همه چیز درباره ی Xbox Live

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام بر عشق

زيباست بودن در صبح كنار شما عزيزان......

سوالي ميدارم....ميخاستم با گيمر تگ دوستم كه خودش ميل و بسووردشم داده وارد لايو بشم.سوال اول اينكه چطوري و تو كدوم منو بايد اين كار رو انجام بدهم؟
دسوال دييم::|

دوستم لطف كرد گفت برو امتحان كن ببين ميتوني online passes فيفا ١٣ (خودشو)واسه (خودم) دانلود كني يا نه....ميخاستم بگم چطوري و از كدوم مسير و گزينه اينكار رو بايدوبه انجام برسونم؟

پروردگار يارتان و مراد دل همراهتان!:d:-/

musi

کاربر سایت
Sep 16, 2011
22
نام
مصطفی
دوستان من امروز که خواستم به لایو وصل بشم دیدم یه پیشنهاد xbox gold trial یک ماهه برام گذاشته منم مراحلشو رفتم جلو ولی وقتی postal code میخواد هر چی میزنم قبول نمیکنه حالا میخواستم ببینم قسمت های city .postal code رو چی بزارم که قبول کنه ممنون میشم کمک کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من امروز که خواستم به لایو وصل بشم دیدم یه پیشنهاد xbox gold trial یک ماهه برام گذاشته منم مراحلشو رفتم جلو ولی وقتی postal code میخواد هر چی میزنم قبول نمیکنه حالا میخواستم ببینم قسمت های city .postal code رو چی بزارم که قبول کنه ممنون میشم کمک کنید
دوست عزیز برای گرفتن این گلد شما احتیاج به یک credit card معتبر داری برای postal code , city هم region اکانتت باید ببین چی است بر طبق اون توی این سایت یک آدرس Fake درست میشه که می توانی ازش استفاده کنی اگر موفق شدی یک خبری به من هم بده لطفا.

al26i

کاربر سایت
Jul 23, 2012
3
سلام دوستان!
فیفا 13 به من دو روز trial داد بازی کردم ولذت بردم!! ولی حالا مثل این که 800 پوینت میخواد!! اگه راهی هست که بتونم مایکروسافت پوینت رایگان بگیرم لطفا راهنماییم کنید!! چون خدایی زور داره تو این وضعیت بخوام واسه یه خورده لایو بازی کردن هزینه پرداخت کنم!!
خیلی ممنون!!:))

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام دوستان!
فیفا 13 به من دو روز trial داد بازی کردم ولذت بردم!! ولی حالا مثل این که 800 پوینت میخواد!! اگه راهی هست که بتونم مایکروسافت پوینت رایگان بگیرم لطفا راهنماییم کنید!! چون خدایی زور داره تو این وضعیت بخوام واسه یه خورده لایو بازی کردن هزینه پرداخت کنم!!
خیلی ممنون!!:))

کدوم وضعیت؟ پوینت مجانی گیر آوردی به ما هم بگو :D

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان داره فاجعه به بار میاد تو خبرا خوندم ابنترنت ملی قراره بیاد که سرعت زیاد میشه اما ..............................:((انگار باید قید اینترنتو لایوو بزنیم تفففففففففففففففففففف

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سلام
من یک مدت بود لایو نمی رفتم حالا امروز دوباره اومدم بتل فیلد 3 بازی کنم دیدم 181 mb براش آپدیت اومده از اون موقع 20 بار زدم آپدیت کنه هر دفعه بعد از 5-6 دقیقه می گه نتونست آپدیت کنه یک status code هم می ده
(3CD6-0000-D080-0200-8007-000D) گفتم شاید مشکل از هاردم باشه زدم رو فلش بریزه باز هم همین ارورو می داد . سرویس کرد منو. کسی می دونه مشکلش چیه؟

Shadow Wolf

کاربر سایت
Jun 14, 2010
5
نام
علیرضا
با عرض درود و خسته نباشید خدمت شما دوستان ! :d
آقا بنده یه گیمر خیلی شوت هستم در واقع متاسفانه گیمر نیستم , و اینکه همین امسال کنکور دادم و ورودی بهمن دانشگاه شدم پس کلی وقت دارم و تصمیم گرفتم با آنلاین بازی کردن پرش کنم ! :d
غرض از مزاحمت این بود که از آموزه های شما استادان گرامی استفاده کنم برای شروع کردن آنلاین بازی کردن , و از اونجایی که بنده همنطور که ذکر کردم یه آدم واقعا شوت در امر گیم ing :d هستم ,خواستم از اول کمکم کنید البته اگه مرحمت کنید ! :d
میخواستم اگه میشه راهنمایی کنید , و بازم ذکر میکنم چون خیلی شوت هستم نیاز به یه راهنمایی جامع دارم , بنده تنها کاری که بلدم با ایکس باکس بکنم اینه که بازی رو بزارم اجرا کنه ! :d

ممنون میشم کمک کنید ! :x

در ضمن اگه یه جوانمردی پیدا شه ایدی یاهو منو ادد کنه اونجا یه توضیح بده که سریع کار ما هم راه بیوفته واقعا appreciate مندیم و اینا !
اینم آیدی یاهو من : shadow_wolf_021@yahoo.com

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
با عرض درود و خسته نباشید خدمت شما دوستان ! :d
آقا بنده یه گیمر خیلی شوت هستم در واقع متاسفانه گیمر نیستم , و اینکه همین امسال کنکور دادم و ورودی بهمن دانشگاه شدم پس کلی وقت دارم و تصمیم گرفتم با آنلاین بازی کردن پرش کنم ! :d
غرض از مزاحمت این بود که از آموزه های شما استادان گرامی استفاده کنم برای شروع کردن آنلاین بازی کردن , و از اونجایی که بنده همنطور که ذکر کردم یه آدم واقعا شوت در امر گیم ing :d هستم ,خواستم از اول کمکم کنید البته اگه مرحمت کنید ! :d
میخواستم اگه میشه راهنمایی کنید , و بازم ذکر میکنم چون خیلی شوت هستم نیاز به یه راهنمایی جامع دارم , بنده تنها کاری که بلدم با ایکس باکس بکنم اینه که بازی رو بزارم اجرا کنه ! :d

ممنون میشم کمک کنید ! :x

در ضمن اگه یه جوانمردی پیدا شه ایدی یاهو منو ادد کنه اونجا یه توضیح بده که سریع کار ما هم راه بیوفته واقعا appreciate مندیم و اینا !
اینم آیدی یاهو من : shadow_wolf_021@yahoo.com

شما اول کابل Lan ات رو به کنسول وصل کن و به اینترنت وصل شو. بعد از اینکه ثبت نام کردی در XLIVE اگر مشکلی داشتی مطرح کن، در خدمتیم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من اولین بار میخاستم با دستگاه نو به لایو وصل بشم . 1 ما trial داد وقتی زدم purchase رو دیدم شماره credit card اینا میخاد زدم اومدم بیرون . الان دوباره چجوری برم فعالش کنم با چیز پی ان چجوری برم ؟

مثلا تو فیفا 13 میرم مثلا اخبار روز رو نشون بده میگه your profile does not have premission (یه همچین چیزی) این علتش چیه ؟ فیفا 13 هم اولش یه اکانت origin درست کردم بعد یدونه کد خاست که اونم کنسل کردم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام.اقا برای share کردن کنسول و کامپیوتر چند تا کارت شبکه لازمه؟و اینکه ایا میشه online pass رو از طریق سایت ایکس باکس خرید؟

به دو عدد. یکی برای X360 و یکی برای مودم. قاعدتا مادر بورد یکی داره و یه دونه اضافی باید بخرین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر