همه چیز درباره ی Xbox Live

همین الآن که داشتم تو XBox Live بازی می کردم ، یکدفعه Disconnect شدم و گفت که یک آپدیت جدید برای کنسولتون اومده.
فعلا دارم آپدیت می کنم. اگه خبری خاصی بود حتما خبرتون می کنم.

منم این اپدیت رو دانلود کردم .

سلام

چند تا سوال داشتم :
برای بازی کردن در Live چه سرعتی خوبه ؟
قیمت Gold مدل های مختلفش ( سه ماهه , یک ساله و ... ) چه قیمتی داره ؟
درایو دستگاه من Lg\ Hitachi هست و از اولین فریم ور این درایو استفاده میکنه , برای اینکه بن نشم باید این فریم ور ixtreme رو بریزم ؟
از وقتی که اکان فعال بشه بعد از گذشت مدت زمان اکانت از بین میره ؟ یا میشه متوقف کرد یا اینکه بعدا دوباره ازش استفاده کرد ؟
ممنون

سلام

چند تا سوال داشتم :
برای بازی کردن در Live چه سرعتی خوبه ؟
قیمت Gold مدل های مختلفش ( سه ماهه , یک ساله و ... ) چه قیمتی داره ؟
درایو دستگاه من Lg\ Hitachi هست و از اولین فریم ور این درایو استفاده میکنه , برای اینکه بن نشم باید این فریم ور ixtreme رو بریزم ؟
از وقتی که اکان فعال بشه بعد از گذشت مدت زمان اکانت از بین میره ؟ یا میشه متوقف کرد یا اینکه بعدا دوباره ازش استفاده کرد ؟
ممنون

512 kbps
70 تومن يه ساله
آره
نه
خواهش ميكنم!

بچه ها این عکس رو نگاه کنید و بگید جریان چیه

http://i9.tinypic.com/4ddt5qg.jpg
براي چند تا از بچه ها يه همچين مشكلي پيش اومده بود. فايلهاي داخل system تو قسمت memory رو پاك كنيد درست ميشه. شما هم همين كارو كن تا دوباره اون فايلا فكر كنم حدود 1 مگابايت دانلود شن. درضمن يادت نره كه يه بار 360ات رو بعد از پاك كردن اون فايلا خاموش روشن كني.

فرزاد جان تا الان که مشکلی نداشتی بعد از آپدیت ؟
یعنی آپدیت کنیم دیگه ؟
ویرایش :
یخورده توی تاپیک ها گشتم انگار مشکلی نیست ...
حالا این Big Button چیه ؟! به چه دردی میخوره ؟!

فرزاد جان تا الان که مشکلی نداشتی بعد از آپدیت ؟
یعنی آپدیت کنیم دیگه ؟
ویرایش :
یخورده توی تاپیک ها گشتم انگار مشکلی نیست ...
حالا این Big Button چیه ؟! به چه دردی میخوره ؟!

مشکلی نداشته. یعنی تا الآن که نداشته.
Big Button هم فکر کنم بیشتر برای بازی های آرکید باشه که قراره بعدا براش ریلیز شن.
همچنین اون دکمه بزرگه بالاش هم باری یک بازی مثل Buzz تو PS2 هست که یک سوال پرسیده میشه و هرکی زودتر زنگ و زد می تونه از بین 4 گزینه یکی رو انتخاب کنه.

بزارید در مورد این آپدیت و دیگر آپدیت ها یسری توضیحات بدم:
1- با آپدیت کردن کنسول هیج وقت از کار نمی افته و همچنین چیزی نداریم! چند جا دیدم که نوشته بودن اگه من آپدیت کنم کنسول مشکلی براش پیش میاد یا نه؟ جواب خیر، نه این آپدیت هیچ آپدیتی!

2- این که آپدیت باعث بشه شما از live بن بشید هم باز سوال کردنش الکیه چرا که اگر هم این آپدیت ها برای بن شدن باشه اینطوری نیست که شما آپدیت کنی و همون موقع بن شی. این آپدیت انجام می شه و مثلا در 10 روز دیگه که مایکروساتف تعیین کرده همه بن می شن. از زیر آپدیت هم نمی شه فرار کرد چون شما تا کنسول رو آپدیت نکنی اصلا اجازه وصل شدن به لایو به شما داده نمی شه! یعنی اگر نخوای آپدیت کنی یعنی live رو باید خودت بزاری کنار!

3- این big button pad که عکسش در صفحه قبل هست مال یه بازی هست که در اروپا و ژاپن خیلی طرفدار داره. این بازی یک مسابقه 2 تا 4 نفره هست که یسری سوال در بازی مطرح می شه و بازیکنان باید هر کی سوال رو بلد بود سریعتر دکمه رو بزنه یعنی زنگ رو بصدا در بیاره و جواب بده (عین این مسابقاتی که تلویزیون پخش می کنه بعضی اوقات)

دوستان سلام

من فیرمور iXtreme رو نریختم رو کنسولم .
میخواسم ببینم میتونم با دراوردن کابل اترنت از پشت کنسول و قطع ازتباطش با لایو بازیهایی که Stealth Patch ندارن رو به صورت افلاین بازی کنم و بن هم نشم ؟!
اگه در این اصلا بن نمیشم بگید .

ممنون

دوستان من نمیدونم چرا وقتی که به لایو وصلم و دکمه ی XBOX Guide رو میزنم و میخوام تو قسمتهای مختلفش مثلا لیست دوستام برم هر وقت میخوام ص Guide رو ببندم یا برگردم ص قبل کنسولم هنگ میکنه !!!! نزدیک 15 بار این اتفاق واسم افتاد و هر وقتم میرم همین جور میشه !!
(اینم بگم که تو هیچ کدوم بازیا تالا کنسولم هنگ نکرده البته به جز BioShock اونم یکبار و هیچ مشکلیم نداشته و تو MarketPlace هم هیچ مشکلی ندارم.)

کسی میدونه مشکل از کجاست و چه جوری باید حلش کنم ؟؟!
خودم گفتم شاید مشکل از سرعت اینترنتم باشه اما سرعت اینترنتمم 512 س !

راسی یه مشکل دیگم دارم اونم این که وقتی با یکی چت صوتی میکنم صدای طرف و صدای خودم قطع و وصل میشه و انگار صدا یکم دیر میرسه به من !!
مشکل ازکجاست ؟!

ممنون میشم اگه یکی منو کامل راهنمایی کنه .

سلام به همه
من میخواهم به live وصل شم با dial up و بازی arcade دانلود کنم
ولی نمیدونم حجم بازی های arcade چقدره میانگین
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
بعدش من ixtreme نیست فرم ویرم اگه کانکت شم و فقط دانلود کنم که بن نمیشم؟؟؟
ممنونم از هر کی که کمکم کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or