همه چیز درباره ی Xbox Live

arash63

کاربر سایت
Jan 16, 2008
100
نام
آرش میرزائی
سلام

من امروز بعد از 4 ماه به live وصل شدم و گفت باید آپدیت کنید . من هم آپدیت کردم . بعد از آپدیت دیگه هیچ بازی کپی اجرا نمی شه . نمی دونم باید چیکار کنم . لطفاً کمک کنید .
در ضمن دستگاه elite هست و روش ixtreme LT هست .

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام

من امروز بعد از 4 ماه به live وصل شدم و گفت باید آپدیت کنید . من هم آپدیت کردم . بعد از آپدیت دیگه هیچ بازی کپی اجرا نمی شه . نمی دونم باید چیکار کنم . لطفاً کمک کنید .
در ضمن دستگاه elite هست و روش ixtreme LT هست .
دستگاه شما باید به lt 1.91 آپدیت بشه تا بتونی دوباره بازی های کپی رو اجرا کنی :)
دوستان من هم یه سوال داشتم میشه لطف کنید بگید چطور میشه یه تعداد از دوستانمو از فهرست حذف کنم ؟

arash63

کاربر سایت
Jan 16, 2008
100
نام
آرش میرزائی
دستگاه شما باید به lt 1.91 آپدیت بشه تا بتونی دوباره بازی های کپی رو اجرا کنی :)
دوستان من هم یه سوال داشتم میشه لطف کنید بگید چطور میشه یه تعداد از دوستانمو از فهرست حذف کنم ؟
پس از آپدیت 1.91 آیا می شه دوباره لایو بازی کرد ؟ یا دستگاه بن می شه ؟ من حدود 4 , 5 ماه پیش با ix lt به راحتی و بدون هیچ مشکلی لایو بازی می کردم .

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوستان برای برای آنلاین بازی کردن حتما باید اکانت گلد داشته باشی؟هزینه اکانت گلد چقدره؟Microsoft Point با گلد فرق داره؟ کمی بیشتر توضیح میدید؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان برای برای آنلاین بازی کردن حتما باید اکانت گلد داشته باشی؟هزینه اکانت گلد چقدره؟Microsoft Point با گلد فرق داره؟ کمی بیشتر توضیح میدید؟

اکانت Gold برای بازی کردن آنلاین هستش شما وقتی دستگاه رو میخری یک ماه مفتی میتونی آنلاین بازی کنی بعد از تمام شدن اون باید پول بدی 1 , 3 , 12 ماهه اکانت بخری تا بتونی بازی مورد نظرتو با دنیا آنلاین بازی کنی کارت 12 ماهه در حال حاضر در ایران 64500 و 3 ماهه 33000 و 1 ماهه 18000 هستش البته قیمت ها حدودی هستش با کمی فاصله در بازار

اما پوینت مایکرو سافت برای خرید از محیط Live هستش شما با خرید پوینت میتونی لباس های مختلف برای آواتارت و خرید DLC بازیها که تو لایو قرار میگیره ، تم برای ایکس باکس ، بازیهای آرکید و خیلی چیزهای دیگه بخری که برای مثال 1600 پوینت ایکس باکس در حال حاضر 30000 هستش

در کل Point برای خرید هستش و Xbox Live Gold برای بازی کردن آنلاین

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
اکانت Gold برای بازی کردن آنلاین هستش شما وقتی دستگاه رو میخری یک ماه مفتی میتونی آنلاین بازی کنی بعد از تمام شدن اون باید پول بدی 1 , 3 , 12 ماهه اکانت بخری تا بتونی بازی مورد نظرتو با دنیا آنلاین بازی کنی کارت 12 ماهه در حال حاضر در ایران 64500 و 3 ماهه 33000 و 1 ماهه 18000 هستش البته قیمت ها حدودی هستش با کمی فاصله در بازار

اما پوینت مایکرو سافت برای خرید از محیط Live هستش شما با خرید پوینت میتونی لباس های مختلف برای آواتارت و خرید DLC بازیها که تو لایو قرار میگیره ، تم برای ایکس باکس ، بازیهای آرکید و خیلی چیزهای دیگه بخری که برای مثال 1600 پوینت ایکس باکس در حال حاضر 30000 هستش

در کل Point برای خرید هستش و Xbox Live Gold برای بازی کردن آنلاین

like...ty

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
سلام
من خیلی وقت سروقت لایو نرفتم اخبار جدید ندارم چتایی سوال داشتم ممنون میشم که جواب بدید
بازیهایی که با پچ 2.5 هستن اگر به لایو وصل شیم احتمال بن شدن اره ؟؟؟؟
1- اگر با Lt 1.91 وارد لایو بشید احتمال بن شدن داره؟
2-این تم ها که برای xbox در سایتهای مختلف وجود داره اگر در دستگاه نسب بشه در زمانی که به لایو وصل بشیم احتمال بن شدن داره (منظورم در هارد دستگاه کپی بشه نه در فلش مموری)؟
3-من یک هارد لبتاپ با برنامه hddhackr تبدل به هارد xbox کردم . این کار هم باعث بن شدن می شه ؟

بجز گزینه 3ـوم همه آره.

یعنی این تمها هم باعث بن شدن می شه ؟؟؟
آخی تو قسمتهای دیگه در سایت نوشته که بن نمی شه
لطفا دقیق بگید بلاخره بن مشه یا نه ؟؟؟
درضمن LT1.91 مگه سازگاری با لایو نداره ؟؟؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام
من وقتی که به لایو وصی میشم این پیغام زیرو میده
این پیغام چی هست و دلیلش چیه؟؟؟
راستی این پیغام بعد از هک کنسول میاد.

vl2h0n7dfx1aoqrz5el.jpg
دوست عزیر : نوع کانکشن شما PPOE هست باید اون رو به Bridge تغییر بدید !

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام دوستان من یک xbox slim گرفتم اخرین ابدیت هم هست یعنی بازی های کپی جدید رو هم میخونه.
من میخوا به لایو وصل شم میگه باید ابدیت کنیش؟
اگه اپدیت کنم کپی خورش نمیپره ؟مشکلی ئاس دستگاه پیش نمیاد؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان یکی‌ کمک کنه. چند روز پیش دیدم dlc گیرز ۲ ۵۰% تخفیف خورده اومدم بخرم گفت برای منطقه شما در دسترس نیست. منم با چیز پی‌ ان دورش زدم وقتی‌ میذارم بارا دانلود تا ۱۰۰% میره بعد میگه "cant download" همه کاری هم امتحان کردم سیستم کاش و لایو کاش رو پاک کردم ولی‌ باز همون ارور! ایمیل هم که میزنم میگن اینکارارو انجام بده (همون‌های که انجام دادم!) اگه مشکلت حل نشد با ما تماس بگیر! چون از طریق ایمیل به لایو دسترسی‌ نداریم! امکان داره به خاطر همون چیز پی‌ ان باشه؟ چه کار کنم؟ اصلا امکانش هست که بگم نخواستم dlc رو پوینتمو برگردون؟ ۴۰۰ تا رو به فنا دادم رفت!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام دوستان من یک xbox slim گرفتم اخرین ابدیت هم هست یعنی بازی های کپی جدید رو هم میخونه.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
کپی خور درایوت چیه؟ اگه 1.92 باشه مشکلی نیست آپدیت کن.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
کپی خور درایوت چیه؟ اگه 1.92 باشه مشکلی نیست آپدیت کن.
من اخرین بازی که گذاشتم Nicktoons MLB این بود واسه کینکت که ابدیت کرد د.باره الان هر بازی که میزارم چه جدید چه قدیمی کار میکنه.
کپی خئر درایو من چیه؟

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
دوستان من میخوام برای اولین بار به لایو وصل بشم .
یه قسمت هست برای ساختن گیمیرتگ میگه ادرس ایمیل وارد کن .
باید امیل msnداشته باشم؟؟
من رفتم سایت msn و اکانت ساختم ولی بازم ارور میده و یه صفحه میاد که توش چند تا ادرسه مثله:
www.bing.com
.......
لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر