همه چیز درباره ی Xbox Live

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دمه تو گرم كه بهم ياد دادى راستى امروز يه مودمه d-link 2520u گرفتم حتي mtu رم تغيير دادم اخر مجبور شدم بزارم رو مود بريدج
اگه وقتشو حالشو داشتم يه تايپك براي رفع اين مشكل باز ميكنم
برا پروفايلتم ناراحت نباش يدونه ديگه بساز دوباره باهم بريزيم تو لايو!!
تازه یه گلد 3 ماهه ریخته بودم تو حلقش و رنک BC2 رو هم کرده بودم 31 !!! حالا بماند اون 360 تا مایکروسافت پوینت و گیمر اسکور هت ( BO & MW2 Finished on Veteran AND Crysis 2 On Supersoldier ) !!! کلا دیگه میخوام برم تو کار کامپیوتر ! مردشوره مایکروسافت رو ببره با این Code Of Conduct ش !!!!

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
دوستان هرکی راهنمایی کنه ممنون میشم.
من می خوام با پروفایل اصلی 360ام وصل بشم به windows live حالا یه مشکلی که دارم اینه که ایملی که موقع ساختن پروفایل وارد کردم یادم نیست.
وقتی میرم تو سایت xbox پروفایلمو سرچ میکنم آواتارم و نشون میده ولی وقتی می خوام sign in شم ایمیل می خواد .
حالا راحی نداره من از xbox live یا windows live بتونم ایمیل پروفیلم رو پیدا کنم ؟
ممنون میشم هرکی جواب بده .

مرسی از جواب دوستان لایو باز حرفه ای:d:d)x

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من دیروز رفتم تو لایو هرکاری کردم میومد باید اپدیت کنی ماهم اپدیت کردیم حالا اکس باکس ما دیگه بازیه کپی خور نمیخوره باید ببرمش مغازه چون یه بار قبلا اینجوری شده بود.کسی نمیدونه چجوری تو خونه کاری کنم که دوباره مثل اولش بشه.2.0.9199.0 فریمور اولمهرکاری کردم. فریمور ریختم رو فلش بعد وصل کردم فلش رو به اکس باکس که خاموش بود روشن کردم اکس باکسو اما نیمد که اپدیت کن.!؟تورو خدا اگه کسی میدونه سریع جواب بده.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من دیروز رفتم تو لایو هرکاری کردم میومد باید اپدیت کنی ماهم اپدیت کردیم حالا اکس باکس ما دیگه بازیه کپی خور نمیخوره باید ببرمش مغازه چون یه بار قبلا اینجوری شده بود.کسی نمیدونه چجوری تو خونه کاری کنم که دوباره مثل اولش بشه.2.0.9199.0 فریمور اولمهرکاری کردم. فریمور ریختم رو فلش بعد وصل کردم فلش رو به اکس باکس که خاموش بود روشن کردم اکس باکسو اما نیمد که اپدیت کن.!؟تورو خدا اگه کسی میدونه سریع جواب بده.
باید فریمور 1.91 نصب کنی.

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
دوستان این Xbox Live چجوریه؟ باید کار خاصی کرد که باهاش مثلا بازی BBC2 و یا Ac:BH رو انجام داد؟ کانکت شدن بهش و آنلاین بازی کردن بازی ها نیاز مند خرید اکه؟

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
سلام خدمته Live بازان !

یکی واسه من توضیح بده الان وضیعت Live در چه حالیه ؟ اگه در مورد قیمته Update رو هم بگید ممنون میشم .

p30blog

کاربر سایت
Aug 28, 2011
14
نام
حامد
سلام . سوال

سلام دوستان گرامی
خسته نباشید
بنده اطلاعات چندانی ندارم.ممنون میشم راهنمایی ام بکنید.
راستش من دیروز Le Tour de France 2011 رو خریدم و الان که توی دستگاه میگذارم و می زنم که اجرا بشه میگه که باید دستگاه آپدیت بشه و دکمه yes و no آپدیت میاد.من دیسک رو خارج کردم.ورژن داشبوردم هم 2.0.8955.0 هست و دستگاه هم کپی خور شده.میخواستم ببینم اگر من دستگاه رو به نت وصل کنم و آپدیت های زیر رو انجام بدم کپی خور دستگاه می پره یا من بن میشم؟
* آپدیت برای پخش فایل های تصویری (mkv , avi , ....)
* آپدیت داشبورد (ترجیحا کدوم ورژن؟)

در ضمن اگر فیفا 12 بیاد برای آپدیت من همین مشکل رو خواهم داشت؟

ممنون از سایت فوق العاده تون
یا علی
:x

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
دوستان من امروز در کمال بدشانسی پروفایلم که توش بالای40000 هزارتا اچیومنت بود از دست دادم.اما حالا سیو هام باقی مونده.البته این اکانتی که میگم توی سایت xbox.com هم ثبت شده.
حالا راهی نیست من دوباره اکانت رو از طریق سایت xbox برگردونم یا دوباره از سیو هام استفاده کنم.؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر