همه چیز درباره ی Xbox Live

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
کسی میدونه جریان چیه من میرم لایو 20 تا پیام از دوستام اومده میگن پوینت نمیده این سایت که،و...
در صورتی که من به هیچکس پیام ندادم .

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
خیلی این بن شدنت عجیبه!آخه اصلا چیزی از بن شدن کنسول تو اون پیام ننوشته!
شاید فقط پروفایلت رو از کار انداختم(مثل کسانی که تو mw3 تقلب کردن از کار انداختنشون!)احتمال زیاد همینه!
یه لطفی کنی متن ایملی که برات فرستادن رو هم تو سایت بگزاری ممنون میشیم!
11296d1348205646-banned-console-banned-playing-resident-evil-6-demo-early-xbl-120921-0710-40.jpg
11297d1348205949-banned-console-banned-playing-resident-evil-6-demo-early-xbl-banned-playing-pre-release-resident-evil-6-demo.jpg

آقا مال منم همین پیام بالایی رو میده.....Console Banned!!!!!!!!!!! یعنی چی؟؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
@harvest
بهترین کار این ـه که پروفایلت رو پاک کنی و بری لایو و دوباره دانلودش کنی!
شاید درست بشه!
راستی این هک اچیو رو هم اصلا انجام ندید!
من 30000 گیمر اسکور داشتم هک کردم شد 50000 تا پروفایلم تا 7-6 ماه درست بود ولی بعدش به فنا رفت الان یه پروفایل دیگه ساختم تازه شده 13000 گیمر اسکور:|:D

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آقا مال منم همین پیام بالایی رو میده.....Console Banned!!!!!!!!!!! یعنی چی؟؟؟
اگه اون ارور تو عکس رو میده تسلیت میگم شما بن شدین!
دلیلش هم انجام بازی re6 قبل از ارئه جهانی هست!یا انجام بازی دیگه قبل از ارائه جهانی!
اون عکس هایی که من گزاشتم یه بنده خدایی دمو رزیدنت اویل 6 رو قبل از رلیز جهانی بازی کرده بود بنش کرده بودن!
اگه اون ارور عکس harvest هست که فقط پروفایل از کار افتاده!

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:16 PM ارسال شده بود ----------

کسی میدونه جریان چیه من میرم لایو 20 تا پیام از دوستام اومده میگن پوینت نمیده این سایت که،و...
در صورتی که من به هیچکس پیام ندادم .
از گیمرتگ تو بارها برای من این پیام اومده:
فلان سایت پوینت رایگان داره من خودم هم 1600 تا گرفتم شما هم بیاین بگیرین 100 درصد کار میکنه!(ترجمه فارسی متن اصلی انگلیسی هست!)
احتمالا پروفایلت هک شده یا یوزر و پسوردت رو دزدیدن هر چه سریع تر تمام مشخصات اکانت رو تغییر بده هم یوزر هم پسورد!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اگه اون ارور تو عکس رو میده تسلیت میگم شما بن شدین!
دلیلش هم انجام بازی re6 قبل از ارئه جهانی هست!یا انجام بازی دیگه قبل از ارائه جهانی!
اون عکس هایی که من گزاشتم یه بنده خدایی دمو رزیدنت اویل 6 رو قبل از رلیز جهانی بازی کرده بود بنش کرده بودن!
اگه اون ارور عکس harvest هست که فقط پروفایل از کار افتاده!

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:16 PM ارسال شده بود ----------

از گیمرتگ تو بارها برای من این پیام اومده:
فلان سایت پوینت رایگان داره من خودم هم 1600 تا گرفتم شما هم بیاین بگیرین 100 درصد کار میکنه!(ترجمه فارسی متن اصلی انگلیسی هست!)
احتمالا پروفایلت هک شده یا یوزر و پسوردت رو دزدیدن هر چه سریع تر تمام مشخصات اکانت رو تغییر بده هم یوزر هم پسورد!
پسسو که الان عوض کردم ولی یوزی هم میشه تغییر داد مگه؟

t@ylor swift

کاربر سایت
Oct 3, 2012
30
آقا من امروز میخواستم به لایو وصل بشم ولی ارور میده بعد تست کانکشن رو که میزنم فقط تا network میره بعد به قسمت بعدش یعنی internet وصل نمیشه حالا به نظر شما مشکل از کجاست؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا من امروز میخواستم به لایو وصل بشم ولی ارور میده بعد تست کانکشن رو که میزنم فقط تا network میره بعد به قسمت بعدش یعنی internet وصل نمیشه حالا به نظر شما مشکل از کجاست؟
DSN رو در حالت Automatic قرار بده درست می‌شه;)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بالاخره منم گیمر تگمو ثبت کردم
ممنون از همه ی افرادی که برای وصل شدم به لایو کمکم کردن
مخصوصا اون ناظمه که راه های وصل شدن به اینتر نت رو یاد داده بود (اسمشونو یادم نی :D)
گیمر تگم DatingEmu منو اد کنین از تهنایی در بیام

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
@harvest
بهترین کار این ـه که پروفایلت رو پاک کنی و بری لایو و دوباره دانلودش کنی!
شاید درست بشه!
راستی این هک اچیو رو هم اصلا انجام ندید!
من 30000 گیمر اسکور داشتم هک کردم شد 50000 تا پروفایلم تا 7-6 ماه درست بود ولی بعدش به فنا رفت الان یه پروفایل دیگه ساختم تازه شده 13000 گیمر اسکور:|:D
رو دستگاه دیگه خواستم دانلودکنم اما نمیشه یه ارور دیگه میزنه دیگه مطمئن شدم هیچ امیدی به بازگشت این پروفایل نیست من هم دوسال با این پروفایل تو لایو بودم اچیومنت زیاد هک میکردم ولی حدود دوماه میشود اچیومنت هک نکرده بودم ولی دیگه حدود 9999 ازلایو اخراج شدم :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
رو حالت اتوماتیک هست ولی بازم تو قسمت اینترنت قطع میشه تازه روی حالت manuel هم خودم قسمت dns رو وارد کردم ولی بازم همون جا ارور میده
تو تب اول همه چیز رو در حال Auto بذار و تو تب دوم همه چی رو دستی وارد کن!
اگر بازم نشد و قبلا می‌تونستی به لایو وصل شی، به ISP زنگ بزن و مشکلت رو بگو!

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
تو تب اول همه چیز رو در حال Auto بذار و تو تب دوم همه چی رو دستی وارد کن!
اگر بازم نشد و قبلا می‌تونستی به لایو وصل شی، به ISP زنگ بزن و مشکلت رو بگو!

ای اس بی کیه؟

---------- نوشته در 10:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 PM ارسال شده بود ----------

اقا سلام...یکی به من بیشنهاد داده و گفته با 800 بوینتی که من دارم که میشه حدود 35 هزار تومن...این و نصف کنیم و هم اون بتونه انلاین بزنه و هم من....مگه عملیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر