همه چیز درباره ی Xbox Live

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان مگه فرستادن مسیج هم گلد میخواد ؟؟ :eek:
امروز اومدم یه دونه بفرستم گفت شما گلد ندارید نمیتونید !
اگه گلد نداشته باشی از طریق سایت xbox.com نمی تونی پیام بدی و فقط می تونی از درون خود کنسول به دیگران پیام بفرستی.

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
من قبل از اینکه iXtreme بریزم 3 یا 4 بار بدون اون به لایو وصل شدم ممکنه زبونم لال ردمو گرفته باشن؟:((
عزیزان دیگه کسی جایی برای TRIAL GOLD سراغ نداره؟
یه کسایی از اون سایت 30 40 تا کد گرفتن و یه کسی مثل من به خاطر زیاده روی دیگران هیچی نتونست بگیره.
ما ایرانیها جنبه هیچی رو نداریم اینم نه تخصیر دولته نه تخصیر اب و هوا یا....فرهنگمون این طوریه ذاتمون اینه

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام

میگم ما که از ایران به لایو وصل میشیم میتونیم دمو های قابل بازی و تریلر بازیها رو دانلود کنیم ؟!
اخه اینا که مال امریکا / اروپا / استرالیا / جاپن!! و استرالیا هسن !

نکنه موقع ثبت نام در لایو باید کشورمون رو (مثلا) امریکا انتخاب کنیم ؟

به جز بازیهای ارکید و تم چه چیزایی در لایو نیاز به پوینت دارن ؟ چه چیزایی در MarketPlace واسه دانلود هست و معمولا به چه مقدار پوینت برا هر کدومشون نیازه ؟

ما میتونیم از طریق لایو کانال های تلویزیونی امریکا رو تماشا کنیم ؟!!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
ببین الان مطمعن باش که روی کنسولت I-Xtreme (ضد بن) نصب نیست.چون تا مشتری سفارش این کار رو نداده فروشنده این کار رو نمیکنه و شما هم اگر قصد این کار رو دارید میتونید مثلا به فروشگاه NextGen ببرید;)
خوب عزیز من که تهران نیستم برم Next Gen . حالا تکلیفمون چی می شه اگه بخوایم بریم تو Live ؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
خوب عزیز من که تهران نیستم برم Next Gen . حالا تکلیفمون چی می شه اگه بخوایم بریم تو Live ؟
خب من راحت ترين راهشو گفتم كه يه ديسك غير Stealth بذار تو دستگات اگه اجرا كرد يعني iXtreme نيست !!
=======
خب ديسك غير Stealth يعني ديسكي كه Stealth Patch نداره !! شما ميتوني با برنامه هاي مختلف ديسك هات رو چك كني ببيني Stealth هست يا نه .
براي اطلاعات بيشتر در مورد چك كردن ديسك ها به اين تاپيك مراجعه كن :
بهمراه لينك هاي دانلود :http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5640

آخرین ویرایش:

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
آقا من الان دو - سه روزه وقتی میخوام وصل شم به Marketplace این پیغام رو میده :
Xbox Live Marketplace Is Currently Unavailable, Check Back Later. کسی میدونه چرا اینجوری میشه ؟ ( زمانی که Test Xbox Live Connection رو میزنم ، همه چی Confirmed میشه )
ممنون

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
Xbox Live Marketplace Is Currently Unavailable, Check Back Later. کسی میدونه چرا اینجوری میشه ؟ ( زمانی که Test Xbox Live Connection رو میزنم ، همه چی Confirmed میشه )
ممنون

فکر کنم فایل های داخل System Items رو پاک کردین.
در هر صورت یک اکانت دیگه برای XBL بسازین ، مشکلتون حل میشه. در ضمن حواستون باشه که از گلد مجانی تون استفاده نکین! یعنی اون جاییش که می گه می خواین از یک ماه گلد مجانی استفاده کنین یا نه ، بگین نه! چون این فکر کنم نیازی به این اکانت نداشته باشین و بعد از حل شدن مشکلتون بخواین پاکش کنین.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ممنون

براي منم يه همچين مشكلي پيش اومده بود. من فايلهاي داخل system تو قسمت memory رو پاك كردم درست شد. شما هم همين كارو كن تا دوباره اون فايلا فكر كنم حدود 1 مگابايت دانلود شن. درضمن يادت نره كه يه بار 360ات رو بعد از پاك كردن اون فايلا خاموش روشن كني.

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
فکر کنم فایل های داخل System Items رو پاک کردین.
در هر صورت یک اکانت دیگه برای XBL بسازین ، مشکلتون حل میشه. در ضمن حواستون باشه که از گلد مجانی تون استفاده نکین! یعنی اون جاییش که می گه می خواین از یک ماه گلد مجانی استفاده کنین یا نه ، بگین نه! چون این فکر کنم نیازی به این اکانت نداشته باشین و بعد از حل شدن مشکلتون بخواین پاکش کنین.

اتفاقاً برعكس!! بايد بره اونا رو پاك كنه تا درست شه (اگه اونا رو پاك كنه و يه بار 360اشو خاموش روشن كنه و دوباره وصل شه لايو اون فايلا دوباره دانلود ميشن.)
درضمن تو كنسول پرميوم هر پروفايلي كه درست كني يه ماه گلد داره پس چه از يه ماه فري گلد براي پروفايل جدبد اسفاده كنيد چه نكنيد فرق نداره.

آخرین ویرایش:

ali1365

کاربر سایت
Nov 12, 2006
84
اتفاقاً برعكس!! بايد بره اونا رو پاك كنه تا درست شه (اگه اونا رو پاك كنه و يه بار 360اشو خاموش روشن كنه و دوباره وصل شه لايو اون فايلا دوباره دانلود ميشن.)
شما این ixtreme رو دارین میرین live ؟
چون من حوصله ریختنش رو ندارم میخواستم ببین چند تا از دوستان الان تو لیو میرن بدون اون
ممنون

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آقا این هدست من چرا قاط زده !! :laughing:
صدا که اصلا نمیاد ....
چه تو بازی .... چه بیرون ....
وقتی هم میخوام با کسی چت کنم Error میده !!

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
چجوري ميشه پروفايل افلاين كه به انلاين تبديل شده را Sing out كرد كه هميشه بيخود sing in نمونه بن شيم/
اگه ADSL داري ... مدم رو خاموش كن ... اگر هم كسي پايه نت هستش ... سيم Ethernet ايكس باكس رو بكش از مدم.
اگر هم Dial-Up داري ...كارت شبكه رو Disabel كن ;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان من يه مشكلي دارم ، نميدونم مشكل يا يه روند كلي براي همه!
من هر دفعه كه به لايو وصل ميشم چون‌Dial Up دارم و فقط براي آپديت كردن امتيازم آنلاين ميشم يه 5 دقيقه آنلاين ميشم.
بعد وقتي قطع ميكنم و از اين طرف ميام وارد Profile ام در سايت هاي مثلا Xboxlc و MygamerCard ميشم ، امتيازم بروز نشده اما در حالي كه وقتي همون موقع وارد اكانتم از سايت‌Xbox.com ميشم همه امتيازهام بروز شده!!!
دليلش چيه؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
دوستان من يه مشكلي دارم ، نميدونم مشكل يا يه روند كلي براي همه!
من هر دفعه كه به لايو وصل ميشم چون‌Dial Up دارم و فقط براي آپديت كردن امتيازم آنلاين ميشم يه 5 دقيقه آنلاين ميشم.
بعد وقتي قطع ميكنم و از اين طرف ميام وارد Profile ام در سايت هاي مثلا Xboxlc و MygamerCard ميشم ، امتيازم بروز نشده اما در حالي كه وقتي همون موقع وارد اكانتم از سايت‌Xbox.com ميشم همه امتيازهام بروز شده!!!
دليلش چيه؟
بعد از قطع شدن از لايو چند ساعت طول ميكشه تا تو سايتاي ديگه بروز شه.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
درضمن تو كنسول پرميوم هر پروفايلي كه درست كني يه ماه گلد داره پس چه از يه ماه فري گلد براي پروفايل جدبد اسفاده كنيد چه نكنيد فرق نداره.

ببین برای من با پاک کردن اونا مشکل پیش اومد. بعدش هم هر کاری کردم درست نشد تا اینکه یه اکانت ساختم و فایل ها برگشتن و درست شد.

گلد مجانی هم ربطی به پریمیوم بودن یا نبودن نداره ، منم که گفتم گلد رو انتخاب نکنه برای این بود که به هر کنسول سه بار بیشتر گلد مجانی نمی دن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر