همه چیز درباره ی Xbox Live

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
سلام دوستان. بنده یک سوال داشتم. چطوری میشه gamer tagi الان دارم رو کلا به یک دستگاه دیگه منتقل کنم؟ من الان یک arcade دارم می خوام یک slim بگیرم. می تونم با همین gamer tag ه الان دارم روی اون دستگاه هم استفاده کنم؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا تورو دین تورو پیغمبر یک کمک کنه من الان دو هفتست کانکشنم عالیه پینگ عالیه ریت دانلود عالی ولی به لایو کانکت نمیشم اگر هم بشم ساعات بخصوصی نداره هر وقت دلش بخواد . یا مثلا کانکت می شم ولی به محظ اینکه بازی رو استارت میکنم از لایو پرت میشم بیرون پشت سر هم امتحان کردم که اینو میگم و شکم بر طرف شده که اتفاقی نیست که وقتی بازی استارت میشه دی سی میشم حالم گرفته شده بعد از چند سال لایو اولین باره اینطوری میشه و توی تست کانکشن بهم ارور myu eror میده ولی نمیگه که مقدارش کمه یا زیاده فقط ارور میده و میگه مودم رو خاموش و بعد از 30 ثانیه روشن کن اسکلم کرده دیگه کمک کنین مدیرای با تجربه با تشکر:((

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
اقا من می خوام فقط fifa رو لایو بازی کنم
می تونم اپدیت جدید داشبورد بریزم بعد به جای این که lt 3 بریزم lt 2 بریزم و وصل شم لایو که برای بقیه بازی ها دوباره مجبور نشم patch اینا بریزم؟
میدونین که fifa از قفل xgd2 استفاده میکنه

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اقا من می خوام فقط fifa رو لایو بازی کنم
می تونم اپدیت جدید داشبورد بریزم بعد به جای این که lt 3 بریزم lt 2 بریزم و وصل شم لایو که برای بقیه بازی ها دوباره مجبور نشم patch اینا بریزم؟
میدونین که fifa از قفل xgd2 استفاده میکنه

آره می تونی .
این دشبور فقط برای جلوگیری از کپی xgd3 بود که با lt3 حل شد و گرنه بازی هایی رو که xgd3 نبودن راحت اجرا می شدن تو لایو.

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
اقا تورو دین تورو پیغمبر یک کمک کنه من الان دو هفتست کانکشنم عالیه پینگ عالیه ریت دانلود عالی ولی به لایو کانکت نمیشم اگر هم بشم ساعات بخصوصی نداره هر وقت دلش بخواد . یا مثلا کانکت می شم ولی به محظ اینکه بازی رو استارت میکنم از لایو پرت میشم بیرون پشت سر هم امتحان کردم که اینو میگم و شکم بر طرف شده که اتفاقی نیست که وقتی بازی استارت میشه دی سی میشم حالم گرفته شده بعد از چند سال لایو اولین باره اینطوری میشه و توی تست کانکشن بهم ارور myu eror میده ولی نمیگه که مقدارش کمه یا زیاده فقط ارور میده و میگه مودم رو خاموش و بعد از 30 ثانیه روشن کن اسکلم کرده دیگه کمک کنین مدیرای با تجربه با تشکر:((

دوست عزیز این مشکل رو منم داشتم با پارس انلاین....بزور وارد لایو میشد ولی یا به سرور بازی کاکت نمیشد یا اینکه ام میشد بعد چند دیقه دیسی مشد و دیگه روزی از نو....تا قبل از این قضیه چیز پی انا مشکلی نداشتم ولی بعد از اون همه لایو بازای پارس به اف رفتن...شما دو راه داری:1:هردو کانکشن ppoe va bridge رو امتحان کن که به احتمال زیاد بازم جواب نمیده و راه دومی که خودم اسفاده کردم خداحافظی با پارس افلاین مزخرف بود و با خیال راحت با لایزر دارم بازی میکنم...

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوست عزیز این مشکل رو منم داشتم با پارس انلاین....بزور وارد لایو میشد ولی یا به سرور بازی کاکت نمیشد یا اینکه ام میشد بعد چند دیقه دیسی مشد و دیگه روزی از نو....تا قبل از این قضیه چیز پی انا مشکلی نداشتم ولی بعد از اون همه لایو بازای پارس به اف رفتن...شما دو راه داری:1:هردو کانکشن ppoe va bridge رو امتحان کن که به احتمال زیاد بازم جواب نمیده و راه دومی که خودم اسفاده کردم خداحافظی با پارس افلاین مزخرف بود و با خیال راحت با لایزر دارم بازی میکنم...
من رو جفتش امتحان کردم بازم مشکلش حل نشده!!:((

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
من الان وصل شم لایو همون اول که کانکت می شم مجبورم داشبورد جدیدرو بریزم یا می تونم بدون ریختن داشبورد جدیده به لایو وصل شم؟

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
بچه ها منم LT+v3 رو ریختم باید بازی هارو هم پچ شده بگیرم که هنوز نیومده ولی از طریق همین تایتل اپدیت میاد اگه به لایو وصل شم برای مثال MW3 رو انلاین بازی کنم بن میشم ؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
من فهمیدم که اینترنت کل کشور مشکل داره و یک سری پرت ها برای اینترنت ملی باز و بسته شده و میشه. فکر کنم این مشکل مقطعی باشه و چند روز دیگه از بین بره

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
سلام.
یه مشکلی هست که خودمم خندم میگیره، من cd رو می زارم تو کامپیوتر و abgx360 رو باز می کنم اما برنامه ای برای run نیست!!!:-o

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان مثل اینکه نمیشه به لایو وصل شد.من چند روزی فقط تو بعضی ساعات روز میتونم وصل بشم.بقیش وصل نمیشه.مثل اینکه مشکل سراسری هست.یکی دیگه از بچه ها هم مشکل داشت.کسی دیگه مشکل داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر