همه چیز درباره ی Xbox Live

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سلام علیکم قوربونت برم آره درایوم سامسونگ هستش ولی اونقد باسه خواطره این کنسول رفتم تهران اومد دیگه خسته شدم آخه چرا تو این شهرستان ها کسی از این چیزا سر در نمیاره :evil::evil::mad:
حالا شما خودتو ناراحت نكن ميتوني دستگاهتو تيپاكس كني براي طاهرجان يا اينكه از ديسكهاي Nextgen استفاده كني چون ديسكهاشون يك حالت Stealth داره كه بسيار شبيه به ديسكهاي ارجينال هست و تقريبا بن كردن شما از لايو مشكل ميشه

God_Of_Darkness

کاربر سایت
Jun 14, 2007
14
نام
sajjad
حالا شما خودتو ناراحت نكن ميتوني دستگاهتو تيپاكس كني براي طاهرجان يا اينكه از ديسكهاي Nextgen استفاده كني چون ديسكهاشون يك حالت Stealth داره كه بسيار شبيه به ديسكهاي ارجينال هست و تقريبا بن كردن شما از لايو مشكل ميشه
دستت درد نکنه دوست عزیز وا قعا شرمنده
انگاری راه دیگه ای ندارم باید دوباره بلند شم برم تهران
راستی تو تبریز کسی رو میشناسین که بهش بشه اتمینان کرد بردش اونجا آخه تبریز بردن باسه من خیلی راحت تر از اینه که برم تهران دنگو فنگش هم کمتره اگه کسی رو میشناسین بگین منمنون میشم ( البته آدرس هم بگین :biggrin1:) ولی اگه نبود خوب باید بریم دونباله بلیت :((

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,593
نام
محمدرضا
من trial version بازی Prince of Persia رو از تو لایو دانلود کردم خیلی خدا بود(arcade game)من الان دیوونه این بازی شدم جون خاطراتم رو با یک گرافیک خوب زنده کرد.من MS Point می خوام:((:((

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من trial version بازی Prince of Persia رو از تو لایو دانلود کردم خیلی خدا بود(arcade game)من الان دیوونه این بازی شدم جون خاطراتم رو با یک گرافیک خوب زنده کرد.من MS Point می خوام:((:((

مگه نباید بازی اصلیش رو بخری؟

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
میشه بگی تو کدوم قسمته داشبورد؟... یا تو همه ی قسمت ها؟ :confused:

نه عزیز یه تب جدید به اسم مارکت پلیس اضافه میشه به بقیه تب ها
منظورم از تب همون کشو هاست که توش قسمت های مختلفی مثل MUSIC یا PICTURE قرار داره

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
نه عزیز یه تب جدید به اسم مارکت پلیس اضافه میشه به بقیه تب ها
منظورم از تب همون کشو هاست که توش قسمت های مختلفی مثل MUSIC یا PICTURE قرار داره
من منظور ایشون رو بهتر بیان می کنم!
ما قبلا 4 تا تب داشتیم: Xbox Live - Media - System - Games
حالا اگر آپدیت بهاره رو انجام داده باشید ، شده 5 تا : Xbox Live - Media - System - Games - Markrt Place

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا من بعد چند وقت دارم مبرم تو لایو اما ip address رو داره failed میده در صورتی که قبلا اینجوری نبوده
اون کاری که behtash_jabari گفته بود رو انجام دادم ار اول میشد اما الان نه
یکی کمک کنه

آقا یکی جواب منو بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر