همه چیز درباره ی Xbox Live

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این مشکل از سرور مایکروسافت هست. یه مدت دیگه درست می شه برات.

نه متاسفانه اون پیغام واسم اومده که بن شدم اگه xbox live رو تست کنی و faild بشه وقتی روی network adapter بزنی پیغام بن شدن رو میده:((
بقیه هم بن شدن یا فقط من بودم؟ هر کس بن شده بگه یه مجلس عزا تشکیل بدیم:cheesygri

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نه متاسفانه اون پیغام واسم اومده که بن شدم اگه xbox live رو تست کنی و faild بشه وقتی روی network adapter بزنی پیغام بن شدن رو میده:((
بقیه هم بن شدن یا فقط من بودم؟ هر کس بن شده بگه یه مجلس عزا تشکیل بدیم:cheesygri

با عرضه تسلیت بنده هم بن شدم:)
معلوم نیست اصلا چجوریه!

تمام کسانی که هنوز به live وصل نشدن به هیچ وجه به لایو وصل نشن! چون کنسول بن می شه. موقعی که تست کنکشن می کنید در قسمت xboxlive failed می ده و در قسمت view info ارور (Status Code: Z: 8015 - 190D) نمایش داده می شود.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
فقط کنسول بن میشه و گیمر تگ سالمه ولی بعضی ها هنوز بن نشدن نمیدونم علت چیه بیاین یه تحقسق بکنیم ببینیم کیا بن شدن کیا نشدن
کنسول من uc هست درایو هیتاچی فیرم ویر هم همون قدیمیه تو انگلیس هم ثبت نام کردم بقیه هم بیان بگن کنسولشون چیه تا شاید بفهمیم طریقه بن کردن چطور بوده

پ.ن: تا حالا دو نفر بن شدن کنسولمون هم یه مدل بوده باید دید سامسونگ ها چطورن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط کنسول بن میشه و گیمر تگ سالمه ولی بعضی ها هنوز بن نشدن نمیدونم علت چیه بیاین یه تحقسق بکنیم ببینیم کیا بن شدن کیا نشدن
کنسول من uc هست درایو هیتاچی فیرم ویر هم همون قدیمیه تو انگلیس هم ثبت نام کردم بقیه هم بیان بگن کنسولشون چیه تا شاید بفهمیم طریقه بن کردن چطور بوده

پ.ن: تا حالا دو نفر بن شدن کنسولمون هم یه مدل بوده باید دید سامسونگ ها چطورن

خیلی ها بن شدن! حتی کسانی که این فریمور جدید رو ریختن. سامسونگ و هیتاچی هم هر دو بن شدن.
اینجا خبرش به طور کامل نوشته شده:
http://xbox-scene.com/

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
این قضیه بن شدن فوق العاده جدی هست ! کسانی که هنوز وصل نشدن به لایو اصلاً وصل نشن تا قضیه مشخص بشه .
این عکس اون پیغام بن شدن هست :
http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/banned/cimg0452ir3.jpg

اینطور که به نظر میرسه مایکروسافت UID کنسول رو بن میکنه و این یعنی اینکه دیگه به هیچ عنوان نمیشه با اون کنسول آنلاین بازی کرد !!!! این یعنی فاجعه ! یعنی برای بازی آنلاین باید برید یه کنسول دیگه بخرید !
پس حواستون جمع باشه، فعلاً آنلاین نشید تا ببینم دلیل این بن شدن ها چیه و چطور میشه از این مساله جلوگیری کرد.
موفق باشید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این قضیه بن شدن فوق العاده جدی هست ! کسانی که هنوز وصل نشدن به لایو اصلاً وصل نشن تا قضیه مشخص بشه .
این عکس اون پیغام بن شدن هست :
http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/banned/cimg0452ir3.jpg

اینطور که به نظر میرسه مایکروسافت UID کنسول رو بن میکنه و این یعنی اینکه دیگه به هیچ عنوان نمیشه با اون کنسول آنلاین بازی کرد !!!! این یعنی فاجعه ! یعنی برای بازی آنلاین باید برید یه کنسول دیگه بخرید !
پس حواستون جمع باشه، فعلاً آنلاین نشید تا ببینم دلیل این بن شدن ها چیه و چطور میشه از این مساله جلوگیری کرد.
موفق باشید
مثل اینکه از طریق بازی هایی بکاپی که stealth patch نداشن تونسته کنسول ها رو شناسایی کنه نه از طریق فریمور. چون الان یسری از بچه ها هستن که دستگاه کپی خور شده دارن و آنلاین شدن و مشکلی تا الان نداشتن! و اکثرا کسایی هستن که بازی زیاد ندارن.
در سایت خود مایکروسافت هم کسایی بودن که کنسولشون اصلا کپی خور نشده بوده ولی باز بن شدن. هنوز اصلا معلوم نیست که چه کنسول هایی بن می شن.
اگه به خاطر stealth patch باشه که واقعا بگم خدا چیکارت نکنه تکاوچ که تمام بازی های من که stealh patch نداره رو از شما خریدم. (شوخی بود البته!:p)

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
یعنی از این به بعد اپدیت بی اپدیت؟وقتی نمیذاره وارد شی پیغام اپدیت هم نمیاد دیگه؟

بدبخت شدیم رفت.من البته هنوز وصل نشدم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یعنی از این به بعد اپدیت بی اپدیت؟وقتی نمیذاره وارد شی پیغام اپدیت هم نمیاد دیگه؟

من از بهر حسین در اضطرابم ... تو از عباس می گویی جوابم ؟

واقعا شما دلاتون خوشه!! من دارم می گم بن شدیم دیگه اصلا نمی تونیم به live وصل شیم و بازی کنیم و 100 البته گلد هامونم دیگه حروم می شه شما تو فکر اینی که کنسولتو می تونی آپدیت کنی یا نمی تونی؟

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر

ای بابا آقا شما مثل اینکه اصلا تو باغ نیستی:eek: بابا وقتی می گیم BAN یعنی اینکه دیگه اون دستگاه اصلا Login نمی کنه حالا شما می گی آپدیت نمی کنه!

خوب دستگاه من هم Ban شد. فعلا XFIGHT3R به وضعیت معلق تغییر حالت داد.;)
دو تا پست تو این فاروم های خارجی گیر آوردم که فکر کنم جالب باشه:
I have xtreme 5.3 firmware, was playing original UEFA FIFA tonight and it hit 22:15 and boom xbox live comes up and says disconnected from xbox live, then disconnected from messenger, I have checked all the cabling and nothing is wrong with the internet. I have power cycled the modem and the router and the 360. Could this be the awful time as the Halo3 beta dawns
I have a 12month subscription and lots of paid content. I only really have a couple of backups as only recently got a new PC.

I hope it is just a glitch for me, if this is a perm fixture I will be looking further into the PS3, however I don't want to do that!...
این یارو هم داشته با دستگاه مد شده که آخرین ورژن درایو samsung را داشته با بازی اوریجینال بازی می کرده که یهو disconnect شده و دیده که بله ban شده.

از این نفر می توان نتیجه گرفت که مایکروسافت از قبل فهمیده بوده که کی داره با دستگاه مد شده بازی می کنه. حالا چه طوری فعلا خدا می دونه.

What does it matter I jsut changed my HD from my modded to original XBOX360 and I can login fine. So the games I realy want to play online I will buy ....the rest I just play for the fun of it.
از همه عجیب تر این یکی که می گه من دستگاهم رو از حالت مد شده در آوردم و به اوریجینال تبدیل کردم و به راحتی Login کرد. (البته دروغ و راستش هم پای خودشه)

ما تا حالا تونستیم این نتیجه را بگیریم که عموما کسانی که تعداد بازی کمی داشته اند و آنلاین هم بازی می کردن فعلا وضعیتشون سالمه!

منتظر آخرین اخبار هستم...

موفق باشید;)

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
Is live down guys i have 79 friends and 0 are on iv never seen this before usually someone is on
این یارو میگه 70 تا addlist داشته که هیچ کدومشون الان on نیستن:((
I called MS support today on a different note but was told that live was down as of now. So if you have a modded drive or not xbox live is down.
اینم که میگه من به ms زنگ زدم گفته:فعلا لایو down شده. چه 360تتون هک شده باشه چه نه
البته چرت بهش گفتن

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام به همه. من یه سری اطلاعات در باره این قضیه بن شدن میدم که امیدوارم بدرد دوستان بخوره.

اول اینکه این قضیه بن کردن توسط مایکروسافت از دیروز اتفاق افتاد. جالبه بدونین مسئله تقریبا همزمان با ریلیز Halo 3 Beta اتفاق افتاد. همونجور که میدونید برا دانلود نسخه بتا هالو 3 دو راه وجود داشت. یا توسط یک کد که بصورت گزینشی به افراد انتخاب شده میدادن یاتوسط بازی Crackdown. اینجوری که شما میرفتید وارد بازی Crackdown میشدید و توسط گزینه دانلود در منوی بازی این نسخه بتای هالو 3 رو دانلود میکردید.
قضیه از این قراره که خیلیها دیروز یهو از Live دیسکانکت شدن و دیگه نتونستن وارد لایو بشن و همچنین با پیغام بن شدن مواجه شدن. خیلیهائی که توسط نسخه کپی Crackdown مشغول به بازی تو لایو بودن هم به این مشکل برخوردن. البته در این بین افرادی بودند که با نسخه اوریجینال بازی Crackdown ولی با دستگاه هک شده به لایو متصل شده بودن که حتی اونا هم بن شدن. در این بین افرادی هم بودند که اصلا از هالو 3 استفاده نمیکردند مثل بعضی از بچه های اینجا و فقط دستگاهشون کپی خورشده بود که متاسفانه خیلی از این افراد هم با پیغام بن مواجه شدن. خلاصه اینکه تحقیقات در جریانه که بشه فهمید چه افرادی و به چه دلیل بن شدن ولی هنوز نتیجه دقیقی حاصل نشده. گزارشهای زیادی از کنسولهائی که بن شدن و مشخصاتشون تو اینترنت موجوده که من چند تاشونو میگم: کنسولهائی از درایو Hitachi 47 یا Sammy MS25 استفاده میکردن. در سامسونگ فیرمور ورژنهای 5.3 و پائینتر گزارش دادن که بن شدن. حتی افرادی هم که از Stealth patch در گیمهای کپیشون استفاده میکردن گزارش بن دادن. یه نکته جالب اینه که افرادی که درایو Samsung MS28 داشتن کسی گزارش نکرده که بن شده. کلا اینجور که بنظر میرسه نمیشه گفت گروه خاصی بن شدن. چون میبینید کنسولهای متفاوتی با فرمورهای متفاوت و درایوهای متفاوت بن شدن. ولی همه این کنسولها از یه نظر به هم شبیه بودن و اینکه همشون بقول معروف هک یا کپی خور شده بودند. لذا توصیه میشه فعلا کسائی که دستگاشون کپی خور شده به لایو متصل نشن.
در صورت بن شدن کنسول مربوطه دیگه نمیتونه به لایو وصل بشه. یعنی خداحافظ لایو. البته شما میتونید از گیمرتگ خودتون تو یه کنسولی که بن نشده استفاده کنید.
روزنه های امید برای کسائی که بن شدن: گفته میشه بعضی افراد که کنسولشونو کپی خور نکرده بودن و فقط از بازیهای اوریجینال استفاده میکردن هم توسط مایکروسافت بن شدن.
شاید امیدی باشه که مایکروسافت کلا سیستمهائی رو که بن کرده رو به حالت اول برگردونه و ایندفعه رو چشم پوشی کنه. یه چیز تو مایه های دفعه آخرتون باشه از طرف مایکرسافت.
من خودم میخواستم ADSL بگیرم و به لایو وصل شم ولی با این شرایط هرگز...
خبرهای جدیدتری میرسه پس بهته دوستان فعلا به لایو وصل نشن.
ممنون.

× خبر جدید اینکه افرادی که درایو سامسونگ MS28 هم داشتن گزارش بن دادن.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
قضیه از این قراره که خیلیها دیروز یهو از Live دیسکانکت شدن و دیگه نتونستن وارد لایو بشن و همچنین با پیغام بن شدن مواجه شدن. خیلیهائی که توسط نسخه کپی Crackdown مشغول به بازی تو لایو بودن هم به این مشکل برخوردن. البته در این بین افرادی بودند که با نسخه اوریجینال بازی Crackdown ولی با دستگاه هک شده به لایو متصل شده بودن که حتی اونا هم بن شدن. در این بین افرادی هم بودند که اصلا از هالو 3 استفاده نمیکردند مثل بعضی از بچه های اینجا و فقط دستگاهشون کپی خورشده بود که متاسفانه خیلی از این افراد هم با پیغام بن مواجه شدن.
و در اضافه افرادی هم بوده اند که نه کنسولشون مود شده بوده (هک شده) و نه crackdown داشتن ولی اونا هم بن شدن! که البته شما در آخر پستتون اشاره کردین.

و درایو کنسول منم hitachi 59b هست که بن شده! کلا تمام درایو ها بن شدن!

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر