همه چیز درباره ی Xbox Live

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
این کار رو هم انجام دادم ولی باز هم نشد !
خودم هم دیگه پاک گیج شدم در ضمن من از adsl استفاده میکنم هر راهی که به فکرم میرسید رو انجام دادم ولی باز هم نشد که نشد :mad: :confused:

دوست عزیز آدزس DNS باید همان IP Adress روی کامپیوترتان باشه
مثلا :
اگه IP کامپیوتر اینه : 192.168.0.1
آدرس DNS هم اینه : 192.168.0.1

موفق باشید

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
شما باید Dns کامپیوتر رو خالی بزارین و برای اینکه تو تست 360 گیر نده باید قبل از تست به اینترنت وصل شده باشید و اکانتی که وصل شدین هم Share باشه .

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
Virtua Tennis باز فقط یک نفر بود ؟
آقا Vrtua Tennis بازاش بیان قرار بزاریم می خواییم XBOX LIVE رو ببندیم :biggrin1:
PM بدین : Gamerboy_ir
GOOD LUCK

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام. آیا ممکنه مایکروسافت آیدی کسانی که از دیسک کپی شده و فیرمور هک شده استفاده میکننو بن کنه؟ تا حالا کسی از بچه ها آیدیش بن شده؟
ورژن فیرمور تاثیری توی استفاده از Live داره؟ و اگه تاثیری داره برای درایوهای سامسونگ پائینترین ورژن ممکن برای اتصال به لایو ورژن چنده؟
ممنون میشم اگه یه جواب دقیق بدید.

سلام .
قبلا شایعه هایی مبنی بر بن کردن افرادی که به صورت غیر مجاز یعنی با دستگاه هک شده وارد لایو میشن از سوی مایکروسافت شنیده میشد . اما تا الان که خبری نشده . تا حالا هم فکر نمیکنم که کسی از بچه ها ای دیش بن شده باشه .
تا اونجایی که من میدونم فریمور تاثیری توی استفاده از لایو نداره ( شاید هم من اشتباه میکنم :confused: ) . اما مثل این که این فریمور جدیده تو لایو هم تاثیر داره چون دیدن برنامه های تلویزیون به صورت زنده در این فریمور امکان پذیر شده .
راستی اگه کسی از دوستان تو لایو PES 2007 بازی میکنه بیاد با ما هم یه بازی بکنه .

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
سلام
من داشتم تریلر جی تی ای رو دانلود می کردم که 60% دانلود کرده بودم(2روز طول کشید) بعد بازی wining eleven x رو اومدم به صورت لایو بازی کنم همین که بازی رو گذاشتم سیو 60% قطع شد و دوباره از 1% شروع شد می خواستم ببینم کسی علتشو میدونه فکر می کنم به خاطر اینکه این بازی کپی بوده این جوری شده(شاید هم اشتباه میکنم)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سلام
من داشتم تریلر جی تی ای رو دانلود می کردم که 60% دانلود کرده بودم(2روز طول کشید) بعد بازی wining eleven x رو اومدم به صورت لایو بازی کنم همین که بازی رو گذاشتم سیو 60% قطع شد و دوباره از 1% شروع شد می خواستم ببینم کسی علتشو میدونه فکر می کنم به خاطر اینکه این بازی کپی بوده این جوری شده(شاید هم اشتباه میکنم)

نه خدایی چه ربطی به بازی کپی داره:biggrin1:
واسه منم خیلی پیش اومده ولی سر همون درصد مونده شاید Download Again رو زدی اگه Active Downloads رو دیدی باید رو همون درصد باشه فک کنم می نوشت Download is Pending حالا دقیق یادم نیست
دانلودا تا موقعی که کنسولو خاموش نکردی سر هر درصدی که رسیده باشه می مونن:confused:
حالا شاید بچه ها بهتر بدونن

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام

شما زمانی که داری چیزی رو دانلود میکنی نباید بازی کنی چون در این صورت کنسول به طور اتوماتیک عملیات دانلود رو قطع میکنه . اما این مشکلی که شما بهش برخوردی یک کم عجیبه . به نظر من باید از سرعت کم دایل اپ باشه . دقیقا برای من هم همچین مشکلی پیش اومد . من دموی بازی GRAW 2 رو تا 80 درصد دانلود کرده بودم که ناگهان دانلود متوقف و قطع شد . بعد که اومدم دوباره دموی بازی رو از ادامه بزارم تا دانلود بشه دیدم که داره از اول و از 1 درصد دانلود میکنه . اما بعد از چند لحظه خودش دوباره دانلود رو از 80 درصد اورد . من احتمال میدم که این قبیل از مشکلها به خاطر سرعت کم اینترنت باشه .

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام. بنظر شما پینگ مناسب(مغمولی) برای اتصال به لایو چنده؟ من یه زمانی ADSL داشتم که باهاش آنلاین World of Warcraft میزدم. اونموقع یادمه پینگو کنار صفحه شون میداد که بطور متوسط 450 ms بود. آیا بنظرتون این پینگ مناسبیه که من مجددا از همون شرکت اکانت بگیرم؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام. بنظر شما پینگ مناسب(مغمولی) برای اتصال به لایو چنده؟ من یه زمانی ADSL داشتم که باهاش آنلاین World of Warcraft میزدم. اونموقع یادمه پینگو کنار صفحه شون میداد که بطور متوسط 450 ms بود. آیا بنظرتون این پینگ مناسبیه که من مجددا از همون شرکت اکانت بگیرم؟

به نظر من این پینگ برای بازی کردن تو لایو مناسبه ;) .

samuel_fisher

کاربر سایت
Feb 14, 2007
11
سلام
وقتی میخوام به liveوصل شم ipرو تایید میکنه اما به dnsکه می رسم faild میشه.تمام 2-3تا راهی که تو این 38 صفحه بچه ها گفته بودن امتحان کردم اما مشکلم حل نشد کسی تا حالا این مشکلو نداشته؟اگه داشته چه جوری حلش کرده؟:(

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
سلام
وقتی میخوام به liveوصل شم ipرو تایید میکنه اما به dnsکه می رسم faild میشه.تمام 2-3تا راهی که تو این 38 صفحه بچه ها گفته بودن امتحان کردم اما مشکلم حل نشد کسی تا حالا این مشکلو نداشته؟اگه داشته چه جوری حلش کرده؟:(

منم همین مشکلو داشتم تو صفحه قبل هم گفتم .
اینترنتتو شر میکنی بعد کانکت میشی باهاش بعد میری میزنی تا تست کنه .

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
دوستان لطفاً يکی بگه دستگاه چجوری شبکه میشه با pc?
رو کامپيوتر بايد گزينه خاصی فعال بشه؟
چون من کابل رو وصل کردم ولی تو live که ميخوام برم میگه اصلاً ارتباطت با کامپيوتر
برقرار نيست

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
دوستان لطفاً يکی بگه دستگاه چجوری شبکه میشه با pc?
رو کامپيوتر بايد گزينه خاصی فعال بشه؟
چون من کابل رو وصل کردم ولی تو live که ميخوام برم میگه اصلاً ارتباطت با کامپيوتر
برقرار نيست
اقای behtash_jabbari این راهنما رو نوشتن شما طبق این راهنما برو جلو مشکلت حل میشه !

با سلام. ابتدا مثل بچه های خوب ;) کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!!:blushing: )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو . مشکلی بو پی ام بده:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر