همه چیز درباره ی Xbox Live

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
بابا این عقده ای ها هر عقده ای دارن سر ما لایو بازا خالی میکن.این چه وضعشه آخه.psn آزاده ولی لایو باید به چیز بره!!!!!!!!!

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
بابا این عقده ای ها هر عقده ای دارن سر ما لایو بازا خالی میکن.این چه وضعشه آخه.psn آزاده ولی لایو باید به چیز بره!!!!!!!!!
حامد من خیال می کردم فقط ما این مشکل رو داریم ولی اکثر بچه ها نمی تونن وصل بشن. وای این تعطیلات رو یعنی ...رفتیم

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
حامد من خیال می کردم فقط ما این مشکل رو داریم ولی اکثر بچه ها نمی تونن وصل بشن. وای این تعطیلات رو یعنی ...رفتیم

آره بره.این تعطیلاتو چیکار کنیم. آقا واسه من قبلا هم شده بود دوباره وصل شد الان دوباره قطع شد. امیر بن نشیم!!!!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سوال»کلن رو چطور باید add کنیم.مثلا کلن iran-gamer
...
اگه از نرم افزارهایی برای بکاپ و ریختن سیو های هک شده و ... استفاده کنیم،ممکنه بن بشیم؟حتی 1%؟
......
واسه وصل شدن به لایو و بازی با غیر ایرانی ها،از چه ADSL باید استفاده کنم که تاخیر نداشته باشم؟الان من کلی تاخیر و لگ دارم.128 رو به 512 تغییر دادم ولی انگار که نه انگار.الان ماهی 20 تومان میدم.تا 50 هم میتونم پرداخت کنم.فقط بگین از کجا باید یه خط adsl بهتر گیر بیارم؟

Triple A

کاربر سایت
Nov 14, 2012
6
نام
امیر
...
اگه از نرم افزارهایی برای بکاپ و ریختن سیو های هک شده و ... استفاده کنیم،ممکنه بن بشیم؟حتی 1%؟
......
واسه وصل شدن به لایو و بازی با غیر ایرانی ها،از چه ADSL باید استفاده کنم که تاخیر نداشته باشم؟الان من کلی تاخیر و لگ دارم.128 رو به 512 تغییر دادم ولی انگار که نه انگار.الان ماهی 20 تومان میدم.تا 50 هم میتونم پرداخت کنم.فقط بگین از کجا باید یه خط adsl بهتر گیر بیارم؟

سلام دوستان .
من هم همین سوال رو دارم . چطوری میتونم فقط با گیمرای ایرانی بازی کنم ؟ چطوری باید عضو کلن گیمرای ایرانی بشم تا با سرعت بهتر بازی کنم ؟ لطفا جواب بدین :((:(([-o

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
...
......
دانیال جان فکر کنم باید بری تو ELITE از اونجا درخواست عضویت تو کلن بدی
من 512 مخابرات دارم دیروز بدون مشکل داشتم بازی میکردم . حتی یه ذره هم اذیتم نکرد
از مخابرات بگیر اگه میتونی . پینگش خوبه

بچه ها تو این تعطیلات ساعت مشخص کنید بریزیم لایو رو بترکونیم :d

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستان من کمک ميخام ،
من قبلا با وايمكس وصل میشدم به روش مستقیم کابل لن ، بدون ه مشکل به لايو وصل میشدم ،
الان اينترنتم رو عوض کردم از پارس انلاين گرفتم باز با کابل لن به مودم وصل کردم ولی توو قسمته نتوورك تست. بخشه xbox360-------network
ولی network------------internet ضربدر میزنه ، من مطمنم که مودمم به اینترنت وصله
چون با لبتاب تست کردم ،
مودمم zyxel wireless ه 4تا پورته لن داره یکیش به لبتاب وصله یکیش به Xbox
ممنون میشم کمکم كنيد

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اورژانسی
اقایون کسی میدونه راه حل مشکل این دوستمون چیه؟
اینکه xbox به internet وصل نمیشه.یعنی راه بین ایکس باکس _ اینترنت به وجود نمیاد.چه برسه بخواد اینترنت _ xboxlive به وجود بیاد.
ظاهرا اشکال از مودم نیست.اکانت xboxlive هم قبلا ساخته شده و استفاده میشده.اما الان با ADSL مشکل به وجود اومده.
کسی اگه میدونه بگه.دیدم تاپیک رفت پایین بدون اینکه کسی جواب بده.
با تشکر

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
دوستان من کمک ميخام ،
من قبلا با وايمكس وصل میشدم به روش مستقیم کابل لن ، بدون ه مشکل به لايو وصل میشدم ،
الان اينترنتم رو عوض کردم از پارس انلاين گرفتم باز با کابل لن به مودم وصل کردم ولی توو قسمته نتوورك تست. بخشه xbox360-------network
ولی network------------internet ضربدر میزنه ، من مطمنم که مودمم به اینترنت وصله
چون با لبتاب تست کردم ،
مودمم zyxel wireless ه 4تا پورته لن داره یکیش به لبتاب وصله یکیش به Xbox
ممنون میشم کمکم كنيد

عزیز ببین تو ایکس باکس تنظیمات رو اتوماتیک هست
اگر هست پس باید مشکلی نداشته باشید

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
عزیز ببین تو ایکس باکس تنظیمات رو اتوماتیک هست
اگر هست پس باید مشکلی نداشته باشید
آره داداش من هم با اتوماتیک تست کردم mtu error داد هم با مانول تست کردم بازم همین آشو همین کاسه...
تو ساپورت نوشته mtu باید بالای 1364 باشه ماله من خودش بالا تره ولی بازم مشکله :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر