همه چیز درباره ی Xbox Live

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
مال من که تو این چندروز هیچ مشکلی نداشت
مشکل من بالایو فقط همین سرعت دانلود کمه پورتهایه مودم هم وا کردم فرقی نکرد مثله اینکه هیچ کس راه حلی نداره؟
الان halo4رو گذاشتم واسه دانلود دیسکه دوشو تو لایو فک کنم یه 5 6 روزی طول بکشه:(
در ضمن چنرد روز پیش برا یکی از رفیقام خواستم لایو رو را بندازم واسهاونم این ارور مسخره mtu رو میده یعنی تو تستش یه مودم وصل میشه به اینترنت وصل نمیشه و این ارورو میده با سیم هم وصل کردیم اونم خیلی ناراحت بود کسی راه داشت بگه.

Triple A

کاربر سایت
Nov 14, 2012
6
نام
امیر
سلام عزیزان .
یه سوال دارم ، من mw3 بازی میکنم ولی هروقت به سرور های امرکایی وصل میشم سرعتم خیلی کم میشه ، در حدی که اصلا نمیتونم بازی کنم . این قضیه وقتی که به سرور های اروپایی وصل میشم بهتر میشه و سرعتم یه ذره میره بالا . کسی میدونه چطوری میتونم خودم انتخواب کنم به کدوم سرور وصل شم ؟ باید آپدیتی ،چیزی دانلود کنم ؟
لطفا جواب بدین .

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
سلام عزیزان .
یه سوال دارم ، من mw3 بازی میکنم ولی هروقت به سرور های امرکایی وصل میشم سرعتم خیلی کم میشه ، در حدی که اصلا نمیتونم بازی کنم . این قضیه وقتی که به سرور های اروپایی وصل میشم بهتر میشه و سرعتم یه ذره میره بالا . کسی میدونه چطوری میتونم خودم انتخواب کنم به کدوم سرور وصل شم ؟ باید آپدیتی ،چیزی دانلود کنم ؟
لطفا جواب بدین .

خودت دقیقا نمیتونی انتخاب کنی ولی اگه میبینی پینگت با اروپا بهتره سعی کن به چنتا اروپایی فرندرکوئست بفرستی باهاشون دوست شو بعد هر وقت دیدی دارن بازی میکنن بپر تو بازیشون :D
بهترین کار اینه که با ایرانیا بازی کنی، بهترین پینگو داری، بازیتم خیلی بهتر میشه اونطوری.

Triple A

کاربر سایت
Nov 14, 2012
6
نام
امیر
خودت دقیقا نمیتونی انتخاب کنی ولی اگه میبینی پینگت با اروپا بهتره سعی کن به چنتا اروپایی فرندرکوئست بفرستی باهاشون دوست شو بعد هر وقت دیدی دارن بازی میکنن بپر تو بازیشون :D
بهترین کار اینه که با ایرانیا بازی کنی، بهترین پینگو داری، بازیتم خیلی بهتر میشه اونطوری.

منون از جوابت :x:d
ولی مشکل من همینه ، چطوری باید با ایرانیا بازی کنم ؟ من همون دفعه اول که خواستم بازی کنم گفت که باید یه Free to public server دانلود کنم که منم کردم . حالا باید یه چیز جدید دان کنم یا حتما باید از همون راهی که گفتین با چندتا ایرانی دوست شم وبا اونا بازی کنم ؟ اگه اینجوریه لطفا چند نفرو به من معرفی کنید .
لطفا جواب بدین ، بازم مرسی .

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
سلام من خواستم یه بازی دالنود کنم که فقطی می خوام دانلود کنم ارور میزنه یادم نیست کدش چی بود ولی دانلود نمیکنه اشکال چیه؟

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
آقا کد ارور رو دیدم الان 80153410 این یعنی چی؟کسی میدونه؟من کی خوام یه بازی که 800 پوینترو دانلود کنم 800 پوینتم داره تریالش دانلود میشه ولی خودش نه مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر