همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
وصل شو خودت میفهمی!
آمریکا بگذار بهتره چون پوینت در آینده بخوای بخری آمریکا ارزون تر هست و راحت تر گیر میاد!ولی اروپا گرون تره !بیشتر دوستان هم آمریکا هست!
اصلا ازم location نخواست فقط یک Time Zone که اون را هم روی 3.30+ گذاشتم.اما بعدش یک آپدیت کرد حالا این Location ما کجاست؟آیا میشه تغییرش داد راستی پشت دستکاه من زده UK .

آخرین ویرایش:

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
سلام دوستان...
من پری روز یه Microsoft Xbox 360 Slim 250GB خریدم که همونجا هم کپی LT+v3.0 و آخرین آپدیت داشبورد 2.0.14719.0 رو رویش ریختن واسم.
درایورم هم اگه اشتباه نکرده باشم Lite-On 0401 هستش.
من تا الن 5 6 تا بازی ریختم توی هارد که همشون برنرمکس هستن (100%) . البته PES 2012 رو هم ریختم داخلش.
حالا سوالاتی که من داشتم:
1- اگه من به لایو وصل بشم هیچ گونه مشگلی از طرفه مایکروسافت منو تهدید نمیکنه !؟؟؟

2- ورژن بازی PES 2012 رو زده 1.0 که میخواستم آپدیتش کنم این بازی رو که همه میگن پچ رسمیش رو خود کونامی میذاره اما نمیدونم چه جوری آپدیت میشه ! البته اینم بگم که با وایمکس 512 کیلوبایت ایرانسل از طریق کابلش رو وصل کردم به پشت کنسول و به اینترنت فک کنم وصل شدش. آخه واسه یه قسمت داره که میزنه تست لایو و اون قسمت رو زدم و 3 گزینه ای که حالته درجه و وصل شدن داره رو تایید میکنه که میگه درسته اما آخریش ینی لایو رو میزنه که نمیشه !!! ایراد از چیه ؟ و چه جوری میتونم هم از لایو استفاده کنم و هم PES 2012 رو آپدیت کنم ؟؟؟

3- من از طریقه PC رفتم توو سایت اصلی ایکس باکس و ثبت نام کردم واسه لایو و قشنگ از طریقه PC وارد اکانتم شدم البته من گلدن پوینت رو انتخاب نکردم و Free رو انتخاب کردم. اما وقتی که خواستم از طریقه کنسول وارد این اکانتی که تازه ساختم بشم فقط و فقط گزینه ای واسه ساخت اکانت جدید داره و گزینه ای نداره واسه اینکه مثلا" قبلا" شاید کسی اکانت داشته باشه !!!!! که بخواد با اون اکانتش وارد بشه ! که من هم مراحل ثبت نام رو داشتم میرفتم جلو که گفت ایملی که واسه اکانتی که از طریق PC ساخته بودم رو بهش دادم و بعد پسوردم رو بهش دادم که یهو گفت که این ایمیل قبلا" استفاده شده !!! که باز یه ایمل دیگه از mail.live.com داشتم که اونو بهش دادم و پسوردم رو بهش دادم که باز اونم قبول نکرد البته نوشته قبول نکردنش مثل اول نبود ! من چه جوری میتونم از لایو استفاده کنم و به چه ابزارهایی احتیاج دارم ؟ و آیا این سرعت 512 واسش کافیه ؟؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان...
من پری روز یه Microsoft Xbox 360 Slim 250GB خریدم که همونجا هم کپی LT+v3.0 و آخرین آپدیت داشبورد 2.0.14719.0 رو رویش ریختن واسم.
درایورم هم اگه اشتباه نکرده باشم Lite-On 0401 هستش.
من تا الن 5 6 تا بازی ریختم توی هارد که همشون برنرمکس هستن (100%) . البته PES 2012 رو هم ریختم داخلش.
حالا سوالاتی که من داشتم:
1- اگه من به لایو وصل بشم هیچ گونه مشگلی از طرفه مایکروسافت منو تهدید نمیکنه !؟؟؟

2- ورژن بازی PES 2012 رو زده 1.0 که میخواستم آپدیتش کنم این بازی رو که همه میگن پچ رسمیش رو خود کونامی میذاره اما نمیدونم چه جوری آپدیت میشه ! البته اینم بگم که با وایمکس 512 کیلوبایت ایرانسل از طریق کابلش رو وصل کردم به پشت کنسول و به اینترنت فک کنم وصل شدش. آخه واسه یه قسمت داره که میزنه تست لایو و اون قسمت رو زدم و 3 گزینه ای که حالته درجه و وصل شدن داره رو تایید میکنه که میگه درسته اما آخریش ینی لایو رو میزنه که نمیشه !!! ایراد از چیه ؟ و چه جوری میتونم هم از لایو استفاده کنم و هم PES 2012 رو آپدیت کنم ؟؟؟

3- من از طریقه PC رفتم توو سایت اصلی ایکس باکس و ثبت نام کردم واسه لایو و قشنگ از طریقه PC وارد اکانتم شدم البته من گلدن پوینت رو انتخاب نکردم و Free رو انتخاب کردم. اما وقتی که خواستم از طریقه کنسول وارد این اکانتی که تازه ساختم بشم فقط و فقط گزینه ای واسه ساخت اکانت جدید داره و گزینه ای نداره واسه اینکه مثلا" قبلا" شاید کسی اکانت داشته باشه !!!!! که بخواد با اون اکانتش وارد بشه ! که من هم مراحل ثبت نام رو داشتم میرفتم جلو که گفت ایملی که واسه اکانتی که از طریق PC ساخته بودم رو بهش دادم و بعد پسوردم رو بهش دادم که یهو گفت که این ایمیل قبلا" استفاده شده !!! که باز یه ایمل دیگه از mail.live.com داشتم که اونو بهش دادم و پسوردم رو بهش دادم که باز اونم قبول نکرد البته نوشته قبول نکردنش مثل اول نبود ! من چه جوری میتونم از لایو استفاده کنم و به چه ابزارهایی احتیاج دارم ؟ و آیا این سرعت 512 واسش کافیه ؟؟؟

1- دوست عزیز خوب اون بازیاتون که برنر مکسه و هیچ مشکلی پیش نمیاد ، فقط pes12 استیل پچش خریدین انشالله . البته اینم بگم ماکروسافت دیگه بن ویو نمیفرسته . بنی فکر نکنم در کار باشه . پس لذت ببرین .

2- برا اپدیتم شما وصل شین به لایو خودش داخل بازی میپرسه اپدیت کنم یا نه اپدیت کنین با زدن یس همین .

3- خوب شما وقتی یه اکانت جدید درست کنین و ادرس و همه چیهتونو بدین همون ادرس اروپارو دوستان و خودم گذاشتیم تو قسمت لایو بدین و یه اکانت درست کنین و لذت ببرین . باید پینگتون خوب باشه برین تو سایت Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test چک کنین پینگتونو . موفق باشین .

باز سوالی داشتین پ.خ کنین تا جواب بدم .

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
1- دوست عزیز خوب اون بازیاتون که برنر مکسه و هیچ مشکلی پیش نمیاد ،

فقط pes12 استیل پچش خریدین انشالله . البته اینم بگم ماکروسافت دیگه بن ویو نمیفرسته . بنی فکر نکنم در کار باشه . پس لذت ببرین .

2- برا اپدیتم شما وصل شین به لایو خودش داخل بازی میپرسه اپدیت کنم یا نه اپدیت کنین با زدن یس همین .

3- خوب شما وقتی یه اکانت جدید درست کنین و ادرس و همه چیهتونو بدین همون ادرس اروپارو دوستان و خودم گذاشتیم تو قسمت لایو بدین و یه اکانت درست کنین و لذت ببرین . باید پینگتون خوب باشه برین تو سایت Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test چک کنین پینگتونو . موفق باشین .

باز سوالی داشتین پ.خ کنین تا جواب بدم .

1- اون قسمتی که آبی کردم منظورتون چیه ؟ یکم بیشتر توضیح بدین ؟ من فقط DVD بازیشو خریدم !!! ینی اگه وصل شم به لایو و برم توو بازی PES بهم گزینه آپدیت نمیده ؟ پس اون گزینه آبی منظورتون چیه ؟

2- نمیشه از این طریق آپدیتش نکنیم ؟ مثلا" بریم فایل پچ رسمیش رو از یه جا دانلود کنیم واسه ایکس باکس رو بعد بریزیم توو فلش بعد انتقال بدیم به هارده ایکس باکس ؟؟؟ هیچ راهی مثل این وجود نداره ؟ لطفا" قدم به قدم بهم بگید که واسه آپدیت این بازی چی کار کنم آخه اینجوری هیچ لذتی نداره.

3- قسمت سبز رنگ هم یه توضیح بدین بی زحمت. چرا دیگه نمیفرسته ؟؟؟ 100% مطمئنید ؟

4- قسمت قرمز رو هم همینطور. من میخوام اینو بدونم که پس من این اکانتی که از طریق کامپیوترم ساختم و داخلش شدم به کارم نمیاد ؟؟؟ باید حتما" یه اکانت جدید از طریق خود ایکس باکس بسازم ؟؟؟

5- واسه پینگ هم سرعت ADSL 256 خودم رو زد 358ms و سرعت دانلود رو زد 0.25mbps و سرعت آپلود رو زد 0.04mbps و اون وایمکس واسه داداشم بود و الان دستم نیست که پینگشو در بیارم و فکر کنم همینو 2 برابرش کنیم میشه واسه پینگ وایمکس. پس با اون سرعت تقریبی وایمکس میشه کاری کرد ؟؟؟ شما فکر کن حداقلش 750 تا 790 ؟؟؟

6- راستی به خاطره IP ایران نیست که مایروسافت نمیذاره لایو وارد شم ؟؟؟ شما نمیتونی بگی که این 512 وایمکس کلا" جواب میده یا نه ؟؟؟ آخه سرعتش دیگه مشخصه دیگه ؟!

آخرین ویرایش:

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
شما دی وی دی pes 2012 رو بزار رو کنسولت بعد برو تو لایو وصل شو و وارد بازی شو یک اپدیت 3 مگی میار که اون پچ رسمی نیستش بلکه داخل بازی شدی فک کنم یه پیغامی میاد واسه پچ به تایپک 4 روش اتصال به لایو رجوع کن و اینکه پینگت با کدوم سرور 38 چون مثلا با ایرانی میتونی بزنی اما اگر 200 با بیشتر باشه با خارجی نمی تونی و لگ داری

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید. به کمکتون احتیاج دارم...
1.منظور 100% هستش که اگر بازی 100% نباشه مشکل داره و شما میتونید با برنامه abgx این موضوع رو بفهمید که تاپیکش هم هست و پست اول اونو بخونید(رعایت نکات امنیتی)
2.تاپیکش هست و اطلاعات دقیقتری ندارم حالا لطفا از این بخش لذت نبرید!
3.چون اینکار هزینه بر هستش ولی ممکنه در آینده این کا رو بکنه که شما از الان تو لیست سیاهش قرار میگیری با انجام بازی 97%
4.نه میتونید از ایکس باکس دانلودش کنید(چجوریشو یادم نیست ولی دکمه وسط رو بزن و یکم ور برو بهش)
5.برید تو تاپیک تست سرعت اینترنت و با خوندن پست اول یک تست بگیرید و اونجا قرار دهید(با سرور های تهران و لندن)
6.یعنی چی نمیزاره لایو وارد شی؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان تورو خدا کمک کنید چند روزه وصل میشم لایو اما دیروز وقتی خواستم وصل بشم این کدو دادSTATUS CODE:80072ee2 و بعدش دوباره 1 کد دیگه دادسثSTATUS CODE:801901f7 در ضمن بعدش واسه وصل شدن به لایو محیط لایو بالا نمیومد اما میشد انلاین بازی کنی یعنی وقتی کانکت میشدی صفحه دشبورد جوری نشون میداد که انگار وصل نشدی لایو!در ضمن کل کدهای x/y/z/Id/l/Q عدداشون عوض شدن و بیشترشون کلمه ی f دارن کدارو مینویسم x:0000-000B Y:20A8-4840 Z:0000-0000 ID:FFFF-FFFF L:0015-10F1 Q0015-10F1 این کدها عوض شده هستن کمک کنید

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
سلام دوستان تورو خدا کمک کنید چند روزه وصل میشم لایو اما دیروز وقتی خواستم وصل بشم این کدو دادSTATUS CODE:80072ee2 و بعدش دوباره 1 کد دیگه دادسثSTATUS CODE:801901f7 در ضمن بعدش واسه وصل شدن به لایو محیط لایو بالا نمیومد اما میشد انلاین بازی کنی یعنی وقتی کانکت میشدی صفحه دشبورد جوری نشون میداد که انگار وصل نشدی لایو!در ضمن کل کدهای x/y/z/Id/l/Q عدداشون عوض شدن و بیشترشون کلمه ی f دارن کدارو مینویسم x:0000-000B Y:20A8-4840 Z:0000-0000 ID:FFFF-FFFF L:0015-10F1 Q0015-10F1 این کدها عوض شده هستن کمک کنید

پینگ اینترنتتون رفته بالا به خاطر همین نمی تونه داشبورد رو لود کنه. (یا سرعت دانلود اوومده پایین) ببینید نمی نویسه The live services in not temblary available? (ببخشید اگه غلط املایی داشتم)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بچه ها بعد از حدود 2 ماه میخوام فردا پس فردا گلد 3 ماهه بخرم برم لایو.خواستم بدونم الان وضعیت امنیت لایو چطوره؟2 ماهه که نبودم خبر از هیچی ندارم.آبدیت مشکوک جدید نیومده؟آمار بن شدن تو این یکی دو ماه نداشتیم؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
لایو در امن ترین حالات خودش به سر میبره از سال 2009 به بعد بن شدنی در کار نبوده و به نظرم نخواهد بود من خودم بیام لایو برنرو اینا رو نمیگیرم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستان من Xbox Slim دارم روش LT 2 هست ، حالا اگه من بخوام وصلش کنم به XBL و آپدیتش کنم قاعدتا LT2 میپره !
حالا سوال من اینه اگه من الان آپیدتش کنم و آخرین Dashboard رو بریزم ، میتونم بعدم برم بدم LT3 بریزن یا مشکلی پیش میاد ؟
ممنون .

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
کی گفته ال تی 2 مبپره؟ فقط قابلیت اجرای بازی های xgc3 را از دست میده ؟ میتونی فیفا12 رو انلاین بزنی یا مثلا جی تی ای یا رد دد یا هرچی

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
دوستان من همین الان واسه اولین بار وصل شدم به لایو بعد یه سوال پرسید که gold free میخوای یا نه . که من زدم no thanks ...

حالا چی کار کنم که اون 1 ماه free رو بهم بده ؟ ؟ ؟

میخوام PES 2012 آنلاین بازی کنم . لطفا راهنماییم کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر