همه چیز درباره ی Xbox Live

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ببخشید من امروز وارد لایو شدم و ثبت نام کردم ولی نه ازم آدرسی پرسید هنگام ثبت نام نه یه ماه گلد رایگان رو داد.

گیمر تگم Moha112233 هست.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ببخشید من امروز وارد لایو شدم و ثبت نام کردم ولی نه ازم آدرسی پرسید هنگام ثبت نام نه یه ماه گلد رایگان رو داد.

گیمر تگم Moha112233 هست.

خوب ادرس نخواسته بهتر . برو لایو زندگی کن . شاید کلا کنسوله گلد نداشته بعدش نداشت برین بخرین اگه لایو میخایین بازی کنین . موفق باشین .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من میخوام پروفایل دوستمو دان کنم ارور میده.مشکل چیه؟ میگه به یه سایتی مراجع کن. کدش اولش 88....داشت فک کنم.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
دوستم یه بازیه پولی دانلود کرده از تو xbox live بعد میخواد بدش به من !!
بازیرو بریزه تو فلش از طریق xbox اش مشکلی نداره؟من اونو وصل کنم به اکس باکسم بعد بازی رو بریزم انلاین بازی کنم بن نمیشم؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
بازیرو بریزه تو فلش از طریق xbox اش مشکلی نداره؟من اونو وصل کنم به اکس باکسم بعد بازی رو بریزم انلاین بازی کنم بن نمیشم؟
خوب از راه قانونی بگیر.به دوستت بگو پروفایلشم برات بریزه بعد رو دستگاه خودت لاینسه پروفایلشو بگیر.بعد دیگه هیچ خطری نداره.اون روشی هم که خودت گفتی فقط میتونی دموی بازیرو بازی کنی و بازی کاملو نمیتونی بازی کنی.پروفایل دوستتو بگیر بازم راه برای اجرای بازی هست هم به صورت قانونی و هم غیر قانونی>:)

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام

شما نمی تونی اون بازیو کامل انجام بدی. چون با پروفایل دوستت خریداری شده 2 راه داری:
1- اینکه فایلو با USB ازش بگیری بعد خودت که باحاش می ری لایو بهت می گه تو هم باید پوینت بدی. که خوب باید بدی.
راه دوم (خیلی راه کثیفیه): اینکه همراه با بازی، پروفایل دوستت رو هم بگیری. با پروفایل دوستت ساین کنی بعدش بازیو کپی کنی رو هاردت بعدش می ری اون بازیو از دانلود هیستوری دوستت دوباره دانلود می کنی. چون بازی داخل کنسولت هست پس ظرف 1 ثانیه از 1% می ره 100% بعد بازیو اجرا کنی. وقتی که رفت توی بازی با دکمه ی ایکس باکس گاید، ساین اوت کنی و با پروفایل خودت بری و تا زمانی که به لایو وصلی، می تونی بازی کنی. اگه دستگاتو خاموش کنی، دوباره روشن کنی، با ید مراحل بالا رو منهای دانلود بازی انجام بدی.

البته یه راه دیگه هم Transfer License هست که خوب 2 بار در سال می تونی استفاده کنی که 1 بارش می پره.

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:42 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من میخوام پروفایل دوستمو دان کنم ارور میده.مشکل چیه؟ میگه به یه سایتی مراجع کن. کدش اولش 88....داشت فک کنم.

به احتمال زیاد پروفایل دوستت دچار یه مشکل شده که به تو اجازه نمی ده روی کنسول خودت اون پروفایل رو داشته باشی...

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:44 PM ارسال شده بود ----------

گیمر تگم Moha112233 هست.

1 ماه رایگان رو بهت داد اما اگر بخوای بعد از اوون 1 ماه، گلد یا پوینت Reedem کنی، ازت می پرسه. در ضمن الان به ایمیلت از طرف مایکروسافت، یه ایمیل اومده که توش آدرس یه سایته برای Verify کردن پروفایل لایوت. حتما رو اوون آدرس کلیک کن که اگه وریفای نکنی اکانتتو آدرس هم قبول نمی کنه.

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
مشکل در دانلود پروفایل

دوستان من یه مشکلی دارم که نمیتونم پروفایلمو ریکووری کنم چکار کنم ؟ :d فک کنم فقط من نیستم پ هر کی راهی یاد داره بگه . مشکل از سرعتم نیست
مدیریت : برای هر سوال یه تاپیک جدید باز نمیکنن !

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من یه مشکلی دارم که نمیتونم پروفایلمو ریکووری کنم چکار کنم ؟ :d فک کنم فقط من نیستم پ هر کی راهی یاد داره بگه . مشکل از سرعتم نیست
آره جدیدا گویا اکثرا مشکل دارن.شاید با عوض کردن پس اون پروفایله مشکلت حل بشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ميشه يكي كمكم كنه!
ميتونم به نت وصل شم ولي به لايو نميتونم وصل شم
دي ني اس هم گرفتم

Sent from my iphone 5 using tapatalk

شما اکانت ساختی؟ اگر نه باید گوی وسط دسته رو بزنی و روی گزینه ی Join to XBL رو باید بزنید و برای خودتون اکانت بسازین.یادتون باشه که ایمیلاتون ماله کشور امریکا باشه.

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
شما اکانت ساختی؟ اگر نه باید گوی وسط دسته رو بزنی و روی گزینه ی Join to XBL رو باید بزنید و برای خودتون اکانت بسازین.یادتون باشه که ایمیلاتون ماله کشور امریکا باشه.

اصلا به اكس باكس لايو كانكت نميشه كه اكانت بسازم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اصلا به اكس باكس لايو كانكت نميشه كه اكانت بسازم

شما اول برو ستینگ بعد نتوورک ستینگ.بعدش Check your network بکن.اونجا میفهمی که مشکل از کجاست.اگر بن شده باشه همونجا ارورش رو میده.اگر هم که نه.میتونه مشکل از این باشه که دستگاه مودمتون رو نمیتونه شناسایی کنه.یا اینکه سرعت اینترنتتون خیلی پایینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر