همه چیز درباره ی Xbox Live

ramsam2

کاربر سایت
Jul 27, 2012
31
نام
ramin
سلام به داداشای گلم خوبید؟؟ چندتا سوال دارم ممنون میشم کامل جواب بدید:
1.من یه اکس باکس 360 ارکید دارم که تا حالا اصلا به لایو وصل نشدم یه اینترنت 1 مگ هم دارم
1.میخام به لایو وصل بشم و انلاین بازی بکنم بازی مث فارکرای 3 بتلفیلد 3 مدرن وارفار 3 اینا ایا باید اون کارتا بخرم؟نمیدونم گلد کارت یا سیلور کارت
2.چطوری به وصل بشم؟
3.دستگام ال تی 3 ههستش اگه بازی های برنر مکس بخرم دیگه بن نمیشم؟
4.چطور بازی هایی رو که میخام انلاین بازی کنم؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوستان میشه یه تنظیمات خوب برای DNS بدید.متاسفانه اصلا نمیتونم لایو بازی کنم.مشکلم اینه که با 4.2.2.4 پینگم افتضاح میشه و اصلا نمیشه بازی کرد.و با DNS مخابرات که 217.218.155.155 هست،اصن نمیتونم به لابی JOIN بشم.کلا مثل خر تو گل گیر کردم:|
یه راهنمایی بکنید.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
1_اگه من اکانت گلد نداشته باشم،و فقط پوینت بخرم،میتونم بازی ارکید دانلود کنم؟
2_با این وضع اینترنت که 30 مگ رو 30 دقیقه طولش میده،می تونم یه بازی مثل alanwake americannightmare رو دان کنم یا اصلا بی خیالش شم؟
با تشکر

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
من قبلا که بازی MW3 رو بازی می کردم روی یک با 2 تا دسته 2 نفری لایو میزدیم که نفر دوم میشد Guest میشد
ولی امروز با دسته دوم که می خوام پروفایل Guest رو انتخاب کنم پیغام Invalid Profile میده
کسی میتونه کمک کنه ؟
ممنون

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ببخشید میخواستم بدونم با مشخصات زیر میتونم به XBL وصل بشم ؟

1- هک LT3

2- بیشتر بازی هایی هم که بازی کردم 97% بودند ( بازی 100% هم 5 ، 6 تایی دارم )

3- Ping اینترنتم بین 250 تا 350 هست

* بیشتر میخوام به لایو وصل بشم تا GS هامو ثبت کنم و بعضی یازی های رایگان رو بازی کنم.

با مشخصاتی که دادم میتونم به لایو وصل بشم یا چیز دیگه ای احتیاج داره؟؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ببخشید میخواستم بدونم با مشخصات زیر میتونم به XBL وصل بشم ؟

1- هک LT3

2- بیشتر بازی هایی هم که بازی کردم 97% بودند ( بازی 100% هم 5 ، 6 تایی دارم )

3- Ping اینترنتم بین 250 تا 350 هست

* بیشتر میخوام به لایو وصل بشم تا GS هامو ثبت کنم و بعضی یازی های رایگان رو بازی کنم.

با مشخصاتی که دادم میتونم به لایو وصل بشم یا چیز دیگه ای احتیاج داره؟؟
در مورد بازیهای %97 تا زمانیکه آفلاین بازی کنی مشکلی نیست ولی برای XBL به هیچ وجه نباید استفاده بشه !
میتونی به Live وصل شی ولی با توجه به Ping بعید میدونم بتونی بازی کنی !
در آخر سوالت رو یک جا مطرح کن !

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
در مورد بازیهای %97 تا زمانیکه آفلاین بازی کنی مشکلی نیست ولی برای XBL به هیچ وجه نباید استفاده بشه !
میتونی به Live وصل شی ولی با توجه به Ping بعید میدونم بتونی بازی کنی !
در آخر سوالت رو یک جا مطرح کن !

خیلی ممنون و چشم.

ببخشید اگه بن بشیم کل دستگاه غیر فعال میشه یا فقط دیگه نمیتونیم به لایو وصل بشیم؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام.دوتا سوال داشتم
1-اگر در هنگام دانلود یه فایل با حجم بالا برق بره یا اینترنت قطع بشه یا کنسولتو خاموش کنی بعدا بخای دوباره دانلود کنی از اول باید دانلود کنی یا ادامشو دانلود میکنه؟اخه فایل های بالای 1 گیگ معمولا 10 ساعت بیشتر طول میکشن و معمولا هم در این حین اینترنت قطع میشه
2-اگر دستگاه برای مدت طولانی مثلا 12 ساعت برای دانلود فقط روشن باشه اسیب میبینه یا نه؟ممکنه داغ کنه و سه چراغه بشه؟

ممنون

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام.دوتا سوال داشتم
1-اگر در هنگام دانلود یه فایل با حجم بالا برق بره یا اینترنت قطع بشه یا کنسولتو خاموش کنی بعدا بخای دوباره دانلود کنی از اول باید دانلود کنی یا ادامشو دانلود میکنه؟اخه فایل های بالای 1 گیگ معمولا 10 ساعت بیشتر طول میکشن و معمولا هم در این حین اینترنت قطع میشه
2-اگر دستگاه برای مدت طولانی مثلا 12 ساعت برای دانلود فقط روشن باشه اسیب میبینه یا نه؟ممکنه داغ کنه و سه چراغه بشه؟

ممنون
بله از ادامه اش میاد اگه کنسل نکنی، برای اینکارم نیاز نیست دستگاهتو روشن بذاری، به تنظیمات کنسول برو و Background download رو enable کن و بعد دستگاهتو خاموش کن، هر موقع دانلود تمام شه کلا پاور دستگاهتم خاموش میشه

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خیلی ممنون و چشم.

ببخشید اگه بن بشیم کل دستگاه غیر فعال میشه یا فقط دیگه نمیتونیم به لایو وصل بشیم؟؟؟؟
خواهش
خیر دستگاه غیر فعال نمیشه فقط این کنسول دیگه نمیتونه به XBL متصل و از امکاناتش استفاده کنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر