همه چیز درباره ی Xbox Live

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان مثل اینکه نمیشه به لایو وصل شد.من چند روزی فقط تو بعضی ساعات روز میتونم وصل بشم.بقیش وصل نمیشه.مثل اینکه مشکل سراسری هست.یکی دیگه از بچه ها هم مشکل داشت.کسی دیگه مشکل داره؟

من امروز صبح راحت وصل شدم مشکلی نبود.

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوستان مثل اینکه نمیشه به لایو وصل شد.من چند روزی فقط تو بعضی ساعات روز میتونم وصل بشم.بقیش وصل نمیشه.مثل اینکه مشکل سراسری هست.یکی دیگه از بچه ها هم مشکل داشت.کسی دیگه مشکل داره؟
تائیید میشه معلوم نیست چه گندی به نت زدن خیلی تفریح دارم اینم به گند کشیدن خیر سرمون مثلا ادمییم به امید انغراز نسلشون)x

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
دوستان من برای pc از live استفاده میکنم.
وقتی وارد بازی gta iv میشم و میخوام به live کانکت شم میگه regionت جزو region های live نیست و region من هم ایران هست ولی در صورتی که من تو ایران نیستم و مالزی هستم!!!و اکانتم رو هم توی مالزی ساختم!! کسی میدونه این region رو چه جوری میشه تغییر داد؟!

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان من امروز دستگاه رو بردم پیش مغازه دار . . . . آپدیت lt+3 رو آورده بود ولی گفت داشبورد هنوز نیومده !!! ( عجب گیری افتادیم از دست این فروشنده ها )

میخواستم بپرسم من میتونم آپدیت داشبور رو از شبکه ی لایو انجام بدم . . . بعد برم بدم آپدیت lt+3 رو بریزه برام . . . ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

شما رو به خدا اگه مطمئن هستید جواب بدید . . . . . ممنون میشم

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان من امروز دستگاه رو بردم پیش مغازه دار . . . . آپدیت lt+3 رو آورده بود ولی گفت داشبورد هنوز نیومده !!! ( عجب گیری افتادیم از دست این فروشنده ها )

میخواستم بپرسم من میتونم آپدیت داشبور رو از شبکه ی لایو انجام بدم . . . بعد برم بدم آپدیت lt+3 رو بریزه برام . . . ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

شما رو به خدا اگه مطمئن هستید جواب بدید . . . . . ممنون میشم

لطفا جواب بدید . . . :((

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
لطفا جواب بدید . . . :((

نه آقا شما برای اینکه مطمئن تر باشه، داش رو از طریق USB یا CD بریز بعد ببر ال تی 3 بریز.

2.0.14699.0 Avatar - USB Flash Version
2.0.14699.0 Avatar - CD/DVD Version

فقط بهد از اینکه داشبورد ریختی، بازی های XGD3 فقط با تایتل اجرا می شه و از رو هارد هم اجرا نمی شه.

راه حل: برای رفع شدن مشکل تایتل برو ال تی 3 بریز.
برای رفع مشکل اجرا از رو هارد باید بازی ها رو برنر مکس بخری. از این سایت (پیشنهادی)

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان ببخشید . میشه لطفا روش آماده کردن فلش واسه ریختن آپدیت توش و انجام آپدیت باهاش رو کامل توضیح بدید . . . چون شنیدم باید یه کار خاصی انجام بشه . . . به طور کلی آماده سازی فلش ، آپدیت داشبورد با فلش و بازگردوندن فلش به حالت قبل . . .
فقط اگه میشه کامل بگید . . . بعدشم یه جوری بگید که ما بفهمیم ! خیلی اصطلاحات پیچیده به کار نبرید . . .

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان ببخشید . میشه لطفا روش آماده کردن فلش واسه ریختن آپدیت توش و انجام آپدیت باهاش رو کامل توضیح بدید . . . چون شنیدم باید یه کار خاصی انجام بشه . . . به طور کلی آماده سازی فلش ، آپدیت داشبورد با فلش و بازگردوندن فلش به حالت قبل . . .
فقط اگه میشه کامل بگید . . . بعدشم یه جوری بگید که ما بفهمیم ! خیلی اصطلاحات پیچیده به کار نبرید . . .

هیچ کار خاصی نداره.کی یه همچین حرفی زده؟فایل آپدیت رو دانود و تو فلش مموری extract کنید و بعد بزنین به دستگاه

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin

رایت و نصب آپدیت از طریق CD و یا USB Flash
روش رایت آپدیت داشبورد برروی دیسک CD بسیار آسان است و شما باید از سیستم رایت خود ویندوز XP Vista se7en برای این کار استفاده کنید.

بعد از دانلود فایل اپدیت با کمک برنامه Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید (برروی فایل راست کرده و بر Extract Here کلیک کنید تا پوشه ای به نام SystemUpdate$ ایجاد شود)

شما باید پوشه ی SystemUpdate$ را با کمک آموزش زیر بروری دیسک CD رایت کنید (سرعت رایت همیشه برروی Max است)
آموزش رایت دیسک CD در ویندوز XP توسط سایت مایکرسافت

برای USB فلش ها نیز باید همان پوشه ی SystemUpdate$ را در مسیر اصلی درایو USB فلش کپی کنید.

در نهایت دیسک CD و یا USB فلش خود را درون کنسول قرار داده و کنسول را Reset کنید تا آپدیت رو انجام دهد.

نکته برای USB Flash ها: در صورت عدم شناسایی USB Flash توسط کنسول، فلش خود را حتماً به FAT32 فرمت کنید و همچنین در پنجره ی Format قسمت اسم فلش "Volume label" را خالی بگذارید و بعد از Format مجدداً آپدیت را کپی و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.
اگر فرمت فلش FAT32 میباشد ولی کنسول آنرا شناسایی نمی کند کافیست اسم USB Flash را تغییر دهید و یا پاک کنید، در نهایت مجدداً USB Flash را به کنسول وصل کنید و مرحله ی نصب داشبورد را تست کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر