همه چیز درباره ی Xbox Live

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
برای تغییر gt هم باید mp بدی.:(
آقا سوال ما رو هم جواب بدید.ممنون
بله باید 800 پوینت بپردازی

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

کسی جواب منو نمیده خواهش میکنم راهنماییم کنید:(

سلام دوستان من چند روزه میخوام به لایو وصل بشم ولی متاسفانه با ارور MTU مواجه میشم مدل مودمم dlink 2640u هستش و رنج 1370 تا 1492 رو داره به نظر شما با این رنج نمیتونم به لایو وصل بشم؟
این ارور مربوط می شه به NAT که من اطلاع زیادی ندارم. شرمنده. اما از دوستان وارد خواهش می کنم مشکل این بنده خدا رو هم حل کنند.

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

اگر بازى هايى كه باهاشون ميرم لايو رو برنرمكس نگيرم چى ميشه ؟؟؟

از نظر امنیتی مشکل داره یعنی کاملا مشخصه که داری با دیسک کپی بازی می کنی. اما دیگه مایکروسافت به این کارا کاری نداره. چون داره رو امنیت نسل بعد کنسولاش کار می کنه.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من بيشتر بازى هايى رو كه دارم ٩٧ درصد رايت شدن ميخواستم بپرسم اشكالى نداره بدون برنر مكس برم لايو ؟ مثلا با بازيه MW3 اشكالى نداره ؟ ( البته با فورزا نميرم چون كه مشكلات و خودم درموردش ميدونم )

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
سلام دوستان زود جواب ده :d
من الان 360 lt3 شده دارم . (پسر داییم داره حالا اومدیم بازی کنیم ) بعد من کینکتم رو بش می زنم ولی می خوام بیارمش میگه دستگاه رو خاموش روشن کن یه آپدیتی رو بکن .
حالا اگه من این اپدیت رو بکنم اتفاق بدی برام نمی یفته ؟ اگه می یفته چی کار کنم ؟
با تشکر از این که زود جواب می دین . چون ما همین الان منتظریم .
ف.ک

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام دوستان زود جواب ده :d
من الان 360 lt3 شده دارم . (پسر داییم داره حالا اومدیم بازی کنیم ) بعد من کینکتم رو بش می زنم ولی می خوام بیارمش میگه دستگاه رو خاموش روشن کن یه آپدیتی رو بکن .
حالا اگه من این اپدیت رو بکنم اتفاق بدی برام نمی یفته ؟ اگه می یفته چی کار کنم ؟
با تشکر از این که زود جواب می دین . چون ما همین الان منتظریم .
ف.ک
آپدیت کن هیچی نمیشه .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من بيشتر بازى هايى رو كه دارم ٩٧ درصد رايت شدن ميخواستم بپرسم اشكالى نداره بدون برنر مكس برم لايو ؟ مثلا با بازيه MW3 اشكالى نداره ؟ ( البته با فورزا نميرم چون كه مشكلات داره و خودم درموردش ميدونم )

كسى جواب نميده ؟؟؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
كسى جواب نميده ؟؟؟
مشکلی نداره ! فقط احتمال بن شدن شدنت رو 500 % زیاد می کنی !

---------- نوشته در 07:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:44 PM ارسال شده بود ----------

آقا خبری از xbox Live رایگان نشد
تو سایت مایکروسافت میگفتن از اول جولای رایگان میشه...
کسی خبر داره؟؟
لینک بده از اون جایی که گفتی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر