همه چیز درباره ی Xbox Live

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یک سوال داشتم.الان مایکروسافت ار نوامبر تا 2009 تا حالا بن ویو نفرستاده.یعنی توی این 3 سال هیچ کس بن نشده؟و مایکروسافت به صورت تک تک بن نمیکنه و یک دفعه بن ویو میفرسته هر کی فلگ باشه بن میکنه؟
در کل منظور اصلی سوال اینه تا وقتی که بن ویو نباشه و اونایی که فلگ باشن بن شن خبری از بن نیست؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اقا چه بازی هایی رو باید burner max بگیریم؟ راستی پی اس و فیفا 11 و 12و .. میخواد.2.این پوینت جایزه نمیده این لایو؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا چه بازی هایی رو باید burner max بگیریم؟ راستی پی اس و فیفا 11 و 12و .. میخواد.2.این پوینت جایزه نمیده این لایو؟

حسین جان کلا بازی هایی که میری لایو و باهاشون تو لایو بازی میکنی باید burner max بخری بعد فیفا و پی اس چون xgd2 هستن اصلا برنر مکس نیستن موفق باشی .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ممنون.منظورم بازی های قدیمی مانند رد دد و اینا هستش.مثلا اساسینس 1 و اساسینس 2 .پس الان فیفا و پی اس میشه؟

راستی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون.منظورم بازی های قدیمی مانند رد دد و اینا هستش.مثلا اساسینس 1 و اساسینس 2 .پس الان فیفا و پی اس میشه؟

راستی

بازی های قدیمیو یه استیل پچ کنی حله دیگه راحت میتونی تو لایو بازی کنی و اموزششم تو قسمت اموزشا هست موفق باشی . باز کمکی از دستم بر بیا خوشحال میشم کمکتون کنم حسین جون .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
استیل پچ کردن به برنامه ی خاصی نیاز داره؟ من الان 2 روز همین طوری با رد دد رفتم لایو بن نکنن؟ میشه تاپیک استیل پچ رو بدید معین جان؟

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید من اموزش استیل پچو دیدم ولی خیلی سخته.نمیشه همینطوری رفت رد د د بازی کرد لایو؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
استیل پچ کردن به برنامه ی خاصی نیاز داره؟ من الان 2 روز همین طوری با رد دد رفتم لایو بن نکنن؟ میشه تاپیک استیل پچ رو بدید معین جان؟

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید من اموزش استیل پچو دیدم ولی خیلی سخته.نمیشه همینطوری رفت رد د د بازی کرد لایو؟

همینطوری بری که خطریه! لایو می تونی بری ولی احتمال فلگ می ره بالاااااا. اگه از بن شدن می ترسی نرو

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
باشه.ممنون.

---------- نوشته در 10:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز دیگه.این مراحل استیل پچو برم حله؟خطری نیس؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
باشه.ممنون.

---------- نوشته در 10:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز دیگه.این مراحل استیل پچو برم حله؟خطری نیس؟

نه حسین جان خطری نیست انجامش ندی بری لایو اونوقت که خطری میشه چون خدایی نکرده بن میشی .

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یک سوال داشتم.الان مایکروسافت ار نوامبر تا 2009 تا حالا بن ویو نفرستاده.یعنی توی این 3 سال هیچ کس بن نشده؟و مایکروسافت به صورت تک تک بن نمیکنه و یک دفعه بن ویو میفرسته هر کی فلگ باشه بن میکنه؟
در کل منظور اصلی سوال اینه تا وقتی که بن ویو نباشه و اونایی که فلگ باشن بن شن خبری از بن نیست؟
یکی جواب بده خواهشا!!!!!!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یکی جواب بده خواهشا!!!!!!!

امیر جان اونجورکه من میدونم و شنیدم ماکروسافت بیکار نیست که بیاد تک تک بن کنه نه اینجور نیست اون دستگاهایی که فلگ میشن ماکروسافت تو یه تاریخ خاصی اقدام به بن کردن میکنه که هرکی فلگ شده باشه بن میشه همین .

SamaN9

کاربر سایت
Aug 6, 2010
19
نام
سامان
درود دوستان گرامی

من می خوام به صورت آنلاین بازی کنم ! با بازی کپی هم میشه ؟

الان داشبورد من 2.0.13604.0 هست . وقتی به اینترنت وصل میشم میگه باید آپدیت کنی !

اگه آپدیت کنم کپی خور بودن دستگاه نمیپره ؟

یک سوال دیگه دستگاه من LT2 هست ! برای آنلاین با LT2 هم میشه یا حتماً باید LT3 باشه دستگاه ؟

لطفاً سریع پاسخ بدین

سپاس

---------- نوشته در 05:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

درود دوستان گرامی

الان داشبورد من 2.0.13604.0 هست . وقتی به اینترنت وصل میشم میگه باید آپدیت کنی !

یک سوال دیگه دستگاه من LT2 هست ! برای آنلاین با LT2 هم میشه یا حتماً باید LT3 باشه دستگاه ؟

لطفاً سریع پاسخ بدین

سپاس

داشبورد XBOX از طریق آفلاین (از فلش) فایل تو سایت بود به 2.0.14699.0 آپدیت کردم. ولی بازم برای وصل شدن به لایو یه آپدیت دیگه می خواد ! آپدیت کنم ؟

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
درود دوستان گرامی

لطفاً سریع پاسخ بدین

سپاس

---------- نوشته در 05:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

داشبورد XBOX از طریق آفلاین (از فلش) فایل تو سایت بود به 2.0.14699.0 آپدیت کردم. ولی بازم برای وصل شدن به لایو یه آپدیت دیگه می خواد ! آپدیت کنم ؟

دوست عزیز شما باید اول از همه کنسولتون lt3 کنین بعد جدیدترین اپدیت رو داشتبوردتون بریزین بعد اون باز هایی که میخای انلاین بازی کنیو برنر مکس بخری بعد بری بازی کنی با خیال راحت موفق باشین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر