همه چیز درباره ی Xbox Live

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
هممممممممممم آره .. من اگر بخوام از طریقه کنسول و خوده marketplace لایو skyrim dawnguard رو با پوینت بخرم و دانلود کنم این ارور can't retreive information from xbox live رو میده ولی اگه بخوام از خوده سایت xbox.com بخرم میگه چون parental controls رو پروفایلته و پایینه 18 هستی باید از خوده کنسول skyrim dawnguard رو دانلود کنی(بدبختی).. همین الان هم با این پشتیبان ایکس باکس لایو چتیدم حدود 1 ساعت تمام من طبق دستورات پشتیبان کلی کار برا حل این مشکل انجام دادیم مثلا پروفایلمو پاک کردم آپدیتمو پاک کردم و غیره و آخرش هم نتیجه نگرفت و هنوز تو marketplace همین مشکل وجود داره و این اروره لعنتی رو میده .. خود پشتیبانش گفت که این موضوع رو با متخصصا درمیون میزاره و جوابشو سه یا چهار روز دیگه بهم میده ... حالا نمیدونم این مشکل فقط تو کشور ایرانه یا جای دیگه هم هست .. خوب اگه با شیر کردنه این پی ان میشه حلش کرد خوب یکی اگه بتونه آموزشه کاملشو بزاره بسی می تشکرم (راستی با پریوکسی نمیشه؟) ...

درضمن ببخشید میشه سنمو عوض کنم ... مثلا بزنم 100 سال که محکم کاری بشه .. یا مثلا میشهparental controle رو remove کرد؟اگه جواب بدی ممنون میشم ..

تنها راه اینه که از راه شیر کردن چیز پی ان از توی خود کنسول اونو دانلود کنی. این آموزش:

[h=3]اموزش اتصال V-P-N به اكس باكس[/h]
با ****** هم نمی شه.
-
هیچ راهی نیست که سنتو عوض کنی. اون اولش باید به اینچیزا دقت می کردی!

---------- نوشته در 11:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 AM ارسال شده بود ----------

یعنی دیگه نمیتونم برم live ؟ بن میشم؟
عزیزم من همونطور که دوستم گفت هیچ راهی نیست که بتونی مطمئن شی فلگ شدی یا نه. در ضمن این به این معنا نیست که نمی تونی بری لایو. می تونی بری از بن ویو هم خبری نیست. اما کوچک ترین اشتباه مثل دستکاری کردن پروفایلت (ریخت تم و گیمرپیکچر و گلیچ آچیومنت) باعث بن شدنت می شه. اگه اینکارا رو نکنی احتمالش خیلی کم هست

X.SAEID00

کاربر سایت
Jul 5, 2012
20

عزیزم من همونطور که دوستم گفت هیچ راهی نیست که بتونی مطمئن شی فلگ شدی یا نه. در ضمن این به این معنا نیست که نمی تونی بری لایو. می تونی بری از بن ویو هم خبری نیست. اما کوچک ترین اشتباه مثل دستکاری کردن پروفایلت (ریخت تم و گیمرپیکچر و گلیچ آچیومنت) باعث بن شدنت می شه. اگه اینکارا رو نکنی احتمالش خیلی کم هست

یعنی چی؟
لباسم نمیتونم واسه آواتارم دانلود کنم؟
گیمرپیکچر و گلیچ آچیومنت چیه؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یعنی چی برادر من.سرکار گذاشتی مارو؟ من هر روز لایوم اینی که شما میگی رو نمیبینم.

نه جدي ميگم . شما بخواي بچرخي و فقط صفحه ها رونگاه كني ( با يه اكانت معمولي و حتي موقت هم ميتوني اين كار رو انجام بدي )

سلام
من الان LT2 دارم و اون زمان که سری اول forza 4 اومده بود بازی کردم و فکر کنم دستگام (X360 slim 250g) فلگ شده
اگه به lt3 آپدیت کنم میتونم live بازی کنم؟ فلگ میره؟
کسی آموزش کامل کامل نحوه رفتن به live از اولش رو میزاره؟
یه سوال دیگه:
چجوری میشه اکانت قبلیه xbox live رو حذف کرد و با ایمیلش یه اکانت دیگه ساخت؟

از كجا ميدوني فلگ شده : اموزش شناسايي فلگ شدن يا نشدن در xbox live :

1- حتما دستگاه رو به lt3 اپديت كن .
2- اكانت رو فقط با ايميل به ادمين لايو ميتوني حذف كني و چون ايران تو تحرم هست !!! درد سر داره .بهترين كار اينه كه يه اكانت ديگه تو يه پروفايل ديگه بسازي .

اين رو ميگم تا ديگه كسي سوال بيخودي تو زمينه فلگ و بن و ... نپرسه :

فقط و فقط در صورتي كه با چنين كدي برخورد كردين فلگ شدين :

Z: 8015 - 1002 فلگ نشده اید.
Z: 8015 - 190D شما فلگ شده اید و بن خواهید شد.

اين نكته رو هم بگم كه فلگ يعني رفتن تو ليست سياه براي بن شدن ، و به معني بن نيست . حالا اينكه كي بن شيد ، بستگي به مايكروسافت و موج هاي بن ربط داره كه چه وقتي شروع ميشه يا نميشه ، كه معمولا زمانيه كه بازيهاي بزرگ مياد .

روش كار :

كنسول رو خاموش كنيد .

هار يا مموري رو از رو دستگاه برداريد .

دستگاه رو روشن كنيد . ميبينيد كه هيچ پروفايلي نداريد !

حالا به System settings رفته سپس به Network Settings و گزینه Test Xbox Live Connection را بزنید.

بعد از انجام يك تست از شما احتمالا ميخواد تا كنسول رو اپديت كنيد . شما اين كار رو نكنيد و گزینه don't update را انتخاب کنید .

بعد پيغامي رو مبني بر اينكه تست كانكشن اشتباه انجام شده مواجه ميشيد . كنسل كنيد و دكمه Y رو بزنيد .

خوب حالا ليستي از كدها رو ميبينيد . به كدهاي كنار حرف Z نگاه كنيد :

Z: 8015 - 1002 فلگ نشده اید.
Z: 8015 - 190D شما فلگ شده اید و بن خواهید شد.

يه تايپيك ديگه هم براي فلگ تو بازي سنتر هست . كه نميدونم كجاست . اون كاملتره .

نكته مهم : دوستاني كه از بازي بيرون ميپرن ، ميتونن سيو هاي بازي فروزا 4 رو روي فلش بريزن ، و يا اينكه بازي رو روي فلش نصب كنن تا مشكل حل بشه . به احتمال 99 % .

خواهشا سوالات مصخره و تكراري نپرسيد

سلام دوستان.
Microsoft Point چجوری کار میکنه؟یعنی واسه هر ساعت بازی کردن چقدر کم میشه؟کلا نحوه ی کارشم توضیح بدید ممنون میشم.

ساعتي نيست . يه اكانت ميخره مثلا 1ساله يا 6 ماهه با مقدار مشخصي پوينت كه ميتوني هم باهاش تو يكسال بازي كني و هم خريد كني . اگه پوينتت تموم بشه بايد دوباره پونت جدا بخري ( علاوه بر حق عضويت 1 ساله ات )

بچه ها من یه سوال مهههههههههههههههههم درمورد xbox marketplace دارم

من 1600 پوینت خریدم میخواستم skyrim dawnguard رو از marketplace بخرم ولی میگه can't retreive information from xbox live و از این مضخرفات ...

چکاااااااااار کنم .. رفتم تو سایت xbox.com میخواستم از اونجا از طریق اکانتم از سایت خرید کنم میگه چون parental controls رو پروفایلته و جز teen ها هستی نمیتونی از سایت بخری بلکه باید از طریق کنسول از marketplace خرید کنی که اونورم این ارور رو میدهcan't retreive information from xbox live ؟ نه این ور نه اون ور .. ماکروسافته مفت خور کثثثثثثثافت .. تمام پول دنیا رو کرده تو حلقش اینقد خون به جگر نداشته ی ما میکنه ..خودمون کم بدبختی داریم؟

راستی راهی نیس این parental controls مضحک رو برداشت؟

من كه متوجه مفهوم حرفش نشدم . ولي ميگه كه اطلاعات اكانت شما رو نميتونه بازيابي كنه !!!

از تو كنترل پنل ميتوني محدوديت سني رو برداري .

?salam.man chbd roze xboxam varede live nemishe test ke mikonam moghe vasl shodan be internet error mide.kesi midone moshkel chie

فارسي بنويس . خونده نميشه .

نتونستم با وایرلس وصل شم به خاطر همین مستقیم مودم رو به xbox وصل کردم ولی وایرلس رو کمک کنین خیلی ممنون میشم
کشوری که باید انتخاب کنیم1- سنترال امریکا رو باید انتخاب کنم یا central(u.s&canada)-2رو انتخاب کنم؟
ایمیلی که میخوام بسازم باید hotmail.com باشه یا live.com؟
اسمی که تو ایمیل و xbox میخوام بنویسم اسم خودم و میتونم بنویسم یا باید اسم اینجا رو بنویسم؟ کلا مشخصات ایمیل باید با چیزی که میخوایم تو xbox بنویسیم همخوانی داشته باشه یا نه؟

كشورت رو هر چي ميخواي بزن . به حرف اونهايي هم كه ميگن ايران بزني مايكروسافت ميفهمه و ...از اين حرف ها هم توجه نكن . چون هر چي بزني ميفهمه كه ip ‌ات براي كجاست !
سنترال رو هر كدوم دوست داري .
ايميلت فرقي نداره .من جيميل گوگل رو وارد كردم و مشكلي هم نداره . وقتي عضو ميشي خود به خود تو شبكه live.com هم فكر كنم عضويت پيدا ميكني . چون من با همون اكانت لايو ام ميتونم تو اين شبكه هم لاگين كنم .

اسم يا نام كاربري ايكس باكس لايو ميتونهمتفاوت باشه . اما ايميل ( فقط ايميل ) بادي همون چيزي باشه كه واقيش رو داري .

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis

كشورت رو هر چي ميخواي بزن . به حرف اونهايي هم كه ميگن ايران بزني مايكروسافت ميفهمه و ...از اين حرف ها هم توجه نكن . چون هر چي بزني ميفهمه كه ip ‌ات براي كجاست !
سنترال رو هر كدوم دوست داري .
ايميلت فرقي نداره .من جيميل گوگل رو وارد كردم و مشكلي هم نداره . وقتي عضو ميشي خود به خود تو شبكه live.com هم فكر كنم عضويت پيدا ميكني . چون من با همون اكانت لايو ام ميتونم تو اين شبكه هم لاگين كنم .

اسم يا نام كاربري ايكس باكس لايو ميتونهمتفاوت باشه . اما ايميل ( فقط ايميل ) بادي همون چيزي باشه كه واقيش رو داري .

ممنون به خاطر راهنمایی بقیه قسمت ها رو جواب گرفتم ولی تو این قسمت اسم,منظورم نام کاربری نیست منظورم اسم و نام خانوادگی هستش که تو لایو میخواد هر اسمی میتونم بنویسم یا باید اسم و نام خانوادگی اینجا باشه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون به خاطر راهنمایی بقیه قسمت ها رو جواب گرفتم ولی تو این قسمت اسم,منظورم نام کاربری نیست منظورم اسم و نام خانوادگی هستش که تو لایو میخواد هر اسمی میتونم بنویسم یا باید اسم و نام خانوادگی اینجا باشه

مشكلي پيش نمياد . هر اسمي دوست داري بنويس .فقط يادت باشه چي نوشتي كه شايد بعدا بدردت خورد . به نظرم هر چيزي كه براي بازي سنتر نوشتي براي اونجا هم بنويس .

عکس نمیخواد چند روزه وقتی تست کانکشن میزنم بین لن و اینترنت علامت x میاد

خوب خود داري جواب خودت رو ميدي . اگه پورت لن ديگه اي داري ، رو اون تست كن .اگه نداري ، تست كن كارت شبكه ات وصل هست سا نه . ( اينترنت اگه داري پس مشكل از اينترنت نيست )
تنظيمات ايكس باكست رو از منوي ستينگ ايسك باكس چك كن و تنظيم ip‌هاش رو بذار رو اتوماتيك .

اگه اينها مشكلي نداره كابل شبكه ات رو تعويض كن شايد مشكلت برطرف شد .

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
سلام بچه ها من GOW3 رو داشتم بازی می کردم ولی دیسکش برنر مکس نبود ! بعد وصل شدم به لایو رفتم تو بازی این ارور رو میده و پرتم میکنه بیرون الان باید چی کار کنم دیسک برنر بخرم حل میشه یا نه؟ آیا بن شدم یا نه؟ ممنون
microsoft-xbox-360-failed-to-authorize-disk-game-error-283x300.jpg

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام بچه ها من GOW3 رو داشتم بازی می کردم ولی دیسکش برنر مکس نبود ! بعد وصل شدم به لایو رفتم تو بازی این ارور رو میده و پرتم میکنه بیرون الان باید چی کار کنم دیسک برنر بخرم حل میشه یا نه؟ آیا بن شدم یا نه؟ ممنون
microsoft-xbox-360-failed-to-authorize-disk-game-error-283x300.jpg
بازی غیر برنرمکس رو نصب کنی اینجوری میشه.

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
بازی غیر برنرمکس رو نصب کنی اینجوری میشه.
خب مرسی ! پس الان منظورت اینه که من برنر مکس بگیرم می تونم کپی کنم تو هاردم و بازی کنم ؟ و لایو بازی کنم ؟
اها راستی همین بازی با دیسکی که الان دارم رو بدون نصب تو هارد جواب میده ولی نصب کنم گیر میده :d

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
امشب من لایو رو برای دستگاه یکی از دوستان راه انداختم کردم اما 30 روز گلد رایگانش فعال نشد
توی وضعیت عضویت نوشته Xbox Live Free

کسی میدونه مشکلش چیه ؟ مگه نباید یکماه گلد باشه؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
امشب من لایو رو برای دستگاه یکی از دوستان راه انداختم کردم اما 30 روز گلد رایگانش فعال نشد
توی وضعیت عضویت نوشته Xbox Live Free

کسی میدونه مشکلش چیه ؟ مگه نباید یکماه گلد باشه؟
تا اونجاییکه من میدونم دیگه یک ماه گلد نمیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر