همه چیز درباره ی Xbox Live

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه سوال دارم.
وقتی از marketplace مثلا دی ال سی رو دانلود میکنیم اگه با پروفایل دیگه هم بریم اونو بخریم دوباره باید دانلود بکنیم یا وقتی خرید انجام شد اگه روی کنسول باشه قابل استفاده برای پروفایل دیگه هم میشه؟ :d

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام

سلام دوستان من قصد دارم كه چند تا بازی برنر مكس بخرم حالا اسم یه فروشگاهی رو بیارم نگید تبلیغه. فروشگاه وارنا گيم واقعا برنر مكسه بازی هاش?

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان تازگیا وارد لایو شدم ولی با بعضی از بازیا مشکل داره و نمی تونم آنلاین بازی کنم مثل گرز یا فورزا. وقتی وارد بازی میشم لایوم قطع میشه و زمانی که از بازی خارج میشم دوباره به لایو وصل میشه یه جورایی سر کارمون گذاشته . می دونید علت چیه؟با بازی اورج هم تست کردم همین جوری شد در معدود بازی ها می تونم آنلاین بازی کنم. البته اینو بگم که فقط روزای اول تونستم آنلاین بزنم . ولی الان هر بازی را که می ذارم اینترنت لایو قطع میشه و هر کاری می کنم نمی تونم بازی آنلاین کنم . احتمال بن شدنم هم صفره چون می تونم به لایو داشبورد دسترسی ذاشته باشم
در ضمن مختصات ارورم به شرح زیر است:
w:0000-000B
X:0000-F001
Y:0000-0000
Z:8015-1904
منتظر راهنمایی و کمک شما هستم

در همه بازی ها اینجوریه یعنی هر بازی که می ذارم از اینترنت خارج می شه حتی بازی ها اورج امتحان کردم

خاهشا دوستانی که قبلا تجربه داشتند راهنمایی کنند

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام
اقایون اساتید چد تا سوال ممنون میشوم جواب بدید
من از قبل از اینکه lt3 بیاد یعنی وقتی lt2 بود و دی وی دی ها 97 % بوود که اگه یادم باشه بعضی ها رفتن بازی های قدیمیشون دیگه کار نمیکرد من قبل از اون موقع تا حالا نرفتم لایو میخواستم ببینم اگه بخوام برم ایا اپدیتی برای داشبورد اومده (lt3 ریختم بعد از ای تی 3 اپدیتی برای داشبورد اومده) اگه لایو برم بازی های قدیمی کار میکنه یا نه مثلا مکس پین و اینا و اگه نکته ای رو باید رعایت کنم ممنون میشم کسی کامل توضیح بده
----------
اپدیت سوال : بازیهای ال تی 3 را مثل ال تی 2 حتما باید پچ شده باشه ؟ یا فقط برنمکس باشه کافیه ؟
-------------
اپدیت 2 : با پینگ 50 میشه بازی کرد ؟

خودم اپدیت کردم بدون هیچ مشکلی مرسی

آخرین ویرایش:

soundgarden

کاربر سایت
Dec 21, 2011
10
نام
mohammad reza
با سلام...اگر کسی تو محیط لایو باشه و یه بازی مورد دار( بدون پچ استلس) بذاره ولی بدلیل نداشتن اکانت بازی نکنه بازم امکان بن شدن وجود داره؟ ممنوووووون:(

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
دوستان تازگیا وارد لایو شدم ولی با بعضی از بازیا مشکل داره و نمی تونم آنلاین بازی کنم مثل گرز یا فورزا. وقتی وارد بازی میشم لایوم قطع میشه و زمانی که از بازی خارج میشم دوباره به لایو وصل میشه یه جورایی سر کارمون گذاشته . می دونید علت چیه؟با بازی اورج هم تست کردم همین جوری شد در معدود بازی ها می تونم آنلاین بازی کنم. البته اینو بگم که فقط روزای اول تونستم آنلاین بزنم . ولی الان هر بازی را که می ذارم اینترنت لایو قطع میشه و هر کاری می کنم نمی تونم بازی آنلاین کنم . احتمال بن شدنم هم صفره چون می تونم به لایو داشبورد دسترسی ذاشته باشم
در ضمن مختصات ارورم به شرح زیر است:
w:0000-000B
X:0000-F001
Y:0000-0000
Z:8015-1904
منتظر راهنمایی و کمک شما هستم

در همه بازی ها اینجوریه یعنی هر بازی که می ذارم از اینترنت خارج می شه حتی بازی ها اورج امتحان کردم

خاهشا دوستانی که قبلا تجربه داشتند راهنمایی کنند
منم همین مشکل رو همین یکی دو روزه داشتم ولی راهشو پیدا کردم تو هر وقت که وارد بازی شدی و از لایو که دیسکانکت شدی بردار (از بازی در نیا)یه بار از پروفایلت ساین اوت شو و دوباره ساین این شو و به لایو متصل میشه اونوقت مله من که شد

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
الان یه 4000 پوینت مایکروسافت گرفتیم و سر خرید ها بهمون ارور میده. قضیه اش چیه؟ باید V****PN شیر کرد برای دانلودشون ؟

پ.ن: اسم ارورش اینه 80153410

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
الان یه 4000 پوینت مایکروسافت گرفتیم و سر خرید ها بهمون ارور میده. قضیه اش چیه؟ باید V****PN شیر کرد برای دانلودشون ؟

بله.باید اینکارو بکنید.در حالتی دیگه میتونید برید از سایت ایکس باکس با اکانتتون لاگین شید و با یک پرو*سی فا*ر با آی پی آمریکا به راحتی خریداری کنید و در ادامه با اتصال به لایو از طریق ایکس باکس شاهد دانلود برنامه ی مورد نظر خواهید بود.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بله.باید اینکارو بکنید.در حالتی دیگه میتونید برید از سایت ایکس باکس با اکانتتون لاگین شید و با یک پرو*سی فا*ر با آی پی آمریکا به راحتی خریداری کنید و در ادامه با اتصال به لایو از طریق ایکس باکس شاهد دانلود برنامه ی مورد نظر خواهید بود.

دمت گرم. رفتم از سایت خریدم و تو کنسول اومد. خیلی راحت بود. بسیار ممنون.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه سوال دارم.
وقتی از marketplace مثلا دی ال سی رو دانلود میکنیم اگه با پروفایل دیگه هم بریم اونو بخریم دوباره باید دانلود بکنیم یا وقتی خرید انجام شد اگه روی کنسول باشه قابل استفاده برای پروفایل دیگه هم میشه؟ :d

یعنی واقعا کسی نیست یه همچین موردی براش پیش بیاد؟ :|
سوالم اینه اگه با یه پروفایل دیگه فایلی رو بخریم که قبلا با یه پروفایل دیگه اونو خریدیم و روی حافظه هست باید اونو دوباره دانلود بکنیم. یا وقتی خریدیم اون فایل برای هر دو پروفایل قابل استفاده میشه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یعنی واقعا کسی نیست یه همچین موردی براش پیش بیاد؟ :|
سوالم اینه اگه با یه پروفایل دیگه فایلی رو بخریم که قبلا با یه پروفایل دیگه اونو خریدیم و روی حافظه هست باید اونو دوباره دانلود بکنیم. یا وقتی خریدیم اون فایل برای هر دو پروفایل قابل استفاده میشه؟

وقتی دانلود میکنی رو هارد کنسولت ذخیره میشه پس با هر پروفایلی بخوای میتونی از بازی ای که دان کردی لذت ببری

3Doors Down

کاربر سایت
Sep 22, 2010
56
2168692364.png

این سرعتش چجوریه برای لایو؟512 مخابراتی هست/سرعت دانلودم معمولا 60 تا 70 هست!(با سرور باکو تستش کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر