همه چیز درباره ی Xbox Live

کسی هست بدونه واسه چی وقتی میخوای با پروفایلت بری لایو تو مرحله اخر این ارور رومیده "8015401D"
خیلی کارم گیر هستش ممنون میشم یکی راهنمایی کنه >:d

انلاين fifa street من كد رو خريدم اما برام هيچى نيمد نه پسوردى نه كدى هيچى نيمد. پوينتم هم از ١٢٠٠ رسيد به ٤٠٠ . حالا چجورى كد رو بدست بيارم ؟

تو رو خدا يه كدى از انلاينش برام پ.خ كنيد از صبح تا حالا حالم گرفته*

انلاين fifa street من كد رو خريدم اما برام هيچى نيمد نه پسوردى نه كدى هيچى نيمد. پوينتم هم از ١٢٠٠ رسيد به ٤٠٠ . حالا چجورى كد رو بدست بيارم ؟

تو رو خدا يه كدى از انلاينش برام پ.خ كنيد از صبح تا حالا حالم گرفته*
الان شما آنلاین پس رو خریدید و میتونید با خیال راحت فیفا استریت بزنید:d
لازم نیست حتما کدی بیاد.

دوستان من این فردی که ازش خریدم گفت که دو نوع کارت لایو داره یه دونی اروپایی و یه دونه امریکایی . من اروپاییش رو گرفتم اما گرونتر بود خلاصه بهم گفت که باید موقعی این کد رو وارد میکنی مشخصاتش هم با انگلیس هماهنگ باشه ( یعنی مثلا مشخصات کوچه پس کوچه و اینا ماله انگلیس باشه ) . ما هم حالا که وارد

میکنیم تو قسمت شهرها ،شهرهاش ماله امریکاست !!! حتی رفتم settings -->console settings -->language and locate و کشورش رو united kingdom

کردم اما بازم شهرهاش ماله امریکا هست!!!چکار کنمممممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( گلدم هم 12 ماه است )

اگه میشه یکی کامل بگه چجوری با این کارت میتونم اکانت membership درست کنم . منظورم اینه که مراحلش رو توضیح بده که یاد بگیرم . ( خیر ببینی ایشاالله )

دوستان من این فردی که ازش خریدم گفت که دو نوع کارت لایو داره یه دونی اروپایی و یه دونه امریکایی . من اروپاییش رو گرفتم اما گرونتر بود خلاصه بهم گفت که باید موقعی این کد رو وارد میکنی مشخصاتش هم با انگلیس هماهنگ باشه ( یعنی مثلا مشخصات کوچه پس کوچه و اینا ماله انگلیس باشه ) . ما هم حالا که وارد

میکنیم تو قسمت شهرها ،شهرهاش ماله امریکاست !!! حتی رفتم settings -->console settings -->language and locate و کشورش رو united kingdom

کردم اما بازم شهرهاش ماله امریکا هست!!!چکار کنممممممممممممممممممممممم ممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( گلدم هم 12 ماه است )

اگه میشه یکی کامل بگه چجوری با این کارت میتونم اکانت membership درست کنم . منظورم اینه که مراحلش رو توضیح بده که یاد بگیرم . ( خیر ببینی ایشاالله )
هیچی داداش کار خاصی نمیتونی بکنی . پولت دود شد رفت هوا
اکانتت رو با US ساختی بعد میخوای پوینت ER باهاش Redem کنی ؟

دوستان تو رو خدا يه طريقى يه راهى يه چيزى بهم بگيد
راهی که با این کارت بتونی کاری کنی نداره . پسش بده به فروشنده بگو اشتباه شده آمریکاش رو بده
نکته : البته این قضیه برای پوینت صدق میکنه

آخرین ویرایش:
دوستان من يك ايميل ياهو كه با انگليس هماهنگ باشه ساختم و با اون يه اكانت لايو انگليس درست كردم حل شد قضيه. my gamertag is: StealthyHarpy41

---------- نوشته در 02:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من میخواستم سیو یه پروفایل دیگم رو به یکی دیگه منتقل کنم. چطوری میشه اخی هرکاری میکنم نمیشه ؟؟؟ (ببخشید اگر اینجا پرسیدم)

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من اگر بخوام فورزا 4 دسته دو بخرم ( دی وی دی اصلی ) بعدا که میخوام بازی کنم فلگ میشم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or