همه چیز درباره ی Xbox Live

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا این ارور 919 چیه واسه چیز بی ان....همه چیو بر اساس اموزشی که واسه 7 هستش مو به مو اجرا می کنم...خودمم وی بی ان دارم مخصوص usa5 اما نمیدونم چه مرگشه...خودم راحت واسه فیس بوک میتونم به چیز بی ان وصل بشم....ولی وقتی میخام شیر کنم ارور 919 یا 800 میده....

این هست ارورش:

The connection could not be established because the authentication protocol used by the RAS/*** server to verify your username and password could not be matched with the settings in your connection profile.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام من دیشب اپدیت رزیدنت ایول6رو گرفتم الان اومدم به لایو وصل شم این ارور رو میزنه اصلا نمیشه وارد لایو بشم کسی میتونه لطفا کمک کنه :(
http://up.vatandownload.com/images2/r06rrf1idckvndorn5i4.jpg

احتمالا بن نشدی ؟:-s

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

اقايون ip كنسول رو از كجا بايد برگردونيم به حالت اوليه؟

رو حالت Auto باشه حله
اگر رو Manuel تنظیم کردی همون اپی ها رو پاک کن باید اوکی بشه :d

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا واقعا متاسفم....من که 1 سال قبل بن شدم بیغامش ینقد خشن نبود...میگه تو رو از لایو اخراج کردیم....تا سال 9999....یعنی حدود 7 قرن دیگه.....

کسی نمی دونه تو کجای ایکس باکس باید ای بی رو برگوردینم رو اتوماتیک؟

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
اقا واقعا متاسفم....من که 1 سال قبل بن شدم بیغامش ینقد خشن نبود...میگه تو رو از لایو اخراج کردیم....تا سال 9999....یعنی حدود 7 قرن دیگه.....

هیچ راهی برای بازگشت این پروفایل نیست چندسال باهش تو لایو هستم

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
هیچ راهی برای بازگشت این پروفایل نیست چندسال باهش تو لایو هستم

من وقتي اون موقع بن شدم همه ميكفتن هيج راهي نيست..وقتي ميگم همه يعني واقعا همه ي مردم اييييران...:)))
طولي يه هفته اس ان بن شدم...خودمم فك نمي كردم..تنها تغييرم نسبت به اون زمان تعويض مودم بود....البته ماله من نوشته بود ban ومال تو نوشته suspended كه معنيش همون اخراج در فوتباله

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام من دیشب اپدیت رزیدنت ایول6رو گرفتم الان اومدم به لایو وصل شم این ارور رو میزنه اصلا نمیشه وارد لایو بشم کسی میتونه لطفا کمک کنه :(
http://up.vatandownload.com/images2/r06rrf1idckvndorn5i4.jpg
سلام
چی کار کردی که بن شدی تا سال 9999 ؟:D
نوشته یه ایمیل برات ارسال کردیم به آدرس ایمیلت ... متن ـش رو بزار ببینیم چی گفته ... احتمالا یه اشتباهی شده ...

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

حدود ۷۰ قرن دیگه!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این دوست عزیزمون بن نشده !!! فقط به صورت موقتی از Live اخراج شده اون هم تا سال 9999 .:|

شوخی گذشته ممکنه دلیل بن شدنت استفاده کردن زودتر از بازی ای باشه که عرضه نشده. یادمه سر MW2 بود که کسایی که 20 روز بازی رو زودتر گرفته بودن (حتی کسایی که اوریج بود دستگاشون) هم بن شدن. البته نه تنها این بازی خاص بلکه ممکنه از قبل فلگ شده باشی یا چن دلیل دیگه.

در هر صورت متاسفم. من خودم یه بار بن شدم و می فهمم چه قدر سخته.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
برای Sign In شدن تو لایو بهم می‌گه Update Is Downloading می‌خوام بدونم حجم این آپدیت چقدر ـه؟!
زیاد میاد نباشه بدبخت شیم:D
لدفن (:D) سریع جواب بدید، ممنون:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر