همه چیز درباره ی Xbox Live

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام به همگی
من سعی کردم با xbox 360 به اینترنت وصل شم اما در قسمت network setting وقتی تست می کنم به Network وصل میشه اما به internet وصل نمیشه . و erorr میده که مشکل مربوط به DNS هست . من همه ی روشهای مربوط به حل این مشکل رو که تو سایت گفته شده بود رفتم اما باز هم مشکلم حل نشده !
حالا اشکال از کجاست ؟ چطور می تونم مشکلم رو برطرف کنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام به همگی
من سعی کردم با xbox 360 به اینترنت وصل شم اما در قسمت network setting وقتی تست می کنم به Network وصل میشه اما به internet وصل نمیشه . و erorr میده که مشکل مربوط به DNS هست . من همه ی روشهای مربوط به حل این مشکل رو که تو سایت گفته شده بود رفتم اما باز هم مشکلم حل نشده !
حالا اشکال از کجاست ؟ چطور می تونم مشکلم رو برطرف کنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید
روی حالت خودکار بزار شاید درست بشه.

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سلام
میگم من الان میتونم برم لایو
برنامه ریزی هم کردم از 13 اسفند تا 13 فروردین(18 المپیا دارم)اما دلم نمیاد گلدمو مصرف کنم
به نظرتون همین الان برم لایو؟
از بازی های LT3فقط فیفا 12 و آرخام سیتی رو پچ کردم)
بعدش فیفا 12 ماله LT.2 هستش و آرخام سیتی روو تازه خریدم
اگه 97%رایت شده باشن چه بلایی سرم میاد؟
از کجا بفهمم؟(ممنون میشم لینک دانلود برنامه رو هم بدید)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
میگم من الان میتونم برم لایو
برنامه ریزی هم کردم از 13 اسفند تا 13 فروردین(18 المپیا دارم)اما دلم نمیاد گلدمو مصرف کنم
به نظرتون همین الان برم لایو؟
از بازی های LT3فقط فیفا 12 و آرخام سیتی رو پچ کردم)
بعدش فیفا 12 ماله LT.2 هستش و آرخام سیتی روو تازه خریدم
اگه 97%رایت شده باشن چه بلایی سرم میاد؟
از کجا بفهمم؟(ممنون میشم لینک دانلود برنامه رو هم بدید)

سپهر اگه برنامه ریزی کردین برو لایو اگه نه نرین . چون من خودم برنامه ریزی نکردم فقط 5 روز تونستم برم بقیش همش الکی رفت .

خوب اینارو باید به روش برنر مکس پایین رایت کنین .
http://forum.bazicenter.com/thread54783/
اگه می خای مطمئن بشی بتمنت چند درصدیه باید با برنامه ایمیج بورن ازش ایمیج بگیرین بعد تموم شدن ایمیچ رو فایل راست کلیک کنین برین تو پروپرتیس حجم بالای 8 گیگ بود یعنی 8/13 بود 100 درصده اگه 97 بود یعنی 97 درصدیه و باید برین ایمیج 100 درصد بازیو گیر بیارین به روش برنر مکس رایت کنین .
اگه با 97 درصد برین فلگ میشین بن میشین بعدا پس اصلا نرین تا بازی هاتونو برنر مکس تهیه کنین .
اینم برنامه ها موفق باشین . باز سوالی داشتین پ.خ کنین تا جواب بدم .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من 360 جدید خریده بودم این آخرین آپدیت که داشبورد رو عوض میکنه + ال تی 3 رو خود فروشنده قبلا زده بود . الان من مثلا با دیسک 100 درصد مس افکت3 میتونم راحت برم dlcش رو دانلود کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد که ؟ این قضیه آپدیت مخفی و فلگ شدن و اینا رو میگم .

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
من 360 جدید خریده بودم این آخرین آپدیت که داشبورد رو عوض میکنه + ال تی 3 رو خود فروشنده قبلا زده بود . الان من مثلا با دیسک 100 درصد مس افکت3 میتونم راحت برم dlcش رو دانلود کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد که ؟ این قضیه آپدیت مخفی و فلگ شدن و اینا رو میگم .

نه هیچ مشکلی پیش نمی آد. بازی های برنر مکس به دلیل شباهت بسیار زیاد به دیسک اورجینال، امن ترینه.

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
[h=6]سلام کسی میدونه چجوری میشه fifa 12 رو با XBOX live بازی کرد
من reedem code رو هم خریدم اکنت gold 3 ماهه هم فعال شده ولی برای fifa دوباره از من code و point میخواد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر