همه چیز درباره ی Xbox Live

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا یه سوال داشتم . من قبلا به لایو نمیرفتم اصلا گیمر تگ هم نداشتم . با پروفایلم هر جور بازیی بازی کردم ( قبل از تاریخ ریلیز - 97 درصد - بدون استیلث - ... ) تاریخ دستگاه هم رو 2005 بود . الان که به لایو وصل شدم با همون پروفایل و تاریخ رو درست کردم آیا مشکلی در آینده ایجاد میشه از لحاظ بن اینا چون قبلا دقت نکردم ؟ یا مهم بعد از وصل شدن به لایو هست ؟

2 . در ضمن من الان تاریخ تمام save هام رو هارد کنسول 2005 هست . اینم موقع وصل شدن به لایو مشکل ایجاد نمیکنه ؟

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا یه سوال داشتم . من قبلا به لایو نمیرفتم اصلا گیمر تگ هم نداشتم . با پروفایلم هر جور بازیی بازی کردم ( قبل از تاریخ ریلیز - 97 درصد - بدون استیلث - ... ) تاریخ دستگاه هم رو 2005 بود . الان که به لایو وصل شدم با همون پروفایل و تاریخ رو درست کردم آیا مشکلی در آینده ایجاد میشه از لحاظ بن اینا چون قبلا دقت نکردم ؟ یا مهم بعد از وصل شدن به لایو هست ؟

2 . در ضمن من الان تاریخ تمام save هام رو هارد کنسول 2005 هست . اینم موقع وصل شدن به لایو مشکل ایجاد نمیکنه ؟

آقا یه نفر کامل جواب ما رو بده دیگه لطفا

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
میشه یه بزرگوار درباره ی اینLiveاز سیر تا پیازش برام توضیح بده.من تاحالا اصلا بهLiveوصل نشدم و این اولین بارمه که می خوام بش وصل بشم
1.چطور باید توش ثبت نام کنم؟
2.چطور باید با یه نفردیگه آنلاین بازی کنم؟و...
خواهش میکنم یه نفر کامل برام توضیح بده
باتشکر

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
halo 4
ماکروسافت گفته
باید بدانند که اجرای بازی‌های منتشر شده در اینترنت تا قبل از تاریخ عرضه آن‌ها ممکن است باعث شود اکانت ایکس‌باکس شما برای همیشه از سرویس ایکس‌باکس لایو اخراج شود.
حالا کسی لایو بازی کرده halo4 رو یا نه ؟ :d​

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
halo 4
ماکروسافت گفته
باید بدانند که اجرای بازی‌های منتشر شده در اینترنت تا قبل از تاریخ عرضه آن‌ها ممکن است باعث شود اکانت ایکس‌باکس شما برای همیشه از سرویس ایکس‌باکس لایو اخراج شود.
حالا کسی لایو بازی کرده halo4 رو یا نه ؟ :d​
یکمم فکر کنی میفهمی!
بازی 21 روز دیگه منتشر میشه بعد به نظرت اصلا سرورهاش روشنه که بشه بازیش کرد!
اگه در حالت آنلاین هم قسمت داستانی بازی رو انجام بدی خیلی خطرناکه!جدیدا مایکروسافت رو این موضوع حساس شده!

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
امروز داشبورد ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز شبیه ویندوز ۸ می‌شود!

600x-1

screenshot_31085_thumb_wide620.jpg

لیـنـک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر