همه چیز درباره ی Xbox Live

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
چحوری ؟
الان من دیروز یکی ساختم
الان یکی دیگه بسازم ؟

نه دیگه اول یکی میسازی بعد 1 ماهشو می زنی به بدن بعدش که تموم شد یکی دیگه می سازی و 1 ماهشو می زنی به بدن و بعدش یکی دیگه میسازی و 1 ماهشو ... .(نه اینکه همون اول 3 تا بسازی.)

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نه دیگه اول یکی میسازی بعد 1 ماهشو می زنی به بدن بعدش که تموم شد یکی دیگه می سازی و 1 ماهشو می زنی به بدن و بعدش یکی دیگه میسازی و 1 ماهشو ... .(نه اینکه همون اول 3 تا بسازی.)

یعنی اگر الان یه پروفال بسازم بهم یک ماه free میده؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
سلام
اقا من قل از اتصال به لایو،چندتا پروافیل رو ایکسباکسم درست کردم.بعد با یکیش وصل شدم و یک ماه رو تموم کردم.الان با اون سه تای دیگه می تونم جدا جداوصل شم؟:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من الان پروفایلم رو میخوام وصل بکنم به لایو ولی همش ارور میده میگه windows live id خرابه یا locale not supported ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم؟؟؟؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خب قضیه ی این 1 ماه با پروفایل تموم کردن و دوباره پروفایل درست کردن چیه:-/

شما هر بار که یک پروفایل درست می کنی و بعد با اون به لایو جوین میشی به اون پروفایل یک ماه گلد می فروشه با قیمت 1 دولار(فقط یک ماه). بعد که اون 1 ماه رو گرفتی و اون 1 ماه رو رفتی و تموم شد حالا می تونی یه پروفایل دیگه بسازی و به لایو جوین شی و باز هم از 1 ماه 1 دولار استفاده کنی. این حرکت رو بیشتر از 3 بار نمی تونی انجام بدی . یعنی اگه 3 تا پروفایل داشتی و هر 3 رو یه لایو وصل کرده بودی دیگه نمی تونی یکی دیگه بسازی و به لایو وصل کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر