همه چیز درباره ی Xbox Live

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
یکمم فکر کنی میفهمی!
بازی 21 روز دیگه منتشر میشه بعد به نظرت اصلا سرورهاش روشنه که بشه بازیش کرد!
اگه در حالت آنلاین هم قسمت داستانی بازی رو انجام بدی خیلی خطرناکه!جدیدا مایکروسافت رو این موضوع حساس شده!
عزیزم از چیزی که اطلاعی نداری صحبت نکن!
بله! سروراش روشنه و کار میکنه. من خودم HALO REACH که زودتر اومده بود بازی میکردم و سروراش کار میکرد کلی هم آدم توش بود . 2 تا از دوستای من HALO 4 بازی کردن دیروز و بن شدن!
منتها چون زود تر از تاریخ ریلیز بازی هست بن شدن.هم پروفایل رو تا سال 9999 بن کردن هم کنسولشون بن شده.

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان c4 رسما اعلام کرده که داره آپدیت جدید رو آنالیز می کنه و هرچه زودتر سعی می کنه که نتیجه رو اعلام کنه.
در ضمن با این آپدیت جدید اینترنت اکپلورر هم به داشبورد اضافه میشه.
این مایکروسافت هم پدرمون رو در آورد با این آپدیت هاش.

آخرین ویرایش:

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان من گیج شدم دوباره میخوام XBOX بخرم فقط به عشق لایو;) اگه لایو ایراد پیدا کرده یا دیگه نمیشه بری لایو بهم بگید تا نخرم:-s فقط خدایی زود جواب بدین دارم سکته میکنم:((

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
سلام دوستان من گیج شدم دوباره میخوام XBOX بخرم فقط به عشق لایو;) اگه لایو ایراد پیدا کرده یا دیگه نمیشه بری لایو بهم بگید تا نخرم:-s فقط خدایی زود جواب بدین دارم سکته میکنم:((
گریه کردن داره مگه؟ کنسول بخر بیا لایو!
وقتی دیسک کپی بازی میکنیم ممکنه بن شیم . هیچ تضمینی نداره که کی و چجوری! من 2 بار بن شدم آخرین بار سال 2009 همراه با عرضه Halo 3. امسال هم با عرضه Halo 4 آپدیت جدید دشبورد داده که ممکنه شناسایی کنه همرو از بیخ بن کنه! ممکن هم هست نکنه همچین کاری ! فقط باید منتظر باشیم...

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
من توی لایو عضو شدم بعد از مشخصات اومد یه جایی که نوشته بود کریت پرنت پروفایل اونم ایجاد کردم بعد از تموم شدن 2 تا هست الان !
باید چیکا کنم یکیش از بین بره؟

---------- نوشته در 05:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:06 PM ارسال شده بود ----------

برای به دست اوردن پوینت توی لایو باید چیکار کنم؟
برای خرید کردن

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب از کجا شروع کنم !!؟
خوب بذار از اینجا بگم :
قبلا یه مدم داشتم که فقط یه لن بهش می خورد و برای اینترنت رفتنمم کانکشن داشتم ولی یه 1 ماهی هستش که یه مدم جدید گرفتم که هم وایرلس داره و هم 4 تا لن و برای اینکه بشه همزمان اینترنت رفت کانکشن براش نساختم .
حالا وقتی می خوام برم لایو نمی تونم وصل شم ، که یکی از دوستان گفت ممکنه به چیز پی ان نیاز داشته باشه ولی من دیشب اومد همون مدم قبلیمو زدم و رفت . حالا کسی می دونه موضوع چیه !؟:D

بعد یه مشکل دیگه :
هر وقت به لایو وصل میشم زمانی که گیم اسکورم آپدیت میشه 5 تا بازیه آخرو یه بازی های دیگه ای میزنه که جزو 5 تا بازی آخرم نیست . اینو می دونین مشکلش چیه ؟:|:D

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
گریه کردن داره مگه؟ کنسول بخر بیا لایو!
وقتی دیسک کپی بازی میکنیم ممکنه بن شیم . هیچ تضمینی نداره که کی و چجوری! من 2 بار بن شدم آخرین بار سال 2009 همراه با عرضه Halo 3. امسال هم با عرضه Halo 4 آپدیت جدید دشبورد داده که ممکنه شناسایی کنه همرو از بیخ بن کنه! ممکن هم هست نکنه همچین کاری ! فقط باید منتظر باشیم...

اخه به بدبختی میخوام xbox بخرم فقط بگید مثل 1ماه پیش امن نیست لایو؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر