همه چیز درباره ی Xbox Live

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
ببخشید یه سوال دارم
منظور از این پیام تو فیفا 12 هنگامی که می خواهی با دوستان یازی کنی چیست که میده ؟
your gamer profile does not have the correct
permissions to access this feature.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ببخشید یه سوال دارم
منظور از این پیام تو فیفا 12 هنگامی که می خواهی با دوستان یازی کنی چیست که میده ؟
permissions to access this feature.

یعنی اکانت شما گلد نیست.

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
ببخشید یه سوال دیگه دارم
اگه یه بار fifa 12 رو با پویت شارژ کنم می تونم با هر گیمرتک بازی کنم یا باید فقط با همون گیمرتک بازی کنم.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
سلام من تازه به لایو وصل شدم می خواستم ببینم چجوری میتونم از اون یک ماه اکانت گلد رایگان استفاده کنم چون وقتی می خوام فیفا بازی کنم این ارور رو میده
permissions to access this feature

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام من واسه پرداخت 2 دلار واسه 2 ماه گلد چه کار کنم مبتونم پوینت بخرم ؟ اگه راهی هست ممنون میشم

کارت اعتباری باید بخری ولی بهترین راه ( و البته گرون ترین راه )خرید اکانت از سایت های ایرانی هست !

سلام من تازه به لایو وصل شدم می خواستم ببینم چجوری میتونم از اون یک ماه اکانت گلد رایگان استفاده کنم چون وقتی می خوام فیفا بازی کنم این ارور رو میده
permissions to access this feature

باید اکانت گلد بخری راه دیگه ای نداره ! اون یه ماه هم دیگه به رحمت خدا پیوست !

ببخشید یه سوال دیگه دارم
اگه یه بار fifa 12 رو با پویت شارژ کنم می تونم با هر گیمرتک بازی کنم یا باید فقط با همون گیمرتک بازی کنم.

فکر کنم فقط برای همون اکانتی که باهاش کد رو وارد کردی میشه بازی کرد .

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من یه reedmee کد گلد 1 ماهه از یه سایت اینترنتی گرفتم وارد کردم نوشت شما فقط میتونید انلاین بازی کنید ..
به نظرتون واقعا گلد بوده ¿

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من یه reedmee کد گلد 1 ماهه از یه سایت اینترنتی گرفتم وارد کردم نوشت شما فقط میتونید انلاین بازی کنید ..
به نظرتون واقعا گلد بوده ¿

برو تو پروفایلت ، برو ببین Member ـت رو چی زده.اگه گلد بود آره درسته و اگه نه سرکاری و آگه تونستی بری آنلاین بازی کنی بازم درسته.راستی اسمه سایتو به ما هم بگو.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
پروفایلم free بود .....
ولی میتونستم انلاین بزنم
ولی .... از Zune hopu و سایر خدمات دیگه میخواستم استفاده کنم میزد برو گلد بخر !!

اینم سایتش http://www.persibox.com

پس گلد نبوده.نوعی کد بوده برای پیچوندن مایکرو و اینکه بتونی آنلاین بزنی.

---------- نوشته در 04:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

خریدی؟

zareh12

کاربر سایت
May 13, 2010
16
من هرکاری میکنم نمیتونم گرزاف وار رو انلاین بازی کنم به اکانت 48 ساعته هم گرفتم تو بازی هم میرم دنبال هاست میگرده ولی پیدا نمیکنه چه کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر