همه چیز درباره ی Xbox Live

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من همین الان واسه اولین بار وصل شدم به لایو بعد یه سوال پرسید که gold free میخوای یا نه . که من زدم no thanks ...

حالا چی کار کنم که اون 1 ماه free رو بهم بده ؟ ؟ ؟

میخوام PES 2012 آنلاین بازی کنم . لطفا راهنماییم کنید !

واقعاً متاسسفم برات.عقلتو برم.زده no. :d:|

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
دوستان من وصل کردن کنسول و یه اپدیت داد زدم حدود 1 ساعت طول کشید اپدیت شه بعد که اپدیت شد کلن داشبورد تغییر کردش......
join XBOX live رفتم یه پروف ساختم تاریخ تولد خواست بعدش خودش لوکیشن رو زد یونایتد استیتس بعد گفت یه ایمیل hot mail میخواست دادم یه چی تو این مایه ها میگه کشور ها با هم مطابقت نداره؟؟(لان چیکار میتونم بکنم)

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام
دوستان من وصل کردن کنسول و یه اپدیت داد زدم حدود 1 ساعت طول کشید اپدیت شه بعد که اپدیت شد کلن داشبورد تغییر کردش......
join XBOX live رفتم یه پروف ساختم تاریخ تولد خواست بعدش خودش لوکیشن رو زد یونایتد استیتس بعد گفت یه ایمیل hot mail میخواست دادم یه چی تو این مایه ها میگه کشور ها با هم مطابقت نداره؟؟(لان چیکار میتونم بکنم)
حدسم این هست که آدرس هات میلت با آدرس پروفایل لایوت مطابقت نداره یه هات میل دیگه بساز با آدرس آمریکا!ببین درست میشه یا نه!

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
واقعاً متاسسفم برات.عقلتو برم.زده no. :d:|

دوست من اولا این چه طرز صحبت کردنه ؟ دوما اول gold free رو زدم . ازم اکانت paypal میخواست ... منم دیدم راهی نیست ! برگشتم و no رو زدم !!!

حالا به جا این حرفا اگه راهی بلدی بگو تا GOLD بگیرم !!!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوست من اولا این چه طرز صحبت کردنه ؟ دوما اول gold free رو زدم . ازم اکانت paypal میخواست ... منم دیدم راهی نیست ! برگشتم و no رو زدم !!!

حالا به جا این حرفا اگه راهی بلدی بگو تا GOLD بگیرم !!!
متاسفانه یک ماه رایگان گلد یه جورایی ورداشته شده یعنی مایکروسافت نامرد برای یک ماه اول رایگان یک دلار میگیره که ما هم تو پرداخت این یک دلار مشکل داریم یعنی حساب پیپال یا مستر کارت نداریم پس باید بری از سایت ها گلد بخری تا بتونی بازی کنی یا جوری این یک دلار رو پرداخت کنی تا یک ماه رو بهت بده!

m jet

کاربر سایت
May 30, 2012
3
نام
M@hammad
پس چرا دوستمون تو صفحه ی قبل گفت باید یک دلار بپردازیم؟

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:42 PM ارسال شده بود ----------

این "Achivment" هایی که تو بازی ها میگیریم کجا به درد می خوره؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
پس چرا دوستمون تو صفحه ی قبل گفت باید یک دلار بپردازیم؟

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:42 PM ارسال شده بود ----------

این "Achivment" هایی که تو بازی ها میگیریم کجا به درد می خوره؟
نمیده!
دوستان تو خط نیستن یه چیزی میگن جدی نگیر !شاید یک سال پیش میداد ولی یه مدتی شده این جریان یک دلار اتفاق افتاده!و یک ماه رایگان یعنی یک ماه یک دلار!
اچیومنت بدرد نمیخوره فقط برای نشون دادن مهارت گیمری هست!

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:59 PM ارسال شده بود ----------

دوستان آیا هنوز مایکروسافت به کسانی که تازه اکانت لایو میسازن 1 ماه گلد رایگان میده یا نه؟
نه باید برای ماه اول یک دلار بدی صدب ار آدم میگه بعد دوستان اصلا خبر ندارن همینطوری میگن میده قدیم آره الان نه این صد بار!

m jet

کاربر سایت
May 30, 2012
3
نام
M@hammad
ممنون.
میشه بگید گلد سه ماهه الان چنده؟

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

تابستون میخام برای اولین بار به لایو وصل بشم.وقتی می خوام اکانتم رو بسازم کدوم کشور را انتخاب کنم بهتره تا وقتی خواستم گلد تو ایران بگیرم به مشکل بر نخورم؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
ممنون.
میشه بگید گلد سه ماهه الان چنده؟

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

تابستون میخام برای اولین بار به لایو وصل بشم.وقتی می خوام اکانتم رو بسازم کدوم کشور را انتخاب کنم بهتره تا وقتی خواستم گلد تو ایران بگیرم به مشکل بر نخورم؟
اکانت گلد سه ماهه 30 تومن هست.
بهتره آمریکا رو انتخاب کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر