همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آره دیگه ، لاس وگاس آمریکاس دیگه !!

از این سایت بخر ، فقط وقتی که میخوای کد Point ــو بزنی یه سری اطلاعات میخواد . همشو اطلاعات خودتو بزن فقط یه قسمت داره که آدرس خونه و اینجور چیزا رو میخواد . رسیدی به اونجا آدرسی رو که نفر قبلیم Quote کرده رو وارد کن !!

من خیلی تو کد گزاری دشبورد و اینا حرفه ندارم میشه بگین ABGX360 چیه ؟

آره . فرقی البته نداره فقط همون 6تا بازی هم اجرا میکنه !

Abgx360 یه نرم افزار هست برای چک کردن موارد امنیتی دیسک های بازی ... می تونید از سایتش ABGX360.Net دانلود کنید :)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان من می خوام برای اولین بار به ایکس باکس لایو وصل شم اول که گفت باید اپدیت کنی اپدیت کردم
کپی خورش پرید فرستادم تهران واسه lt9 حالا می گه باید جوین شی وقتی می خوام جوین شم می گه downloading new updates
بعد من سریع خاموش کردم حالا اگه بزارم این چیزارو اپدیت کنه کپی خورش دوباره می پره؟
چون من دیگه نمی تونم هی بفرستم تهران لطفا کمک کنین

آخرین ویرایش:

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
دوستان اون 1 ماه اشتراک گلد مجانی که مایکرو به هر کنسول می داد رو دیگه نمی ده درسته؟؟؟

نه هنوزم همینطوره . من گیمرتگم و خواستم عوض کنم ولی پوینت نداشتم برا همین یه گیمیر تگ جدا ساختم ، الانم هنوز دارم همون 1 ماه فریو میگذرونم !

اقا یه سوال ! چرا برای بعضیا Join party جواب میده اما برا بعضیا نه ؟! باید چی کار کنم ؟!

Join Party وقتی میاد که او طرفی که دارین پروفایلشو نگاه میکنید در حال حاضر توی یک پارتی هستش ، شما هم میتونی با زدن روی این گزینه به پارتی اون شخص بپیوندی . در غیر این صورت یعنی اینگه طرف در حال حاظر تو پارتی قرار نداره !

farhad360baz

کاربر سایت
Aug 7, 2011
9
سلام دوستان من می خوام برای اولین بار به ایکس باکس لایو وصل شم اول که گفت باید اپدیت کنی اپدیت کردم
کپی خورش پرید فرستادم تهران واسه lt9 حالا می گه باید جوین شی وقتی می خوام جوین شم می گه downloading new updates
بعد من سریع خاموش کردم حالا اگه بزارم این چیزارو اپدیت کنه کپی خورش دوباره می پره؟
چون من دیگه نمی تونم هی بفرستم تهران لطفا کمک کنین

اگر رو کنسولت LT+ 1.91 ریخته باشن میتونی راحت به لایو کانکت بشی
ولی توجه داشته باش که بازی های زیر اجراء نمیشن و باید پج بشن

Halo Reach , Fable 3 , Need For Speed Hot Pursuit
Call Of Duty Modern Warfare 2 , Call Of Duty Black OPS
Assassin's Creed Brotherhood

---------- نوشته در 01:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها من میخام یک کارت یک ماه بخرم کسی جایی سراغ داره

می تونی از این فروشگاه ها بخری
www.game-ir.com
www.irangamestore.com
قیمتهاشون متفاوته ولی دومی 14 ماهه که خیلی به صرفه هست

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوسته من مال من lt 1.9 هستش و چون اولین باره که می خوام به ایکس باکس لایو کانکت شم می گه دانلود اپدیت های جدید
ولی نه اونی که واسه خوده کنسوله این اپدیت مال ایکس باکس لایوه و می خواد ایکس باکس لایو رو اپدیت کنه اون مسله ای نداره؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من وقتی میخوام به لایو وصل شم میگه یه آپدیتی داره (آپدیت کنسول نه) فکر کنم برای بازیه. بعد که میزنم آپدیت کنه آپدیت نمیکنه. میره بیرون. (بعضی وقتا هم هنگ میکنه) مشکل چیه؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام .. من ایکس باکسم رو تازه گرفتم ... نمیدونم باید چیکار کنم که بدون مشکل به live وصل شم . باید اپدیت کنم ؟ بعد باید پول هم بدیم برا live ؟

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
اگر رو کنسولت LT+ 1.91 ریخته باشن میتونی راحت به لایو کانکت بشی
ولی توجه داشته باش که بازی های زیر اجراء نمیشن و باید پج بشن

Halo Reach , Fable 3 , Need For Speed Hot Pursuit
Call Of Duty Modern Warfare 2 , Call Of Duty Black OPS
Assassin's Creed Brotherhood
این کارو باید تو L.T 1.9 انجام بدی ، LT 1.91 برا همینه که این ۶ تا بازی هم اجرا بشن !

farhad360baz

کاربر سایت
Aug 7, 2011
9
دوسته من مال من lt 1.9 هستش و چون اولین باره که می خوام به ایکس باکس لایو کانکت شم می گه دانلود اپدیت های جدید
ولی نه اونی که واسه خوده کنسوله این اپدیت مال ایکس باکس لایوه و می خواد ایکس باکس لایو رو اپدیت کنه اون مسله ای نداره؟

اگه آخرین داشبورد که 9 جولای 28 تیر بوده را نصب کردن برات و این فقط آپدیت بازی هست مشکلی نداره ولی به هیج وجه بازی های که بالا نوشتم رو تو کنسول نذار چون باید پچ بشن یا فریمور 1.91 داشته باشی

---------- نوشته در 01:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 PM ارسال شده بود ----------

دوسته من منم از این اپدیت میترسم که کپی خوره بپره اگه بزارم اپدیت شه میپره؟

آپدیت بازی هیج وقت کسی رو بن نکرده این آپدیت داشبورد که خطریه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر