتر کمی پیچیده بودنشه صلاح نیست بیشتر اینجا بگم.پ.خ بزنید من هرچه میدونم کمکتون کنم .دوستان از انحراف تاپیک ناراحت میشن.من معذرت میخوام.پ.خ کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر