همه چیز درباره ی Xbox Live

Kratos_M

کاربر سایت
Jan 13, 2011
31
نام
Behzad
کسی هست بدونه واسه چی وقتی میخوای با پروفایلت بری لایو تو مرحله اخر این ارور رومیده "8015401D"
خیلی کارم گیر هستش ممنون میشم یکی راهنمایی کنه >:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
انلاين fifa street من كد رو خريدم اما برام هيچى نيمد نه پسوردى نه كدى هيچى نيمد. پوينتم هم از ١٢٠٠ رسيد به ٤٠٠ . حالا چجورى كد رو بدست بيارم ؟

تو رو خدا يه كدى از انلاينش برام پ.خ كنيد از صبح تا حالا حالم گرفته*

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
انلاين fifa street من كد رو خريدم اما برام هيچى نيمد نه پسوردى نه كدى هيچى نيمد. پوينتم هم از ١٢٠٠ رسيد به ٤٠٠ . حالا چجورى كد رو بدست بيارم ؟

تو رو خدا يه كدى از انلاينش برام پ.خ كنيد از صبح تا حالا حالم گرفته*
الان شما آنلاین پس رو خریدید و میتونید با خیال راحت فیفا استریت بزنید:d
لازم نیست حتما کدی بیاد.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من این فردی که ازش خریدم گفت که دو نوع کارت لایو داره یه دونی اروپایی و یه دونه امریکایی . من اروپاییش رو گرفتم اما گرونتر بود خلاصه بهم گفت که باید موقعی این کد رو وارد میکنی مشخصاتش هم با انگلیس هماهنگ باشه ( یعنی مثلا مشخصات کوچه پس کوچه و اینا ماله انگلیس باشه ) . ما هم حالا که وارد

میکنیم تو قسمت شهرها ،شهرهاش ماله امریکاست !!! حتی رفتم settings -->console settings -->language and locate و کشورش رو united kingdom

کردم اما بازم شهرهاش ماله امریکا هست!!!چکار کنمممممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( گلدم هم 12 ماه است )

اگه میشه یکی کامل بگه چجوری با این کارت میتونم اکانت membership درست کنم . منظورم اینه که مراحلش رو توضیح بده که یاد بگیرم . ( خیر ببینی ایشاالله )

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان من این فردی که ازش خریدم گفت که دو نوع کارت لایو داره یه دونی اروپایی و یه دونه امریکایی . من اروپاییش رو گرفتم اما گرونتر بود خلاصه بهم گفت که باید موقعی این کد رو وارد میکنی مشخصاتش هم با انگلیس هماهنگ باشه ( یعنی مثلا مشخصات کوچه پس کوچه و اینا ماله انگلیس باشه ) . ما هم حالا که وارد

میکنیم تو قسمت شهرها ،شهرهاش ماله امریکاست !!! حتی رفتم settings -->console settings -->language and locate و کشورش رو united kingdom

کردم اما بازم شهرهاش ماله امریکا هست!!!چکار کنممممممممممممممممممممممم ممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( گلدم هم 12 ماه است )

اگه میشه یکی کامل بگه چجوری با این کارت میتونم اکانت membership درست کنم . منظورم اینه که مراحلش رو توضیح بده که یاد بگیرم . ( خیر ببینی ایشاالله )
هیچی داداش کار خاصی نمیتونی بکنی . پولت دود شد رفت هوا
اکانتت رو با US ساختی بعد میخوای پوینت ER باهاش Redem کنی ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان تو رو خدا يه طريقى يه راهى يه چيزى بهم بگيد
راهی که با این کارت بتونی کاری کنی نداره . پسش بده به فروشنده بگو اشتباه شده آمریکاش رو بده
نکته : البته این قضیه برای پوینت صدق میکنه

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من يك ايميل ياهو كه با انگليس هماهنگ باشه ساختم و با اون يه اكانت لايو انگليس درست كردم حل شد قضيه. my gamertag is: StealthyHarpy41

---------- نوشته در 02:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من میخواستم سیو یه پروفایل دیگم رو به یکی دیگه منتقل کنم. چطوری میشه اخی هرکاری میکنم نمیشه ؟؟؟ (ببخشید اگر اینجا پرسیدم)

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من اگر بخوام فورزا 4 دسته دو بخرم ( دی وی دی اصلی ) بعدا که میخوام بازی کنم فلگ میشم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر