همه چیز درباره ی Xbox Live

PX360

کاربر سایت
Sep 7, 2010
14
نام
mohammad
اموزش اتصال به لایو با شر کردن اینتر نت در ویندوز 7

سلام دوستان عزیز من می خوام با ویندوز 7 (قبلا به ویندوز xp به راحتی وصل میشدم )اینترنت و به اشتراک بزارم بعد از این طریق به لایو وصل بشم کسی اموزشی برای ای موضوع داره برام بزاره ممنون میشم :">

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
اااااااااااااااااایییییییییییییی خخخخخخخخخدااااا ااییینن مشکل MTU فقط واسه پارس آنلاینه؟؟؟!!!!
من MTu رو از 1364 تا 1500 عوض کردم ولی درست نشد آخر!! بخدا هرکی اینو درست کنه 1600 تا مایکروسافت پوینت میدم بهش!!
بیچاره شدم فقط میتونم بریج وصل شم به لایو! :)

آخرین ویرایش:

PX360

کاربر سایت
Sep 7, 2010
14
نام
mohammad
اااااااااااااااااایییییییییییییی خخخخخخخخخدااااا ااییینن مشکل MTU فقط واسه پارس آنلاینه؟؟؟!!!!
من MTu رو از 1364 تا 1500 عوض کردم ولی درست نشد آخر!! بخدا هرکی اینو درست کنه 1600 تا مایکروسافت پوینت میدم بهش!!
بیچاره شدم فقط میتونم بریج وصل شم به لایو! :)

از کجا متوجه بشیم که ارور " ارور MTU است ؟
: 1- موقع تست کانکشن بعد از رد کردن مراحل قبل از اینکه که به مرحله xbox.live برسد مرحله اینترنت روشن میشود (فعال) ولی به محض رسیدن به مرحله live بوووووووووووووم ضربدری قرمزی تاسف بار برای شما نمایش داده . (به همراه پیغامی)

2- بعد از نمایش ضربدره (بالا گفتم) از شما میخواد که مشکل اش رو بخونید اگر اروور از mtu بود که باید بری پایین رو بخونی اگه نبود که دیگه نبوده دیگه ........ !!

خب اگه از شما خواسته بود mtu مودم تون رو مثلا بالا تر از 1600 قرار بدید باید مراحل زیر را پیش بروید .

1- مودم رو به کامپیوتر وصل کنید . (روشنش کنید )
2- وارد یک مرور گر اینترنتی (firefox & internet explorer & ..... ) بشید و در قسمت (ادرس بار) جایی که ادرس سایت هارا وارد میکنید ادرس مودمتون رو وارد کنید . در بیشتر مودم ها اکثرا این ادرس هست 192.168.1.1 بعد از شما پسوورد میخواد که معمولا به صورت پیش فرض admin می باشد (رمز : admin )
بعد ان برید و mtu مودتون رو به مقدار خواسته شده تغییر دهید

اگر تنظیمات mtu در انجا نبود باید به صورتی دستی و از رجیستری و... این کار را انجام دهید .
برو حالشو ببر

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام.
اول باید lt 2 داشته باشی
دوم یکی از فروشنده ها گفت بهم که باید پچ لایو رو بریزی منم دادم برام رختن
پچ لايو هم جديد اومده ؟
فروشنده الكي گفته !!!
همون LT 2 رو بريزي و بازي ها رو هم به صورت پچ شده داشته باشي كافي

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
از کجا متوجه بشیم که ارور " ارور MTU است ؟
: 1- موقع تست کانکشن بعد از رد کردن مراحل قبل از اینکه که به مرحله xbox.live برسد مرحله اینترنت روشن میشود (فعال) ولی به محض رسیدن به مرحله live بوووووووووووووم ضربدری قرمزی تاسف بار برای شما نمایش داده . (به همراه پیغامی)

2- بعد از نمایش ضربدره (بالا گفتم) از شما میخواد که مشکل اش رو بخونید اگر اروور از mtu بود که باید بری پایین رو بخونی اگه نبود که دیگه نبوده دیگه ........ !!

خب اگه از شما خواسته بود mtu مودم تون رو مثلا بالا تر از 1600 قرار بدید باید مراحل زیر را پیش بروید .

1- مودم رو به کامپیوتر وصل کنید . (روشنش کنید )
2- وارد یک مرور گر اینترنتی (firefox & internet explorer & ..... ) بشید و در قسمت (ادرس بار) جایی که ادرس سایت هارا وارد میکنید ادرس مودمتون رو وارد کنید . در بیشتر مودم ها اکثرا این ادرس هست 192.168.1.1 بعد از شما پسوورد میخواد که معمولا به صورت پیش فرض admin می باشد (رمز : admin )
بعد ان برید و mtu مودتون رو به مقدار خواسته شده تغییر دهید

اگر تنظیمات mtu در انجا نبود باید به صورتی دستی و از رجیستری و... این کار را انجام دهید .
برو حالشو ببر

دستت درد نکنه از راهنملییت ولی کشکم که نیست من همه ی این راه هارو رفتم نمیشه!!! از توی رجیستری چریان چیه؟

PX360

کاربر سایت
Sep 7, 2010
14
نام
mohammad
دستت درد نکنه از راهنملییت ولی کشکم که نیست من همه ی این راه هارو رفتم نمیشه!!! از توی رجیستری چریان چیه؟
بیا با با این اموزش تصویریش و برات درست کردم
1.اول برو تو کنترل Control Panel
MTU%20EROR%20%281%29.GIF

2. برو تو ریجستری ادیتور
وقتی باز شد ctrl+f رو بزن
MTU رو تایپ کن بعد روی find next کلیک کن
MTU%20EROR%20%283%29.GIF

3.بعد که پیداش کرد ی روش دو بار کلیک کن بعد ...
MTU%20EROR%20%282%29.GIF

4. بعد که باز شد مقدارشو تغیر بده...
MTU%20EROR%20%284%29.GIF

بعد اوکی کن
بعـــــد بر حــــاشو ببر
mohammad/xbox

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر