همه چیز درباره ی Xbox Live

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام دوتا سوال دارم من برای بار اول میخوام برم لایو یک دیسک فورزا دارم که با apgچک شده و اکی شده برای لایو اما سوال من امکان بن شد برای دیسک کاملا با برنامعه apgچک شده وجود داره:>؟
دوم اینکه من یک بازی 97% بردرلند روی فلش نصب شده متصل به ایکس باکس دارم الان که برای اولین بار میخوام برم لایو ایم بخاطر کپی بودن و بدون سکو.ریتی بودن دچار مشکل نمیشم لطفا توضیح بدید ؟؟؟":منظورم اینه که نه این که بخوام با 97% برم لایو فقط همین که متصل به ایکس باکس مشکل ایجاد نمیکنه ؟؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
سلام دوتا سوال دارم من برای بار اول میخوام برم لایو یک دیسک فورزا دارم که با apgچک شده و اکی شده برای لایو اما سوال من امکان بن شد برای دیسک کاملا با برنامعه apgچک شده وجود داره:>؟
دوم اینکه من یک بازی 97% بردرلند روی فلش نصب شده متصل به ایکس باکس دارم الان که برای اولین بار میخوام برم لایو ایم بخاطر کپی بودن و بدون سکو.ریتی بودن دچار مشکل نمیشم لطفا توضیح بدید ؟؟؟":منظورم اینه که نه این که بخوام با 97% برم لایو فقط همین که متصل به ایکس باکس مشکل ایجاد نمیکنه ؟؟

داداش جدیدا بچه ها با 97 ام میرن توو لایو بازی میکنن چیزی نمیشه. ..

---------- نوشته در 08:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 AM ارسال شده بود ----------

دوستان جای خاصی پیدا نکردم این سوالمو بپرسم.
میخواستم جریان پوینتهای که تو قسمت xbox live کنسولم هستو بدونم.باهاشون میشه آنلاین بازی کرد؟؟
تا الان 9100 پوینت جمع شده
اینا پوینت نیس که داری ...
ولی بدونه پوینتم میتونی بری لایو بازی کنی بجز بعضی بازیا که آنلاین پس میخواد

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام

امروز رفتم لایو
یه پیغام آپدیت اومد زدم آپدیت شه
یه Donloading تموم شد یه صفحه دیگه اومد که نوشته بود updating attemp 2 of 3

اینم رفت دوباره یه Downloading اومد
حالا یه ساعته خیلی سرعت نت پایینه
خیلی کم جلو میره

نمیشه cancel ـش کنم یه وقت دیگه برم لایو و آپدیت کنم ؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه سوال تخصصی:

من کلا فقط halo 4 , cod bo2 را در لایو تجربه کردم.اما یه فرقی بین این دو هست.پینگم 58 هست و در بازی با غیر ایرانی ها،تاخیر دارم.اما
در بازی COD این تاخیر هیچ تاثیری روی فریم ریت بازی نداره و فقط مثلا نارنجکم دیرتر پرتاب میشه.
اما در هیلو کلا فریم ریتم انقدر پایین میاد که حتی نمیشه درست نشونه گرفت.(ولی با ایرانی ها مشکلی ندارم اما متاصفانه ایرانی ها اکثرا COD بازی میکنن و من مجبورم با خارجی ها بازی کنم)
کسی میدونه چرا این تفاوت بین این دو بازی وجود داره؟چرا پینگ نامناسبم، هیچ تاثیری روی COD نداره ولی فریم ریت هیلو رو داغون میکنه؟

raptor-s

کاربر سایت
Nov 6, 2010
7
مهم

با عرض سلام به همه دوستان
من جدیدا این آپدیت لایو(که دو ماه پیش اومد) میخوام انجام میدم وسطش یهو همچین اروری میده!!
اینم لینک عکسش : http://upcity.ir/images/82966136816660584364.jpg
اینم بگم که واسه بار اول که داشتم آپدیت میکردم برق رفت و آپدیت نصفه کاره موند...از اون به بعد دیگه نشد!
الان به نظرتون مشکل چیه و من چی کار باید بکنم؟؟
ممنون

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با عرض سلام به همه دوستان
من جدیدا این آپدیت لایو(که دو ماه پیش اومد) میخوام انجام میدم وسطش یهو همچین اروری میده!!
اینم لینک عکسش : http://upcity.ir/images/82966136816660584364.jpg
اینم بگم که واسه بار اول که داشتم آپدیت میکردم برق رفت و آپدیت نصفه کاره موند...از اون به بعد دیگه نشد!
الان به نظرتون مشکل چیه و من چی کار باید بکنم؟؟
ممنون
اینطوری که این نوشته یعنی اصلا اینترنت وصل نمی‌شه که بخواد بره لایو!
بهتره این آپدیت آخر رو دان کنی و با فلش بریزی رو 360
http://download.microsoft.com/downl...-9F5F-BDE300AE375F/SystemUpdate_16202_USB.zip
بعد از دانلود، فلش رو بزن تو 360 و کانفیگ کن (یه مقدار حجم خالی بزار تا باهاش این رو بریزی) بعد بزن به کاپیوتر و فایل دانلود شده (زیپ رو نریز و فولدر توش رو بریز) بریز تو فلش و فلش رو وصل که به 360

raptor-s

کاربر سایت
Nov 6, 2010
7
اینطوری که این نوشته یعنی اصلا اینترنت وصل نمی‌شه که بخواد بره لایو!
بهتره این آپدیت آخر رو دان کنی و با فلش بریزی رو 360
http://download.microsoft.com/downl...-9F5F-BDE300AE375F/SystemUpdate_16202_USB.zip
بعد از دانلود، فلش رو بزن تو 360 و کانفیگ کن (یه مقدار حجم خالی بزار تا باهاش این رو بریزی) بعد بزن به کاپیوتر و فایل دانلود شده (زیپ رو نریز و فولدر توش رو بریز) بریز تو فلش و فلش رو وصل که به 360
داداش دمت گرم درست شد!

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آره منم این مشکلو دارم...
یا از مشکلات آپدیت ه جدید ه یا از ip ایرانه...

منم مشکلم اینه که آپدیت ها کامل dl نمیشه و یهو ارور میده:3f4a-0000-d080-0200-8007-2ee2
و هر از گاهی میگه لایو موقتا در دسترس نیست و از اینا در حالی که بن نیستم فلگ هم نیستم میتونه مشکل همین باشه؟؟
ویرایش :درضمن دقیقا همینه:http://upcity.ir/images/82966136816660584364.jpg که دوستمون گذاشت ولی من میتونم کانکت شم:-/(البته گاهی کش داره D:(
یا علی(ع)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه سوال تخصصی:

من کلا فقط halo 4 , cod bo2 را در لایو تجربه کردم.اما یه فرقی بین این دو هست.پینگم 58 هست و در بازی با غیر ایرانی ها،تاخیر دارم.اما
در بازی COD این تاخیر هیچ تاثیری روی فریم ریت بازی نداره و فقط مثلا نارنجکم دیرتر پرتاب میشه.
اما در هیلو کلا فریم ریتم انقدر پایین میاد که حتی نمیشه درست نشونه گرفت.(ولی با ایرانی ها مشکلی ندارم اما متاصفانه ایرانی ها اکثرا COD بازی میکنن و من مجبورم با خارجی ها بازی کنم)
کسی میدونه چرا این تفاوت بین این دو بازی وجود داره؟چرا پینگ نامناسبم، هیچ تاثیری روی COD نداره ولی فریم ریت هیلو رو داغون میکنه؟
این رو کسی نمیدونه،نه؟مشکلی نیست فقط خواستم اطلاعاتم بیشتر بشه و ببینم چه فرقی بینشون هست.حالا اگه کسی میدونه که بگه ممنون میشم

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
منم مشکلم اینه که آپدیت ها کامل dl نمیشه و یهو ارور میده:3f4a-0000-d080-0200-8007-2ee2
و هر از گاهی میگه لایو موقتا در دسترس نیست و از اینا در حالی که بن نیستم فلگ هم نیستم میتونه مشکل همین باشه؟؟
ویرایش :درضمن دقیقا همینه:http://upcity.ir/images/82966136816660584364.jpg که دوستمون گذاشت ولی من میتونم کانکت شم:-/(البته گاهی کش داره D:(
یا علی(ع)
سلام دوستان ریختن تایتل آپدیت بازی ها به صورت غیر مستقیم(با فلش) بی خطره یا خطرناکه حسن؟
درضمن ممنون که جوابمو میدید
یا علی(ع)

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
من پوینت خریدم برای استفاده از آنلاین پس fifa 13 ولی این error رو میده مشکل از چیه ؟ خود سایت xbox هم میرم این Error رو کدشو میزنم میگه دستگاه شما بن شده مگه تو این 3 ساله اخیر کسی بن شده؟ اصلا اگه بن شم دیگه نباید بتونم به live وصل شم ولی الان وصل میشم مشکل از چیه؟ این همه پول گلد و پوینت دادم همش کشک؟

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
من پوینت خریدم برای استفاده از آنلاین پس fifa 13 ولی این error رو میده مشکل از چیه ؟ خود سایت xbox هم میرم این Error رو کدشو میزنم میگه دستگاه شما بن شده مگه تو این 3 ساله اخیر کسی بن شده؟ اصلا اگه بن شم دیگه نباید بتونم به live وصل شم ولی الان وصل میشم مشکل از چیه؟ این همه پول گلد و پوینت دادم همش کشک؟

نه بابا بن نشدی خیالت تخت.من هم همین دردسرارو داشتم و این ارور به خاطر اینه که برای خرید انلاین پس باید وی پی ان شیر کنی که کمی دردسر داره بهترین کار اینه به یکی بگی برات انلاین پسشو بگیره . به برو بچه فیفا بگو برات میگیرن خیالت تخت تخت

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ببخشید دیگه دارم جوشی میشم)x یک نفر انسان بالغ و عادل بیاد بگه من سوالمو کجا بپرسم خوبه؟؟؟؟

دوستان من با کلی کلنجار رفتن بالاخره تایتل فورزا و کینکت ادونچر و acIII رو گرفتم ولی سر BOII هی ارور میده درضمن لوکیشنم INDIA هست ممکنه مال اون باشه؟

اینم status code:3F4A-0000-D080-0200-8007-2EE2

یا علی(ع)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر