همه چیز درباره ی Xbox Live

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آقا من یه مشکلی دارم مثلا آنلاین پسه بتلفیلدو دارم ( هم رو پروفایلم و هم کنسول) و وقتی پروفایله دوستامو دانلود میکنم تا واسه اونام خرید کنم از اونجایی که همه ی پروفایلهای xboxام دارنش نمی تونم /انلاین پس رو پیدا کنم..
لطفا کمک.
من که دقیق نفهمیدم مشکلت چیه
ولی خوب با پروفایل دوستت برو تو بازی بعد از تو بازی براش بخر چون آنلاین پس بازی های ea و ubi تو مارکت موجود نیستن و باید از خود بازی بخری

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:44 PM ارسال شده بود ----------

قربون مرامت داش بهرام.
فقط اینکه این بارنرمکس رو خودم میتونم رایت کنم یا فقط باید از بیرون بگیرم؟
خواهش میکنم داداش
برنر مکسو که میتونی خودت رایت کنی ولی باید یک تنضیماته خاصی رو رایتر pc انجام بدی و دیسکتم باید یک نوع خاصی باشه.آموزشش تو سایت هست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام.
لطفا من رو راهنمایی کنید:

من یه دستگاه LT3 دارم.
حالا میخام به لایو وصل شم و کال آف دیوتی بازی کنم. هرکدوم که شد 4 تا 9!

1-اگه این کار و بکنم بن میشم؟
2-چطوری؟
3-چیکار کنم بن نشم؟
4-کلا برای آنلاین بازی کردن با یه دستگاه کپی خور LT3 باید چیکار کرد؟

ممنون میشم جواب بدین.

سلام دوست من
اینی که گفتی یعنی چی؟ "هر کدوم شد 4 تا 9! " ؟؟؟

1-اگه ال تی 3 داشته باشی و بازیهات پچ شده باشن و به عبارتی Stealth باشن،نه بن نمیشی
2-ال تی 3 که داری،برو بازیهاتو از جای معتبر بخر و با برنامه abgx360 ببین پچ شده هست یا نه(آموزشش تو فروم هست)
3-توکل کن به خدا :D ................................................همون موارد 1 و 2
4- موارد 1 و 2

ads_psgame.ir

کاربر سایت
Feb 14, 2013
12
سلام دوست من
اینی که گفتی یعنی چی؟ "هر کدوم شد 4 تا 9! " ؟؟؟

1-اگه ال تی 3 داشته باشی و بازیهات پچ شده باشن و به عبارتی Stealth باشن،نه بن نمیشی
2-ال تی 3 که داری،برو بازیهاتو از جای معتبر بخر و با برنامه abgx360 ببین پچ شده هست یا نه(آموزشش تو فروم هست)
3-توکل کن به خدا :D ................................................همون موارد 1 و 2
4- موارد 1 و 2

منظور:
Call Of Duty 4 Modern Warfare
Call Of Duty 5 Word At War
Call Of Duty 6 Modern Warfare 2
Call Of Duty 7 Black OPS
Call Of Duty 8 Modern Warfare 3
Call Of Duty 9 Black OPS 2
بود!
ممنون از توضیحات.
یه سوال دیگه : بازی هایی که باهاشون لایو بازی نمیکنم هم باید بارنرمکس باشن؟ بخاطر جلوگیری از شناسایی شدنه دیگه نه؟
___________________________________________________________________________________________________

سایت تخصصی دانلود بازی پلی استیشن 3 : http://www.psgame.ir

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منظور:
Call Of Duty 7 Black OPS
بود!
ممنون از توضیحات.
یه سوال دیگه : بازی هایی که باهاشون لایو بازی نمیکنم هم باید بارنرمکس باشن؟ بخاطر جلوگیری از شناسایی شدنه دیگه نه؟
___________________________________________________________________________________________________

سایت تخصصی دانلود بازی پلی استیشن 3 : دانلود بازی PS3
نه نیازی نیست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
منظور:
Call Of Duty 7 Black OPS
بود!
ممنون از توضیحات.

آهان
خواهش میکنم
نه نیازی نیست ولی بهتره که برنر باشه ولی اگه باهاشون لایو نمیزنی موردی نداره.
بله.برای جلوگیری از فلگ شدنه(شناسایی)

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
وقتی کنسول وصل می شه به لایو پیام میده که باید آپدیت کنی منم میزنم واسه آپدیت یه کمی می ره جلو بعد پیام می ده که دستگاه قادر به آپدیت نیست(یه چیزی شبیه به این). (با وایرلس وصل می شم) چند بار این کار رو تکرار کردم ولی هر بار همین پیام رو می ده.
وقتی هم که می خوام آپدیت رو با فلش بریزم تو کنسول، اول فلش رو زدم به کنسول و configure کرد حالا که زدم به پی سی و می خوام فایل آپدیت رو بریزم تو فلش پیام می ده که توی فلش ظرفیت خالی ندارید. (فلشم 8 گیگ هستش ولی 7.5 گیگش رو فایل xbox360 پوشونده).

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
وقتی کنسول وصل می شه به لایو پیام میده که باید آپدیت کنی منم میزنم واسه آپدیت یه کمی می ره جلو بعد پیام می ده که دستگاه قادر به آپدیت نیست(یه چیزی شبیه به این). (با وایرلس وصل می شم) چند بار این کار رو تکرار کردم ولی هر بار همین پیام رو می ده.
وقتی هم که می خوام آپدیت رو با فلش بریزم تو کنسول، اول فلش رو زدم به کنسول و configure کرد حالا که زدم به پی سی و می خوام فایل آپدیت رو بریزم تو فلش پیام می ده که توی فلش ظرفیت خالی ندارید. (فلشم 8 گیگ هستش ولی 7.5 گیگش رو فایل xbox360 پوشونده).
نيازي به configure نيست.اگه تو فلشت چيزي نداري فرمتش كن بعد فايل آپديتو بريز تو فلش و بزن به Xbox بعد ميتوني آپديت كني

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یکی در مورد ریوارد ایکس باکس توضیح بده 310 تا دارم ولی اصلا به پروفایلم اضافه نمیشه باید چکار کنم!
الان 3870 پوینت تو پروفایلم هست این 310 تا رو بده میتونم پرمیوم call of duty black ops 2 رو بگیرم!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
یکی در مورد ریوارد ایکس باکس توضیح بده 310 تا دارم ولی اصلا به پروفایلم اضافه نمیشه باید چکار کنم!
الان 3870 پوینت تو پروفایلم هست این 310 تا رو بده میتونم پرمیوم call of duty black ops 2 رو بگیرم!

هر 15هم و 30م هر ماه وقتی به 100 پوینت یا بیشتر رسید به پروفایل شما اذافه می شه پس شما اگه تا 13 14 روز دیگه پوینت رو نگرفتین باید برین و تو forum خود xbox.com قسمت xbox live rewards بنویسین تا خود مسعولین microsoft به شما پوینت رو بدن.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
اونایی که Halo 4 رو آنلاین بازی کردن یه سر به ایمیلهاشون بزنن احتمالا یه ایمیل واسشون اومده در مورد مپهای جدید بازی به همراه یه کد گلد 48 ساعته

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
محسن جان منم دارم و بلخره فهمیدم چرا .بر خلاف گفته دوستمون اگه صفحه ریواردو خوب مطالعه کرده باشی وقتی ریوارت رو از قسمت خود ریوارد لایو میری نوشته که اولین خرید از مارکت اول یا وسط ماه داده میشه حالا هر مقداری باشه که دفعه اول 100 است .برای گلد هم 30 100 200 400 هست .جناب اقای gamer شما کامل صفحرو مطالعه کن بهتر متوجه میشی من هم محسن جان حدود 500 دارم و3700 پوینت اول منتظر بودم 48 تا 72 نوشته ولی با تحقیق متوجه شدم اینکه اول برای دریافت در اول و وسط هرماه باید حداقل به 200 برسه و گرنه پندینگ میمونه درسته که هستش تاکی تا زمانه تاریخ تول شما که وارد کردید به خصوص اینکه از قسمت ریوارد گیم اسکورتون رو فعال کرده باشین فقط و فقط در زمانه تاریخ تولد تون به طور واضح وصحیح توضیح داده اگر از ساپورت سنتر هم بپرسید همینو میگه پس نیازی به اطلاع رسانی نیست.صد درصد در این مورد اطمینان دارم دیکشنری انلاین perfect translat رو دانلود *** صفحرو معنی کن.موفق باشی شما هم بابت راهنمایی های اخیری که به من کردید ممنون.;)

منظور:
Call Of Duty 7 Black OPS
بود!
ممنون از توضیحات.

سلام دوست عزیز با اجازه اساتید محترم :همون طور که دوستمون گفت بازیهایی که میشه برنر بگیری اکثر بازیهای جدید که فایلهایی در لایو ترسفر میکنن بهتره برنر مکس باشه هم کم فلگ میشه --هم به خاطر کیفیت رایت عمر لنز بالاتر میره اگه نصب هم بکنی که چه بهتر سعی کن برنر بگیری من سایتی هیت سراغ دارم که 5600 باقاب کاور و چاپ روی دیسک ودی ویدی ورباتین چندتا از دوستان اینجا هم خرید میکنند.اگه خواستی پ.خ بده معرفی کنم .برای اطمینان وعمر دستگات مهم هست.درضمن همه ما میدونیم که حتی برنر هم تضمین صد درصد برای بن نشدن نیست بلکه ما احتمالشو کمتر میکنیم.به کمترین حد ممکن.

Last edited by a moderator:

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
سلام
من برای وصل شدن به لایو مشکل دارم. وقتی می خوام با وایرلس مبین نت وصل شم پیام میده(can't sign in) و وصل نمی شه. وقتی هم که می خوام به اکانت خودم یا اکانت لایو وصل شم تو مرحله signing in گیر می کنه.

نمی دونم مشکل از کجاست؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام
من برای وصل شدن به لایو مشکل دارم. وقتی می خوام با وایرلس مبین نت وصل شم پیام میده(can't sign in) و وصل نمی شه. وقتی هم که می خوام به اکانت خودم یا اکانت لایو وصل شم تو مرحله signing in گیر می کنه.

نمی دونم مشکل از کجاست؟

من هم مبین نت دارم و بدون مشکل وصل میشه,احتمالا مشکل از جای دیگست.(دفعه اول خیلی طول کشید حتی یکی دو بار اررور داد ولی الان راحت وصل میشه)
ایکس باکست کامل سیگنال میگیره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر