همه چیز درباره ی Xbox Live

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
کسی چیز پی ان شار کرده ببینه درست میشه یا نه ؟

من با همون چیز پی ان یونس تونستم به ایکس باکس دات کام برم اما چون که لب تاپ ندارم نشد که روی کنسول هم امتحان کنم فک کنم ای اس پی مخابران به فنا رفته =))

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من کانکتم

سلام من 2 .3 روز مریض بودم تا دیشب داداشم میخواست بازی کنه گفت می خواد اپدیتش کنه من گذاشتم خوابیدم 3 ساعت بعد بیدار شدم اپدیت شده بود یک بار خاموش روشن کردم اوکی بودوامروز نزدیکی ظهر برادرم گفت نمیره .منم کسالت دارم گفتم اف لان بازی کن .الان یعنی 20 دقیقه پیش روشن کردم بعد نرفت تو .اعصابم خورده من همهمزمان با کنسول لپ تاپ هم روشنه تا از شیر نت اسنفاده کنم 50 /50 .الانم زدم سریع کانکت شد.نه به مودم ربط داره نا به مخابرت یا اینترنت چی و چجوری وایرلس <ای دی اس ال یا ....2 ماه پیشم یادتون میاد دو یا سه روز همین مشکل داشتیم. من الان شده 36 دقیقست تو لایوم ولی ببا شیر .دوروز تحمل باید کرد .اونای که می تونن شیر استفاده کنن .دوستان حتما راهی پیدا خواهند کرد یا ترفندی . :)

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
ما که هرچی امتحان کردیم یا ارور داد نشد یا وسط آپدیت ارور داد یا اخر امشب از خیر این آپدیت گذشتیم :((
نمیدونم ای اس پی من مشکل داره کنسولم مشکل داره یا این آپدیت ه=))

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوست گرامی .عزیز اول اینکه از نوشتت ممنون جواب هم دادم من نوکرم.بعدشم حرس نخور بابا کنسول چیه دقیقا دلیلشو کامل درست وواضح گفتی .منم از 9تا حال با شیر تو هستم 1 /2 امتحان کردم ارور داد .ولی با این سرعت های زیبا نت حالا بیا به پینگت 25% اضافه کن نمیشه بازی کرد .درست میشه .راست دوست عزیز من تو لایو هم requst فرستادم.نمونش برای سند یه ریکوست 5 دقیق طول کشید .همه بسج شدن جلوی تفرحات سالم هم بگیرن .دیگه فکر کنم باید بریم 7 سنگ و فوتبال دستی بزنیم.:(

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
کسی نمیدونه این ارور ماله چیه تا آخر آپدیت میره بعد یهو این ارور میاد مودم رو هم خاموش روشن کردم 10 بار تست کانکشن هم زدم 100 بار ولی بازم تا اخر اپدیت جدیده رو نمیره و این ارور رو میده :((

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
با فلش اپدیت کن!
احتمالا ایراد از اینترنتت هست!
تو نت گشتم بقیه هم که این مشکل رو داشتن با فلش آپدیت کردن مشکلشون حل شده!

آموزش کاملش هست چون من تا حالا با فلش آپ نکردم بعد فرقی که نداره آپدیت با فلش و اینجوری ؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آموزش کاملش هست چون من تا حالا با فلش آپ نکردم بعد فرقی که نداره آپدیت با فلش و اینجوری ؟
نه فرقی نداره خیلی راحته اپدیت با فلش!
آپدیت رو دانلود میکنی!اکسترکتش میکنی!میریزی تو فلش!
فلش رو به دستگاه وصل میکنی بعد دستگاه رو روشن میکنی پیغام آپدیت میاد تو دو سوت هم آپدیت میشه!
هیچ کار سختی نیست!

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
نه فرقی نداره خیلی راحته اپدیت با فلش!
آپدیت رو دانلود میکنی!اکسترکتش میکنی!میریزی تو فلش!
فلش رو به دستگاه وصل میکنی بعد دستگاه رو روشن میکنی پیغام آپدیت میاد تو دو سوت هم آپدیت میشه!
هیچ کار سختی نیست!

میشه لینک اپدیت رسمی رو بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر