همه چیز درباره ی Xbox Live

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
آره داداش من هم با اتوماتیک تست کردم mtu error داد هم با مانول تست کردم بازم همین آشو همین کاسه...
تو ساپورت نوشته mtu باید بالای 1364 باشه ماله من خودش بالا تره ولی بازم مشکله :(

ببین شما بزار 1400 یا 1492 یا یه عدد دیگه یه کم اعداد ور برو انشالله درست میشه این mtu هم بلای شده واسه جون لایو داران من مال خودم 1492 هست دوستم لایو نمیره ولی مودمش 1400 هست مال مغازه ام هم که 1380 هست خلاصه باید یه چندتا اعداد از 1364 تا 1500 رو بزنی یه کم اذیت میشی و احتمال زیاد موفق میشی

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان منم قبلا با مودم تی پی لینک سریع وصل میشدم مودم رو عوض کردم و cisco linksys خریدم
دقیقا همون کارارو میکنم ولی mtu error میده قبلا هم بازی میکردم وپروفایل داشتم ولی الان به هیچ وجه وصل نمیشه
یه کمکی بکنید اگه شما با این مودم الان به لایو وصل میشید

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
سلام من تازه برای اولین بار اکانت گلد خریدم این هفته هم رفتم 4000 مایکروسافت پوینت خریدم. براحتی به لایو وصل میشم و آنلاین بازی میکنم و چیزای مجانی رو هم به راحتی میتونم دانلود کنم ولی وقتی میخوام با پوینت چیزی بخرم مینویسه ارور با کد 80153410 تو سایت که میرم مینویسه این کد مخصوص بن شده هاس. در حالی که من بن نشدم چون تو بقیه بخشا مشکل ندارم لطفا تو مشکل لایو به من کمک کنید.

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
دوستان منم قبلا با مودم تی پی لینک سریع وصل میشدم مودم رو عوض کردم و cisco linksys خریدم
دقیقا همون کارارو میکنم ولی mtu error میده قبلا هم بازی میکردم وپروفایل داشتم ولی الان به هیچ وجه وصل نمیشه
یه کمکی بکنید اگه شما با این مودم الان به لایو وصل میشید

آره داداش من هم با اتوماتیک تست کردم mtu error داد هم با مانول تست کردم بازم همین آشو همین کاسه...
تو ساپورت نوشته mtu باید بالای 1364 باشه ماله من خودش بالا تره ولی بازم مشکله :(

منم وقتی با اینترنت مخابرات وصل مشدم بعضی مواقع این مشکل mtu پیش میومد که خودش درست میشد.(من فکر کنم احتملا از سرعت پایین بود)
حالا شما کارای مختلف رو امتحان کن مثلا فقط کابل متصل به کنسول رو به مودم بزن و... نهایتا یه چند روزی صبر کن ببین درست میشه یا نه.

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

سلام من تازه برای اولین بار اکانت گلد خریدم این هفته هم رفتم 4000 مایکروسافت پوینت خریدم. براحتی به لایو وصل میشم و آنلاین بازی میکنم و چیزای مجانی رو هم به راحتی میتونم دانلود کنم ولی وقتی میخوام با پوینت چیزی بخرم مینویسه ارور با کد 80153410 تو سایت که میرم مینویسه این کد مخصوص بن شده هاس. در حالی که من بن نشدم چون تو بقیه بخشا مشکل ندارم لطفا تو مشکل لایو به من کمک کنید.
یه بار از طریق کامپیوتر و با V** امتحان کنید ببینید میشه یا نه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
مگه میشه بازی اکس باکسو رو کامپیوتر دان کرد؟ اگه میشه بعدش چجوری باید بریزم رو هارد اکس باکس؟

بله میشه
از سایتها ایمیج بازیو دان میکنی بعد اگه:
1-کنسولت جیتگ باشه میریزی روی هارد اکسترنال میزنی به کنسول بازیو ران میکنی
2-اگه کپی باشه(ال تی ) داشته باشه ایمیج بازیو روی دیسک رایت میکنی میذاری تو درایو کنسول
وبازی میکنی

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستان هرکس بتونه مشکله منو حل کنه 3تا کد که دارمو بهش میدم... :-s
من قبلا با وايمكس وصل میشدم به روش مستقیم کابل لن ، بدون ه مشکل به لايو وصل میشدم ،
الان اينترنتم رو عوض کردم از پارس انلاين گرفتم باز با کابل لن به مودم وصل کردم ولی توو قسمته نتوورك تست. بخشه xbox360-------network
ولی network------------internet ضربدر میزنه ، من مطمنم که مودمم به اینترنت وصله
چون با لبتاب تست کردم ،
من هم با اتوماتیک تست کردم mtu error داد هم با مانول تست کردم بازم همین آشو همین کاسه...
تو ساپورت نوشته mtu باید بالای 1364 باشه ماله من خودش بالا تره ولی بازم مشکله
من مطمنم آی پی ها رو هم درست وارد میکنم چون همونایی که توو مانول وارد میکنم روو حالت اتوماتیکم همیناس...
اعصابم داغونه من قبلا هم با شاتل با همین مودم هم با وایمکس مبین نت وصل شدم اتوماتیک مشکلی نبود الان نمیدونم چشه..

مودمم zyxel wireless ه 4تا پورته لن داره یکیش به لبتاب وصله یکیش به Xbox

ممنون میشم کمکم كنيد

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
منم وقتی با اینترنت مخابرات وصل مشدم بعضی مواقع این مشکل mtu پیش میومد که خودش درست میشد.(من فکر کنم احتملا از سرعت پایین بود)
حالا شما کارای مختلف رو امتحان کن مثلا فقط کابل متصل به کنسول رو به مودم بزن و... نهایتا یه چند روزی صبر کن ببین درست میشه یا نه.

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

یه بار از طریق کامپیوتر و با V** امتحان کنید ببینید میشه یا نه.

نه قبلا میشد با اون مودم الان با این مودم نمیشه یعنی حتی دوباره من تی پی لینک رو زدم تونستم وصل شک ولی با این نتونستم
نمیدونم یه تنظیم خاصی باید داشته باشه یه جاش که من انجام نمیدم وصل نمیشه
سرعتم هم بالاست مشکل باید از تنظیمات باشه
اگه کسی با این مودم وصل میشه و میتونه بازی کنه به من تنظیماتشو بگه خیلی خوب میشه
کمک........

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
دوستان ببخشيد بنده سوالي دارم جاي بهتري هم پيدا نكردم كه ازتون بپرسم.

الان بنده مي خوام وصل بشم به Live همه موارد به كنار فقط يه سوال دارم كه آيا روي LT3 هم به تنظيمات Gateway نيازه؟اگه نياز هستش يه لطف كنيد و بگيد كه دقيقا بايد چيكار كنم.

ممنون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر