همه چیز درباره ی Xbox Live

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان عزیزم آپدیت کنید با خیال راحت و از بازی در شبکه لایو لذت ببرید. C4 هم همون هفته اول اعلام کرد!!! ( حالا شایعه درست کنید که نکرده )

دوست عزیزم که نمی تونی به لایو وصل شی و ارور NAT میده، تنظیمات مودمتو به صورت دستی وارد کن ...

دوست عزیز دیگری هم که مشکل کد پستی داره باید کد پستی رو با توجه به آدرسی که دادی وارد کنی! به عنوان مثال کد پستی خانه های شهر اصفهان با تهران فرق میکنه!!

دوستان گلم:d

sina_z77

کاربر سایت
Jun 6, 2011
64
نام
sina
برای من اون اولش که تست می کنه درسته موقع اپدیت می گه کانکشن خرابه.
پارسال که lt+2 داشتم اپدیت شد ولی کپی خورش پرید:D

آخرین ویرایش:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,227
نام
Mansour
man ham hamin fekro mikonam

---------- نوشته در 10:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 AM ارسال شده بود ----------

bebakhshid eshtebah neveshtam

---------- نوشته در 10:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 AM ارسال شده بود ----------

male man ham mesle sina joone goftan baiad LT+3 bedi radif mishe ie bar ham zadam ke baraaie avalin bar be live vasl sham goft baiad update koni kardam kopi khoresh bparid

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
دوستان من LT.3 رو ریختم و از اکانت گلدم هم استفاده کردم و دیگه هیچ پیش نیازی نداره.بعدش واسه جواب اون دوست بالا که گفته بود گلد مجانی مثل قبلا نیست من خودم دیروز(جمعه)گلد مجانیم رو فعال کردم.
اونایی که LT.3 ندارن با خیال راحت بریزند که وصل شدن به لایو مثل آب خوردنه

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
ماکروسافت پوینتم پال و یوسی داره؟ حتما باید پوینت پال بگیری برا دستگاه پال؟
شما وقتی که میخوای پوینت بگیری باید پوینتت با کشوری که زمانی که برای اولین بار توی لایو ثبت کردی یکی باشه.مثلا اگه کشور انگلیس رو انتخاب کرده باشی باید پوینت eu رو بخری.

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان لطفا یه نفر به من کمک کنه.

من حدود یه ماهی میشه اسلیم گرفتم که lt2 هم هست. حالا بعد چند مدت آفلاین بازی کردن خسته شدم و می خوام آنلاین بزنم.
توی کرمانشاه هم که هستم هیچ خبری از برنرمکس و این چیزا نیست و همه بازی ها97 درصده. خودمم تو این چند مدت با تحقیق کردن یه چیزایی در مورد اینا می دونم و می تونم برنر رایت کنم.
حالا اگه برم lt3 بریزم باید فاتحه ی تمام بازی های قبلی رو بخونم یا فقط xgd3 هارو؟؟ a.p25 چطور؟؟
اینجا بازی برای ال تی 3 هست ولی 97 درصده و فکر نمی کنم از روی هارد اجرا بشه؟؟
تنها بازی که برام خیلی مهم هست MW3 که اونم اگه دانلود کنم مشکل حله؟؟؟
بازی بتل3 چطور اون XGD3 نیست؟؟؟؟
راستی بازی های جدید رو اگه بخوام از روی هارد اجرا کنم باید ایمیج 100 درصد باشه؟؟

کارمون ساختست دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر