همه چیز درباره ی Xbox Live

ببين يه كاري كن وصل شو لايو بعد 15 ديقه بمون تو دشبورد! بعد قطع كن. 30 ديقه صبر كن بعد برو ببين درست شده يا نه. من يه سري امتيازامو كمتر نشون ميداد اين كارو كردم درست شد.

اين جريان Rep در گيمرتگ چيه و چجور زياد ميشه؟!

میشه گفت بهش اعتبار ...
به این شکل که وقتی با کسی آنلاین بازی میکنی یا حتی همین جوری رفاقتی ! طرف مقابلت میتونه واست یه Review بذاره ...
اگه ازت خوشش اومده باشه این ستاره ها زیاد میشه ... اگه نه کم میشه !

بذار رو حالت اتوماتیک

اگه نشد اینها رو امتحان کن شاید کار کرد

subnet mask رو بذارید 255.255.255.0

getway رو بذارید 192.168.1.1

اگر نشد

برو تو local area connection ی که مربوطه به مودمت تو properties قسمت internet protocol TCP/IP ببین چی به چیه اونجا همه چی هست

اگه چیزی نبود

برو تو Run تایپ کن cmd
تایپ کن ipconfig ممکنه 2 یا بیشتر جواب بیاد که با نوشته local area connection 1.2.3....n از هم جدا بشن بسته به
این داره که چنتا local area connection داری چون فکر میکنم باید adsl داشته باشی اون کانکشنی رو اطلاعاتش
رو بخون که مربوط به مودمت هست

آخرین ویرایش:
وقتی تو لایو با خارجی ها بازی میکنیم و بازی خیلی کند و با قطع و وصل شدن هست آیا به لنز دستگاه فشار میاد؟مثلا من همش فوتبال با خارجی ها میزنم که همش لگ میزنه و کند هست و چون تازه دو روزه دستگاه رو دادم تنظیم لنز میخوام بدونم ربطی داره یا نه؟اگه سوالم احمقانه بود ببخشید.

وقتی تو لایو با خارجی ها بازی میکنیم و بازی خیلی کند و با قطع و وصل شدن هست آیا به لنز دستگاه فشار میاد؟مثلا من همش فوتبال با خارجی ها میزنم که همش لگ میزنه و کند هست و چون تازه دو روزه دستگاه رو دادم تنظیم لنز میخوام بدونم ربطی داره یا نه؟اگه سوالم احمقانه بود ببخشید.

نه اصلا ربطی به لنز نداره این مشکل(بازی خیلی کند و قطع و وصل شدن):confused: به خاطر ping هست که بالاست مثلا اگه پینگت 999 میلی ثانیه باشه یعنی تقریبا 1 ثانیه کنده یعنی اگه تیر بزنی 1 ثانیه بعد تیرت به هدف میخوره .:eek: کلا سعی کن با این اجنبیا (خارجکی ها):biggrin1: بازی نکنی چون خیلی لگ داره مگه این که پینگت کم باشه;)
پ.ن : دیگه سوال احمقانه نکن:biggrin1:(به دل نگیر شوخی بود)

دوستان سلام

من الان یه مشکل عجیب و بزرگ برای دانلود از MarketPlace دارم .
ببینید سرعت دانلود من در اینترنت متوسط 50 کیلوبایت در ثانیس ! و مثلا در 1 ساعت میتونم یه فایل 180 مگابایتی رو دانلود و در 10 دقیقه یه فایل 30 مگابایتی رو دانلود کنم .
اما سرعت دانلودم در MarketPlace خیلی کمه و مثلا یه فایل 30 مگابایتی رو در 2 ساعت دانلود میکنم .
میخواسم ببینم مشکل از کجاست ؟!! باید چیکار کنم حالا ؟

ممنون

توجه! توجه!

همین الآن که داشتم تو XBox Live بازی می کردم ، یکدفعه Disconnect شدم و گفت که یک آپدیت جدید برای کنسولتون اومده.
فعلا دارم آپدیت می کنم. اگه خبری خاصی بود حتما خبرتون می کنم.

پ.ن: تو اینترنت هیچ چیزی راجع به این آپدیت ندیدم. معلوم نیست مال چیه. ولی خوب من این ریسک رو می کنم که اگر بن شدم دیگه شما نشید. :biggrin1:

ویرایش : همین الآن تو XBox Scene هم این مطلب اعلام شد. به نقل از اون سایت یکی از دلایل این آپدیت می تونه Big Button Pad باشه که کریسمس امسال عرضه میشه. تصویر این وسیله رو می تونید در زیر ببینید:

scenit2.jpg

آخرین ویرایش:
خوب تغییرات ظاهری چیزی که تا حالا ندیدم.
فقط از لحاظ Version سیستم ، تغییراتش به شرح زیره:

قبل از آپدیت :

D:2.0.5766.0 - K:2.0.5766.0 (BK:2.0.1888.0) X:C620-59E2-61E5-0613

بعد از آپدیت :

D:2.0.5787.0 - K:2.0.5787.0 (BK:2.0.1888.0) X:C620-59E2-61E5-0613

اين Big Button Pad چی هست؟

پ.ن : vegas terorist hunt هستی؟

1. اینجا جاش نیست ، منم نمی دونم زیاد ، اگه خیلی مایلی بگرد تو اینترنت پیدا کن.:biggrin1:

2. فعلا نه. :biggrin1:

همین الآن که داشتم تو XBox Live بازی می کردم ، یکدفعه Disconnect شدم و گفت که یک آپدیت جدید برای کنسولتون اومده.
فعلا دارم آپدیت می کنم. اگه خبری خاصی بود حتما خبرتون می کنم.

پ.ن: تو اینترنت هیچ چیزی راجع به این آپدیت ندیدم. معلوم نیست مال چیه. ولی خوب من این ریسک رو می کنم که اگر بن شدم دیگه شما نشید. :biggrin1:

ویرایش : همین الآن تو XBox Scene هم این مطلب اعلام شد. به نقل از اون سایت یکی از دلایل این آپدیت می تونه Big Button Pad باشه که کریسمس امسال عرضه میشه. تصویر این وسیله رو می تونید در زیر ببینید:

این آپدیت تو سایت majernelson نوشته شده بود قبلا و فقط هم برای آپدیت کرد این کنترل های Big Button Pad می باشد:
http://www.majornelson.com/archive/2007/09/20/xbox-360-system-update-september-07.aspx

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or