همه چیز درباره ی Xbox Live

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اخه مي دوني چيه من يه كرديت كارت (MASTER CARD ) دارم ... يكي بهم گفت ميشه با اين كرديت كارت از لايو فيلم يا بازي خريد و دانلود كرد !! مي خواستم بدونم اين كار ممكنه ؟ با چه نوع اكانتي قابل اجراس ؟

بازی نمیتونی بخری ( فقط دموی قابل بازی از بازی ها رو می تونی دانلود کنی که مجانیه )!
از این کارت شما فقط می شه برای خرید اکانت گلد ( که من الآن در به در دنبالشم ) و خرید Microsoft Point ( واحد پول XBL ) برای دانلود Content هایی که نیاز به MS Point دارن استفاده کنی!

===================
سوالت واقعا سخته ... تو فروم خوده سايته Xbox.com شايد يه چيزايي دستگيرت بشه
موفق باشي ... راستي اسمتن يادم رفت

فرزاد هستم!
هیچ سختی نداره! فقط بعد از یک ساعت بازی ( در صورتی که XBox رو به کامپیوتر وصل کردین و از طریق کامپیوتر به لایو وصل شدین ) یک Status از کارت شبکتون بگیرین ببینین چقدر Send و چقدر Recieve کردین! فقط حواستون باشه کسی با اینترنت در مدت بازی ور نره! و اینکه بعد از قبل هم کسی پای اینترنت ننشسته باشه! خلاصه اینکه خالص باشه!/:)

فقط سعی کنین که بازی Gears of War رو امتحان کنین! چون هم سنگینه ( رقم حداکثر بدست میاد ) هم اینکه بیشتر بازی میشه!
تو فروم خوده سايته Xbox.com شايد يه چيزايي دستگيرت بشه

فکر نمی کنم برای اونا زیاد مهم باشه! اونا که وضعیت اینجا رو ندارن ( خدمات گران و کیفیت خدمات پایین:evil: ) ! محدودیت حجمیشون هم فکر نمی کنم اینقدر کم باشه ( 1 GB که واقعا مسخره است:sick:) !

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
ببخشید کسی از دوستان میدونه که به طور میانگین در هر ساعت بازی با لایو چه مقدار دیتا ارسال و چه مقدار دیتا دریافت می شه؟! ( بازی رو هم Gears of War در نظر بگیرید )
یا بطور کلی سوالم رو بگم : محدودیت یک گیگابایت بدرد لایو می خوره یا نه؟!؟! :blushing:

================

3ماهه نمی تونی گیر بیاری!؟!

به طور میانگین 50 مگا بایت (25 سند و 25 رسیود)
اگه 3 ماهه بخوای برات میخرم تا 2 هفته اگه خدا بخواد میرم انگلیس (برایتون) سی چهل تا میخرم هرکی خواست میدم

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بازی نمیتونی بخری ( فقط دموی قابل بازی از بازی ها رو می تونی دانلود کنی که مجانیه )!
از این کارت شما فقط می شه برای خرید اکانت گلد ( که من الآن در به در دنبالشم ) و خرید Microsoft Point ( واحد پول XBL ) برای دانلود Content هایی که نیاز به MS Point دارن استفاده کنی!

===================

فرزاد هستم!
هیچ سختی نداره! فقط بعد از یک ساعت بازی ( در صورتی که XBox رو به کامپیوتر وصل کردین و از طریق کامپیوتر به لایو وصل شدین ) یک Status از کارت شبکتون بگیرین ببینین چقدر Send و چقدر Recieve کردین! فقط حواستون باشه کسی با اینترنت در مدت بازی ور نره! و اینکه بعد از قبل هم کسی پای اینترنت ننشسته باشه! خلاصه اینکه خالص باشه!/:)

فقط سعی کنین که بازی Gears of War رو امتحان کنین! چون هم سنگینه ( رقم حداکثر بدست میاد ) هم اینکه بیشتر بازی میشه!

فکر نمی کنم برای اونا زیاد مهم باشه! اونا که وضعیت اینجا رو ندارن ( خدمات گران و کیفیت خدمات پایین:evil: ) ! محدودیت حجمیشون هم فکر نمی کنم اینقدر کم باشه ( 1 GB که واقعا مسخره است:sick:) !

دسته شما درد نكنه ... راستي اگه دنباله اكانته Gold هستي من تا 2 هفته ديگه دارم ميرم دبي ... اگه بخاي برات بخرم بعد پولشو بدون بهره با هم حساب كنيم !! ;) رو درواسي نكني يا :love:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دسته شما درد نكنه ... راستي اگه دنباله اكانته Gold هستي من تا 2 هفته ديگه دارم ميرم دبي ... اگه بخاي برات بخرم بعد پولشو بدون بهره با هم حساب كنيم !! ;) رو درواسي نكني يا :love:

اگه خواستي ... مدت اعتبار كارتي رو كه مي خواي و محل عضويت GAMER TAG ات رو برام پيام خصوصي كن ( اگه GAMER TAG ات واسه آسيا نباشه كارتي كه از دبي يا هر جاي آسيا برات بيارن تو وصل شدن به لايو Error مي ده ) ;) رو من حساب كن :love:

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اگه 3 ماهه بخوای برات میخرم تا 2 هفته اگه خدا بخواد میرم انگلیس (برایتون) سی چهل تا میخرم هرکی خواست میدم

راستي اگه دنباله اكانته Gold هستي من تا 2 هفته ديگه دارم ميرم دبي ... اگه بخاي برات بخرم بعد پولشو بدون بهره با هم حساب كنيم !! رو درواسي نكني يا

بچه ها اجازه بدید بحث تهیه Gold Card ها رو به این تاپیک منتقل کنیم : XBox Live Gold Card
بچه هایی که می تون جور کنن بیان تو تاپیک بالا و شرایطشون رو بگن! اونجا دستمون برای بحث باز تره! شاید چند نفر دیگه هم به کمکتون نیاز داشته باشن!

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
Rainbow=> برای اینکه بفهمی توی 1ساعت بازی چقدر دریافت و ارسال داری باید اول بببنی سرعت اینترنتت چقدره مثلا برای من با سرعت 256 تو بازی GOW ساعتی 50Mb دریافت وبیشتر از 50Mb ارسال داشته.مشکل شما اینجاست که ارسال و دریافت شما باهم جمع میشه و از محدودیت 1 گیگا بایتی شما کم میشه.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ممنون از دوستان!
مثل اینکه محدویدت ما خیلی کمه برای بازی و باید آخر ماه 10 -15 هزار تومنی رو جریمه بپردازیم! ( خوب به درک ، ما هم می پردازیم! :biggrin1: )!

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
ممنون از دوستان!
مثل اینکه محدویدت ما خیلی کمه برای بازی و باید آخر ماه 10 -15 هزار تومنی رو جریمه بپردازیم! ( خوب به درک ، ما هم می پردازیم! :biggrin1: )!

از چه شرکتی ADSL گرفتی ؟ من می خوام از Pars Online بگیرم ... اونم این طوریه ؟ 256 مگابایت سفارش دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر