همه چیز درباره ی Xbox Live

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
دوستان الان میشه بگید که امن ترین روش چی هست اگر واقعا مطمین هستید کمک کنید

lt3 داریم وبازی برنر مکس و پچ شده داریم دیگه چیکار باید کرد

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان الان میشه بگید که امن ترین روش چی هست اگر واقعا مطمین هستید کمک کنید

lt3 داریم وبازی برنر مکس و پچ شده داریم دیگه چیکار باید کرد

کلا 2 روش که بیشتر نیست : 1- یا همان lt3 که داری 2- orig از همون اول.
گزینه ی 2 که فک کنم معلوم باشه!:) گزینه ی 1 هم بالاخره بعضیا میگن کاملا امنه و بعضیای دیگه میگن که بالاخره خطر داره اما بهترین گزینه برا کپی بازی کردن هست.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
امن ترین روش چی هست اگر واقعا مطمین هستید کمک کنید
ارجینال که تکلیفش مشخصه.
اگه کپی بازی میکنی ، حتی اگه همه بازی ها رو چک کنی و آخرین فریمور هم بریزی ، همیشه درصدی احتمال بن هست.
مایکروسافت شرکت بزرگیــه و مقابله با قانون کپی رایتش هم به این آسونیـــا نیست.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان الان میشه بگید که امن ترین روش چی هست اگر واقعا مطمین هستید کمک کنید lt3 داریم وبازی برنر مکس و پچ شده داریم دیگه چیکار باید کرد
داداش برو لایو حالشو ببر ... با توجه به اینکه Lt3 داری و بازیهات واسه لایو اوکی هستند مشکلی نیست البته دوستان درست گفتند حتی با این وضعیت هم زیر 5 درصد احتمال بن شدن هست اما میبینی درصد بالایی نیست و از طرفی دنیای بازی یعنی آنلاین بودنش و مدهای آفلاین زودی واسه ادم تکراری میشه

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
درصورت بن شدن دستگاه از کار میوفته؟ یا میشه بعدش آفلاین بازی کرد و بازی های جدید رو بازی کرد و ال تی های جدیدی که بعدا میاد روش ریخت

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درصورت بن شدن دستگاه از کار میوفته؟ یا میشه بعدش آفلاین بازی کرد و بازی های جدید رو بازی کرد و ال تی های جدیدی که بعدا میاد روش ریخت
اگر بن بشی می تونی آفلاین بازی کنی مشکلی نیست فقط هارد کنسولت دیگه غیر قابل استفاده میشه و دیگه نمیتونی آنلاین بازی کنی و آبدیت های داشبورد و درایو رو باید آفلاین بریزی. ولی بازم میگم برو لایو حالشو ببر به خدا لذت اصلی بازی تو لایو معنی میده و نترس از هر چی بترسی سرت میاد .... فوقش اینه در بدترین حالت ممکن و اینکه بدشانس بدشانس باشی بن بشی کنسولت رو می فروشی و یکی دیگه میخری و دوباره میری لایو:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نمیشه هارد درست کرد دیگه ؟ نمیشه هارد جدا کرد ؟ یا هادر نو خرید ؟
در این مورد شخصا اطلاعی ندارم فقط میدونم هاردی که رو کنسولت بوده دیگه غیر قابل استفاده میشه اما اینکه هارد جدید وضعیتش چطور میشه رو دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم پاسخ بدن. من که تا حالا بن نشدم:d . کلا اگه LT3 بریزی و بازیهات برنر مکس و پچ شده هستش دیگه غصه چی رو داری؟ این C4 بنده خدا داره واسه ماها کپی خورا هک میکنه که بن نشیم پس بهشون اطمینان داشته باشید;)

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
یکی از دوستان گفت انگار به داشبورد جدید آپ کنید محدودیت به کلی برداشته میشه و اون هایی که قبلا هم بن شدن و هاردشون کار نمیکنه مشکلشون حل میشه محدود الان ماکروسافت برداشته

دوستان اگر اطلاعات کامل دارن بگن خواهشا اولش هم گفتم خبر جدید باشه
چه کنیم ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
یکی از دوستان گفت انگار به داشبورد جدید آپ کنید محدودیت به کلی برداشته میشه و اون هایی که قبلا هم بن شدن و هاردشون کار نمیکنه مشکلشون حل میشه محدود الان ماکروسافت برداشته

دوستان اگر اطلاعات کامل دارن بگن خواهشا اولش هم گفتم خبر جدید باشه
چه کنیم ؟

این که میگید درست ولی خبر شما فقط حدود 2 ساله که از قدمتش میگذره.

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
این که میگید درست ولی خبر شما فقط حدود 2 ساله که از قدمتش میگذره.

آخه مشکل این جاست یه تاپیک جامع وجود نداره که پست اولش آپدیت بشه و مجبور نباشی کل 400 صفحه مربوط به 2 سال بخونی که بفهمی محدودیت برداشته شده
دچار سردرگمی

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اقایون من چند وقت پیش به لایو وصل شدم دستگام فلگ شد با یو اس پی اپدیت بازی ها رو اجرا میکنم ال تی 3 رو ریختم سوالم اینه که من صد در صد بن شدم.ایا راهی هست از حالت بن برا همیشه دستگام در بیاد با ال تی جدید مشکلم حل شده یا دیگه قید این دستگاهمو لایوش رو باید بزنم؟ممنون.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
اقایون من چند وقت پیش به لایو وصل شدم دستگام فلگ شد با یو اس پی اپدیت بازی ها رو اجرا میکنم ال تی 3 رو ریختم سوالم اینه که من صد در صد بن شدم.ایا راهی هست از حالت بن برا همیشه دستگام در بیاد با ال تی جدید مشکلم حل شده یا دیگه قید این دستگاهمو لایوش رو باید بزنم؟ممنون.
عذر می خوام شما از کجا متوجه شدی که فلگ شدی!!؟؟
فامیلی دوستی آشنایی پسر همسایه ای چیزی داری تو مایکروسافت !؟ :d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
عذر می خوام شما از کجا متوجه شدی که فلگ شدی!!؟؟
فامیلی دوستی آشنایی پسر همسایه ای چیزی داری تو مایکروسافت !؟ :d

دوست عزیز بهتره وقتی بازی های ایکس جی دی 3 جذیذ رو نات ساپورت میزنه یعنی وقتی به نت وصل شدم یعنی فلگ شدم دارم با تیتل اپدیت بازی شون میکنم از طریق یو اس پی. شما متوجه نشدید اون دوستانی که گیم باز هستن میدونن یعنی چی.

---------- نوشته در 12:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 AM ارسال شده بود ----------

مطالعه کنید دوباره به لایو وصل شدم بازی ها نات ساپورت زده بعد وصل شدن همون بازی هایی که قبل وصل شدن به لایو و با ال تی پلاس 2 اجرا میشدن دیگه نمیشن اجرا .این یعنی چی؟مابقی ارایضم سوالی بوده از اساتید که وارد هستن شما که تا حالا به گوشتون نخورده از مابقی بچه ها میپرسیدید تا خودتون باعث خنده نشید.

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

اقا ما ال تی پلاس 3 ریختیم وقت اتصال به لایو می خواد اپدیت اجباری بشه .بچه ها چیکار کنم؟اپدیت خود ماکروسافت رو قبول کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر