همه چیز درباره ی Xbox Live

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خیلی ممنان:D
فقط یه چیز دیگه:D
برای ثبت نام شر و ور نمی‌خواد که:D
مثلا کد پستی خونه‌ی مادر بزرگ ـه در آمریکا و..؟!:D

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

آقا من چی پی ان شیر کردم برای ایکس باکس. حالا میخوام بدونم که این کار انجام شده یا نه؟ چه جوری تست کنم؟

میرم تو Y-u T-be ایکس باک ویدیو هارو نشون میده ولی تو فیس بو.. نمیره.

لطفا راهنمایی کنید ممنون.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
درود

آقا من چی پی ان شیر کردم برای ایکس باکس. حالا میخوام بدونم که این کار انجام شده یا نه؟ چه جوری تست کنم؟

میرم تو Y-u T-be ایکس باک ویدیو هارو نشون میده ولی تو فیس بو.. نمیره.

لطفا راهنمایی کنید ممنون.

برای چی V-pn شیر کردی؟ برو ببین برای همون کاری که V-pn شیر کردی الان مشکلی داری یا نه.

سوالاتی می پرسینا :D

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اصلا اموزش هایی که واسه شیر کردن گزاشتن جالب نیست...شما فقط کافیه مقایسه کنی اموزشی که برای 7 گذشتن و اونی که واسه xp ......اصن ربطی نداره..ماله ایکس بی اصن حرفی از چی بی ان درسته کردن نزده....اما ماله سون فقط راجع به چی بی ان درست کردن صحبت کرده....اگر من ایمیل و یوزر و اکانتمو بدم به دوستم میتونه بجای من واسم انلاین بس فیفا 13 رو با بوینتی که تو حسابم هست بگیره؟

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
اصلا اموزش هایی که واسه شیر کردن گزاشتن جالب نیست...شما فقط کافیه مقایسه کنی اموزشی که برای 7 گذشتن و اونی که واسه xp ......اصن ربطی نداره..ماله ایکس بی اصن حرفی از چی بی ان درسته کردن نزده....اما ماله سون فقط راجع به چی بی ان درست کردن صحبت کرده....اگر من ایمیل و یوزر و اکانتمو بدم به دوستم میتونه بجای من واسم انلاین بس فیفا 13 رو با بوینتی که تو حسابم هست بگیره؟
آره میتونی سر فیفا 12 یک انسان شریف این کارو واسم کرد.نمیدونم دقیق چجوری هستش ولی دوستت با ایمیل و پسووردت میره توی پروفایلت بعد یه کاری میکنه:d آنلاین پس واست میگیره بعد تو میری توی دانلود هیستوری بعد راحت دانلود میکنی...در کل باید گفت کاملا شدنی هستش.

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
سلام
چی کار کردی که بن شدی تا سال 9999 ؟:D
نوشته یه ایمیل برات ارسال کردیم به آدرس ایمیلت ... متن ـش رو بزار ببینیم چی گفته ... احتمالا یه اشتباهی شده ...
یه برنامه دانلود کردم که میتوانستم باهش اچیومنت هک کنم اچیومنت زیاد هک میکردم الان نمیدونم بخاطر ایول6بن شدم یا این اچیومنت ها البته یه ماه بود که اچیومنت بازی ها رو هک نکرده بودم
یه هفته پیش گلد3ماه هم خریدم :d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
چی کار کردی که بن شدی تا سال 9999 ؟:D
نوشته یه ایمیل برات ارسال کردیم به آدرس ایمیلت ... متن ـش رو بزار ببینیم چی گفته ... احتمالا یه اشتباهی شده ...

اینهمه سال بنده خدا بن شده چقد زیاد تایمش . جالب بود ولی متاسفم برا دارنده کنسول ردش کن بره یکی یگه بخر .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یه برنامه دانلود کردم که میتوانستم باهش اچیومنت هک کنم اچیومنت زیاد هک میکردم الان نمیدونم بخاطر ایول6بن شدم یا این اچیومنت ها البته یه ماه بود که اچیومنت بازی ها رو هک نکرده بودم
یه هفته پیش گلد3ماه هم خریدم :d
از هیروزین ؟:D
اون خیلی خطری ـه !:D ... یه چیز هایی داره که خیلی فراتر از هک اچیو ـه مثل گذاشتن کلی بازی تو هیستوری پروفایل یعنی عملا دزدی تو روز روشن که مایکرو هم خُب میفهمه دیگه !!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خیلی این بن شدنت عجیبه!آخه اصلا چیزی از بن شدن کنسول تو اون پیام ننوشته!
شاید فقط پروفایلت رو از کار انداختم(مثل کسانی که تو mw3 تقلب کردن از کار انداختنشون!)احتمال زیاد همینه!
یه لطفی کنی متن ایملی که برات فرستادن رو هم تو سایت بگزاری ممنون میشیم!
11296d1348205646-banned-console-banned-playing-resident-evil-6-demo-early-xbl-120921-0710-40.jpg
11297d1348205949-banned-console-banned-playing-resident-evil-6-demo-early-xbl-banned-playing-pre-release-resident-evil-6-demo.jpg

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان من توی share کردن اینترنت مشکل دارم. تنظیمات زیر رو وارد میکنم ولی فقط به هم متصل میشن ولی موقع چک کردن اینترنت ارور میده . اگه میشه راهنمایی کنین
pc:
ip address : 192.168.2.1
gateway: 192.168.1.1
prefered DNS: 192.168.1.1
alternate DNS: blank
xbox:
IP: 192.168.2.2
gateway: 192.168.2.1
primary and secondary DNS: 192.168.1.1
modem ip: 192.168.1.1

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
اینهمه سال بنده خدا بن شده چقد زیاد تایمش . جالب بود ولی متاسفم برا دارنده کنسول ردش کن بره یکی یگه بخر .
کنسولم بن نشده تنها پروفایلم بن شده باکنسول میتونم به لایوبرم ..
از هیروزین ؟:D
اون خیلی خطری ـه !:D ... یه چیز هایی داره که خیلی فراتر از هک اچیو ـه مثل گذاشتن کلی بازی تو هیستوری پروفایل یعنی عملا دزدی تو روز روشن که مایکرو هم خُب میفهمه دیگه !!
ex profileeditorازاین برنامه استفاده میکردم باهش میشه اچیومنت ازاد کرد هم میشه تعداد سال ها که در لایو هستیم بالا ببریم
خیلی این بن شدنت عجیبه!آخه اصلا چیزی از بن شدن کنسول تو اون پیام ننوشته!
شاید فقط پروفایلت رو از کار انداختم(مثل کسانی که تو mw3 تقلب کردن از کار انداختنشون!)احتمال زیاد همینه!
یه لطفی کنی متن ایملی که برات فرستادن رو هم تو سایت بگزاری ممنون میشیم!
11296d1348205646-banned-console-banned-playing-resident-evil-6-demo-early-xbl-120921-0710-40.jpg
11297d1348205949-banned-console-banned-playing-resident-evil-6-demo-early-xbl-banned-playing-pre-release-resident-evil-6-demo.jpg
بله کنسول بن نشده تنها بااین پروفایل از لایو اخراج شدم اصلا در مدرن3هم هیچ گونه تقلبی نکردم خیلی زیاد مدرن 3بازی نمیکنم در مورد ایمیل هم اصلا نمیتونم وارد ایمیلم در حالی که پسوردم رو هم درست وارد میکنم

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خوب بالاخره تقلب که کردی همون میزان اچیومنت هم تقلب محسوب میشه دیگه به همین دلیل بن شدی!اون ها هم تو بازی mw3 تقلب کردن تو د رمیزان اچیومنت!
مجبوری یه پروفایل دیگه بسازی از قبلی قطع امید کن!
باز جای شکرش باقیه بن نشدی همینم خوبه فقط دسترسی پروفایلت رو به لایو قطع کردن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر