همه چیز درباره ی Xbox Live

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان تا همین الان به خدا داشتم زاززار گریه میکردم که چرا این طوری شده؟؟؟
بعد من گفتم شاید بزنم پروفایلم وباره دانلود بشه حل بشه پروفایلم پاک شد دیگه هم دانلود نمیشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان من از سایت ایکس باکس وارد اکانتم شدم تو ماکروسافت پیونتم زده Check Points Balance

1 ساعته همینه چرا؟

من با چیز شکن وارد شدم درس شد این مشکل پوینت...............................میخوام گریه کنم بچه ها

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
تف و فحش و بد و بیارهکه حق این هکر هاست
مغزم داره منفجر میشه
العان رفتم تو ساپورت ایکس باکس لایو ثانیه به پانیه داره این افراد زیاد میشه
صبح با یکی دعواکردم اون طرف گلیچر بود گفتم پس اون گلیچ کرده دیدم نه خارجی ها هم همین مشکلرو دارن

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من گلد ندارم اما راحت وصل میم به لایو ؟ مشکل دقیقا کجاست ؟ به لایو وصل نمیشه یا فقط نمیشه بازی کرد ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که اکس‌باکس لایو موقّتاً از دسترستان خارج شده است. ماکروسافت از این موضوع باخبر است و بطور جدّی در پی کشف مشکل ایجاد شده؛ همچنین از کسانی که نمی‌توانند وارد شبکه‌‌ی لایو بشوند پوزش می‌طلبد.
پیغامی که در صفحه‌ی Xbox Live منتشر شده، بدین شرح است: "شاید کاربرانی برای ورود به شبکه‌ی لایو از طریق کنسول یا سایت Xbox.com مشکلاتی را تحمّل می‌کنند.
ما از این مشکل آگاهیم و در صدد رفع آن هستیم."
ادامه می‌دهد: "برای هرگونه ناراحتی احتمالی که از این مشکل ناشی می‌شود عذرخواهی می‌کنیم و از صبوری شما متشکّریم."
در توئیتر Xbox Support نیز درج شده است: "ما می‌دانیم که کاربران با مشکلاتی در XBL‌دست و پنجه نرم می‌کنند و در پی یافتن مشکل هستیم. ممنون از صبر شما."

لینک منبع

بازی‌سنتر | اخبار | اکس‌باکس لایو ناکار و پی‌گیری‌های ماکروسافت

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
من گلد ندارم اما راحت وصل میم به لایو ؟ مشکل دقیقا کجاست ؟ به لایو وصل نمیشه یا فقط نمیشه بازی کرد ؟
وصل می شی ولی نه بازی می تونی بکنی، نه میتونی پیام بدی و نه ...:d

---------- نوشته در 10:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 PM ارسال شده بود ----------

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که اکس‌باکس لایو موقّتاً از دسترستان خارج شده است. ماکروسافت از این موضوع باخبر است و بطور جدّی در پی کشف مشکل ایجاد شده؛ همچنین از کسانی که نمی‌توانند وارد شبکه‌‌ی لایو بشوند پوزش می‌طلبد.
پیغامی که در صفحه‌ی Xbox Live منتشر شده، بدین شرح است: "شاید کاربرانی برای ورود به شبکه‌ی لایو از طریق کنسول یا سایت Xbox.com مشکلاتی را تحمّل می‌کنند.
ما از این مشکل آگاهیم و در صدد رفع آن هستیم."
ادامه می‌دهد: "برای هرگونه ناراحتی احتمالی که از این مشکل ناشی می‌شود عذرخواهی می‌کنیم و از صبوری شما متشکّریم."
در توئیتر Xbox Support نیز درج شده است: "ما می‌دانیم که کاربران با مشکلاتی در XBL‌دست و پنجه نرم می‌کنند و در پی یافتن مشکل هستیم. ممنون از صبر شما."

لینک منبع

بازی‌سنتر | اخبار | اکس‌باکس لایو ناکار و پی‌گیری‌های ماکروسافت
من اکانتای uk هام راحت وصل میشن ولی us هام نمی شن:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر