همه چیز درباره ی Xbox Live

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا يه سوال ؟
اگر من بازي ارجينال batel fild 3 رو براي xbox بگيرم امكان داره بن بشوم

ارمین جان الان کنسولی که شما داری نیازی به اورجینالم نیست ولی حالا میخای خیالت راحت بشه برین بخرینش بعد راحت بازی کنین ولی میتونینم چون الان رو کنسولتون lt3 هستش برنر مکس بگیرین و بازی کنین .

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان من به لایو وصل شدم بازی thr elder scrolls v رو گذاشتم وارد بازی که شدم نوشت باید اپدیت انجام بدی حدود 10 mg بود این اپدیت مربوط به پچ جدید 4/1 این بازی هست؟دانلود انجام بدم مشکلی پیش نمیاد؟هم lt 3 دارم و بازی هم به روش burner max رایت شده...راستی dlc و پچ های بازی xbox چطور باید از لایو دانلود کرد؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام دوستان من به لایو وصل شدم بازی thr elder scrolls v رو گذاشتم وارد بازی که شدم نوشت باید اپدیت انجام بدی حدود 10 mg بود این اپدیت مربوط به پچ جدید 4/1 این بازی هست؟دانلود انجام بدم مشکلی پیش نمیاد؟هم lt 3 دارم و بازی هم به روش burner max رایت شده...راستی dlc و پچ های بازی xbox چطور باید از لایو دانلود کرد؟

نه هیچ مشکلی نخواهد داشت.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بچه ها اگر در کنسولی که LT+3 داره و داشبورد جدید ریخته شده میتونم به صورت افلاین بازی های LT+2 رو بازی کنم یا افلاین هم فلگ میشم؟
با افلاین فلگ نمیشی اما اگه ال تی 3 ریختی دیسکهای رایت به روش ال تی دو رو اجرا نمیکنه با روش جدید باید رایت کنی تا اجرا بشه.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این آپدیت 3 4 روزه پیش چقدر حجمشه ؟!
من 2 بار تالا گذاشتم و تا آخر نرفته ! حجمم رو سوراخ کرد !
این آپدیت پدر منو هم دراورد!
اگر میتونی با کامپیوترت دنلود کن با فلش بریز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر