همه چیز درباره ی Xbox Live

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من یک ماه مجانی گلد تموم شد الان که می خوام شارژ کنم ازم آدرس و کد پستی و شماره و ایالت تو آمریکا می خواد ...چی کار کنم؟

همونجور که دوست عزیزمنو گفتن یه سرچ کوچیک کنین پره ادرس دوست عزیز اینترنت موفق باشین .

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
اقا یکی تورو خدا جواب منو بده!:((
من به لایو وصل شدم ولی بدون برنر مکس و این ارور رو میده الان بدون اینکه نصب کنم بازی رو تو هارد میاد بالا ولی نصب کنم باز این ارور رو میده :(
یه سوال دیگم داشتم الان دیگه هر سی دی میزارم 5 مین بازی میکنم (بدون اینکه تو هارد نصب کنم) چون تو هارد نصب کنم اون ارور رو میده !
حالا بعد 5 مین میگه دیسک خش داره تمیزش کن و اینا و پرتم میکنه بیرون !!!!
حالا یه نکته میمونه آیا با برنر مکس حل میشه قضیه ؟ آیا مشکل از درایور من هست ؟ آیا مشکل از آپدیت من هست؟ یا ایا مشکل از دیسک های بی کیفیت من هست!!! بن هم که نشدم ! اها کنسول رو هم تازه خریدم lt3 هم هست
microsoft-xbox-360-failed-to-authorize-disk-game-error-283x300.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا یکی تورو خدا جواب منو بده!:((
من به لایو وصل شدم ولی بدون برنر مکس و این ارور رو میده الان بدون اینکه نصب کنم بازی رو تو هارد میاد بالا ولی نصب کنم باز این ارور رو میده :(
یه سوال دیگم داشتم الان دیگه هر سی دی میزارم 5 مین بازی میکنم (بدون اینکه تو هارد نصب کنم) چون تو هارد نصب کنم اون ارور رو میده !
حالا بعد 5 مین میگه دیسک خش داره تمیزش کن و اینا و پرتم میکنه بیرون !!!!
حالا یه نکته میمونه آیا با برنر مکس حل میشه قضیه ؟ آیا مشکل از درایور من هست ؟ آیا مشکل از آپدیت من هست؟ یا ایا مشکل از دیسک های بی کیفیت من هست!!! بن هم که نشدم ! اها کنسول رو هم تازه خریدم lt3 هم هست
microsoft-xbox-360-failed-to-authorize-disk-game-error-283x300.jpg

جوابتونو تو یه تاپیک دیگه دادم خواهشا یجا سوالاتونو مطرح کنین تا زودتر جواب بگیرین . بعد تو تاپیک مربوط به سوالتون مطرح کنین مشکلاتتون رو . موفق باشین .

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
دوستان! من یه مشکلی در اتصال به لایو دارم.

من می خوام با وایرلس به لایو وصل شم. کنسول، شبکه وایرلس رو می شناسه و پسورد که می زنم قبول می کنه ولی در مرحله بعد ارتباط برقرار نمی شه و ارور می ده. نمی دونم مشکل کجاست؟ اون پسوردی که اول باید وارد کرد همون پسورد شبکه وایرلس هست یا چیز دیگه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان! من یه مشکلی در اتصال به لایو دارم.

من می خوام با وایرلس به لایو وصل شم. کنسول، شبکه وایرلس رو می شناسه و پسورد که می زنم قبول می کنه ولی در مرحله بعد ارتباط برقرار نمی شه و ارور می ده. نمی دونم مشکل کجاست؟ اون پسوردی که اول باید وارد کرد همون پسورد شبکه وایرلس هست یا چیز دیگه؟

بله اولین پسورد پسورد وای فایتون هست و وقتی زدین باید راحت به لایو وصل بشین . قسمتای دیگرو چک کنین شاید مشکل از تنظیمات مودمتونه .

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
نمی دونم مشکل چیه؟ الان با لپتاپ راحت وصل می شم ولی xbox وصل نمی شه. حتی رفتم تو صفحه تنظیمات کنسول و همه تنظیمات رو به صورت دستی وارد کردم ولی بازم نشد.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
مطمئنی ؟ منبعی چیزی داری ؟

تا مشخصات یه کارت اعتباری رو بهش ندی دیگه نمی ذاره از اون 1 ماه استفاده کنی. (البته این هم راه حل داره. توی اینترنت سرچ کن مشخصات کارت اعتباری تقلبی رو. بعد به کنسول بده و تایید رو بزن. با این کار اون یکماه رو می تونی فعال کنی.)

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
دوست عزیز باید برای فعال کردنش یک دلار بپردازید که تو ایران امکانش نیست.....

من در مورد یکماه تریالی که برای اولین دفعه لایو میکنی پرسیده بودم

به هر حال، با پشتیبانی صحبت کردم
گفت اون یکماه فقط به دستگاهای جدید تعلق میگیره و شامل حال شما نمیشه (دستگاهش الایت فت 2010 بود) و شما باید اکانت بخری.

ممنون از همگی.

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
من در مورد یکماه تریالی که برای اولین دفعه لایو میکنی پرسیده بودم

به هر حال، با پشتیبانی صحبت کردم
گفت اون یکماه فقط به دستگاهای جدید تعلق میگیره و شامل حال شما نمیشه (دستگاهش الایت فت 2010 بود) و شما باید اکانت بخری.

ممنون از همگی.
پشتیبانـــــــــــــــــــــی؟؟؟
اون یک ماه رو تمامی دستگاه ها هست فقط چون تعدادی از افراد سه تا اکانت میساختن و هر سه اکانت هم یک ماه گلد رایگان داشت ماکروسافت پولی کردکه دیگه خودشون و اذیت نکن افراد...(تا اونجا که من میدونم)

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من یک بار دیگه این سوالو کردم ولی جواب نگرفتم .
وقتی می خوام وصل شم لایو باید چند بار مودمو خاموشی روشن کنم تا همه چیز تیک بخوره .شاید روزی 6 بار مودمو خاموش ،روشن کردم تا به لایو وصل شده.
مشکل از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر