همه چیز درباره ی Xbox Live

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
شما یه پروفایل معمولی که داشته باشین توی دشبورد میرین توی منوی خود پروفایل و گزینه ی Join Xbox Live رو میزنین
به شرطی که مشکل کانکت به اینترنت نداشته باشه، بعد از اون یه سری مشخصات از شما میخواد که عضویتتون تایید بشه
اگه موقع وارد کردن ایمیل ارور بهتره که Gmail استفاده کنین
بعد یه سری مشخصات میخواد مثل اسم و شماره تلفن و اینا میخواد که باید وارد کنی، میتونی از این سایت یه مشخصات fake بهش بدی: http://www.fakenamegenerator.com/

سعی کن مشخصات رو از امریکا وارد کنی، چون مناطق مختلف (واسه پوینت خریدن) تفاوت دارن

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
اقا یه سوال دارم من تا حاله به xbox liveوصل نشدم ولی میخوام امروز وصل شم ومیخوام fifa12بازی کنم ایا liveامن وصل شم یا نه اگه میشه جوابم بدید

Simcard

کاربر سایت
Oct 28, 2011
19
نام
MOHSEN
اگه به ایکس باکس لیو وصل شی اگه دستگات کوپی خور باشه کپیت میپره.

سلاl
اقا یه سوال دارم من تا حاله به xbox liveوصل نشدم ولی میخوام امروز وصل شم ومیخوام fifa12بازی کنم ایا liveامن وصل شم یا نه اگه میشه جوابم بدید

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام.من با پروفایلم بازیهای xgd3 رو بازی کردم.(کلا هر بازی ای به جز Forza4 رو بازی کردم).اگه برم لایو بن میشم؟؟:-/

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یکی اینکه اگه یوزر ماله انگلیس باشه میشه آدرس آمریکا بهش داد ؟!
و یکی دیگه اینکه از خود سایت Xbox.com میشه ارتقا به گلد داد یا باید از خود کنسول باشه ؟!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
یه سوال فنی داشتم برای خریدن این کرایسیس 1 از لایو حتما باید گلد باشی یا فقط پوینت رو داشته باشی کافیه؟
دوم اگه باید گلد باشی با این یه ماه فری که خودش اول میده مشکل حل میشه یانه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
یه سوال فنی داشتم برای خریدن این کرایسیس 1 از لایو حتما باید گلد باشی یا فقط پوینت رو داشته باشی کافیه؟
دوم اگه باید گلد باشی با این یه ماه فری که خودش اول میده مشکل حل میشه یانه؟

لازم نيست گلد باشي دوست عزيز ...

• Like
Reactions: bayern_vahid

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من میخاستم کشور رو عوض کنم برای پروفایلم ماله من الان هند هستش ومیخام به EU یا US تغیرش بدم ایا امکانش هست .؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.چون اینجا MS POINT برای اسیا کم گیر میاد.

آخرین ویرایش:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوستان من میخاستم کشور رو عوض کنم برای پروفایلم ماله من الان هند هستش ومیخام به EU یا US تغیرش بدم ایا امکانش هست .؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.چون اینجا MS POINT برای اسیا کم گیر میاد.
رحمان تو چجوری کشور رو هند زدی؟!؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر