همه چیز درباره ی Xbox Live

X BOX360

کاربر سایت
Aug 4, 2011
3
زنده باد ایکس باکس

---------- نوشته در 03:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

اگه من بخوام با ایکس باکسم یه ساعت آنلاین بازی کنم تقریبا چه قدر آب میخوره؟؟؟:))

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان سلام . من امروز رفتم تا آپدیت lt 1.9 رو بریزم ، فروشنده گفت اول برو به لایو وصل شو ، آپدیت خود لایو رو انجام بده بعد بیا اینجا برات انجام بدم تا مشکلی پیش نیاد . ولی من قبلا تو انجمن خونده بودم که اول باید lt 1.9 رو انجام بدی بعد به لایو وصل شی !!! کمی گیج شدم . لطفا یه نفر با تجربه به من بگه دقیقا چکار کنم .

ممنون ممنون ممنون
من اول آپدیت کردم بعد رفتم دادم واسم ریخت! اگه صبوری صبر کن میگن هفته دیگه ورژن جدیدش میاد که قفل های AP رو هم باز میکنه و نیازی به پچ دیگه نیست! اینجوری خرجتم کم میشه! لایو الان حال نمیده نه میشه کال آو دیوتی بازی کرد نه چیزی! PES هم که اگه PING بره بالا ضد حال میشه وسط بازی ترک زمین اجباری میکنی:d صبور باش

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
خب سلام من لایو وصل شدم و مشکلی پیش نیومد ممنون از راهنماییتون...حالا دوتا سوال دارم...1.کال آف 6و7 اجرا نمی شه چه پچی باید استفاده کنم؟(یا چه طوری پچ کنم که بیاد؟)
2.من توی گیم مارکتپلیس لباس واسه ی مورتال کمبادم دانلود کردم(اتفاقا رایگان هم بود)ولی یه آپدیت تویه پکش هست اگه دانلود شد باید آپدیت کنم؟مشکلی نداره آپدیتشو بزنم تو دستگام؟
(LT+1.9هم دارم)
Call of duty modern warfare 2 و Black OPS پچ نمیشن اصلا روی این ورژن LT ! باید صبر کنی تا LT جدید بیاد بعد با خیال راحت بدون پچ و گشتن تو سایت و مغازه ها دنبال سی دی های پچ شده در کمال آرامش آدم میکشی امتیاز میگیری:d اون آپدیت هایی که تو بازی ها میده واسه خود ورژن بازیه! اونا رو حتما باید دانلود کنی تا بتونی بازی کنی. هیچ اشکالی نداره راحت باش. راستی کدوم Kombat رو بازی میکنی که Free هست!؟ این آخریه که دو روز بیشتر Free نبود! دمت گرم بابا!:d اگه Free شده بگو تا بیام بندازمت تو اسیدا:d آخه اینو تازه یاد گرفتم ذوق زدم:d

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
بعد از ورژن 13599 واسه کسی آپدیت جدید اومده دو روز پیش آپدیت جدید واسه من اومد دیگه نتونستم برم لایو کسی دیگه هم این آپدیت جدید واسش اومده دوستان تجربه ای در مورد این آپدیت دارن بگن لاک می کنه درایو اسلیم رو؟ ه ک رو می پرونه؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بعد از ورژن 13599 واسه کسی آپدیت جدید اومده دو روز پیش آپدیت جدید واسه من اومد دیگه نتونستم برم لایو کسی دیگه هم این آپدیت جدید واسش اومده دوستان تجربه ای در مورد این آپدیت دارن بگن لاک می کنه درایو اسلیم رو؟ ه ک رو می پرونه؟
نه واسه من آپدیت نیومده! هر روزم تو لایوم! دو تا آپدیت پشت سر هم طی دو سه روز فکر کنم سه هفته پیش اومد که دستگاها به حالت اورجینال بر میگشت!! بعد از چند وقت به لایو وصل شدی!؟

سلام دوستان.من میخواستم به لایو وصل شم. میخواستم بدونم میتونم وصل بشم؟بن نمیشم؟
اگه همیشه از آخرین نسخه LT استفاده کنی نه بن نمیشی.

Nimysterio

کاربر سایت
Jun 15, 2011
19
نام
Nima
Call of duty modern warfare 2 و Black OPS پچ نمیشن اصلا روی این ورژن LT ! باید صبر کنی تا LT جدید بیاد بعد با خیال راحت بدون پچ و گشتن تو سایت و مغازه ها دنبال سی دی های پچ شده در کمال آرامش آدم میکشی امتیاز میگیری:d اون آپدیت هایی که تو بازی ها میده واسه خود ورژن بازیه! اونا رو حتما باید دانلود کنی تا بتونی بازی کنی. هیچ اشکالی نداره راحت باش. راستی کدوم Kombat رو بازی میکنی که Free هست!؟ این آخریه که دو روز بیشتر Free نبود! دمت گرم بابا!:d اگه Free شده بگو تا بیام بندازمت تو اسیدا:d آخه اینو تازه یاد گرفتم ذوق زدم:d
مورتال کمباد 9 همونی که موقع اردیبهشت اومد یه سری از لباسا مایکروسافت پویت میخواهد ولی 3تا پک لباس هست که رایگان هست هر کدوم هم حدود 85مگ هست:D

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :
لطفا بهم یه راهنمایی بدید .

من همیشه لایو میرفتم . الان حدود چند ماهی هست تو دنیایی ایکس باکس نبودم اگه میشه یه کسی جواب سوالاتم رو بده . ممنون .

آپدیت رو ایکس باکسم 20126250 هست .

الان اگه بخواهم دوباره وصل بشم . باید چه کار هایی رو انجام بدم ؟؟؟

Lt1.9 بریزم حله ؟؟؟؟
الان نمیشه cod black ops رو بازی کرد ؟؟؟؟
کی میشه بازی کرد ؟؟؟؟؟
الان میارزه برم lt1.9 بریزم ؟؟؟
صبر کنم کی این lt جدید میاد ؟؟؟؟ تا آخر مرداد میاد یعنی ؟؟؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام دوستان :
لطفا بهم یه راهنمایی بدید .

من همیشه لایو میرفتم . الان حدود چند ماهی هست تو دنیایی ایکس باکس نبودم اگه میشه یه کسی جواب سوالاتم رو بده . ممنون .

آپدیت رو ایکس باکسم 20126250 هست .

الان اگه بخواهم دوباره وصل بشم . باید چه کار هایی رو انجام بدم ؟؟؟

Lt1.9 بریزم حله ؟؟؟؟
الان نمیشه cod black ops رو بازی کرد ؟؟؟؟
کی میشه بازی کرد ؟؟؟؟؟
الان میارزه برم lt1.9 بریزم ؟؟؟
صبر کنم کی این lt جدید میاد ؟؟؟؟ تا آخر مرداد میاد یعنی ؟؟؟
بهتر که الان وصل نشی! اصلا حال نمیده! منم پشیمون شدم از اکانتم استفاده کردم!:( حالا بریم سر سوالات!:d
خب سوال اول چی بود!:d

الان اگه بخواهم دوباره وصل بشم . باید چه کار هایی رو انجام بدم ؟؟؟ باید اول وصل شی به نت بعد آپدیت کنی و بعد LT 1.9 نصب کنی!

Lt1.9 بریزم حله ؟؟؟؟ بله تا حدودی حله:d
الان نمیشه cod black ops رو بازی کرد ؟؟؟؟ چرا میشه اما باید سی دی اورجینال داشته باشی! با سی دی های کپی خور نمیشه! چون اصلا پچ نمیشن!
کی میشه بازی کرد ؟؟؟؟؟ این دیگه دست خدا ست همونطور که بالا رفتن سرعت اینترنت ما دست خدا ست:d
الان میارزه برم lt1.9 بریزم ؟؟؟ نظر من رو می خوای نه! صبور باش:d
صبر کنم کی این lt جدید میاد ؟؟؟؟ تا آخر مرداد میاد یعنی ؟؟؟ باید بگم که زمان دقیق برای پخش اعلام نشده ولی ما دلمون روشنه که تا آخر هفته بیاد:d

• Like
Reactions: nimroo

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
دوستان یه سوال میخوام اگر میشه همین الان جواب بدین .
توی قسمت Bill Information یه قسمت هست که بیلینگ آدرسو یه سری آیتم های دیگه رو ازم میخواد ! تو این قسمت چی باید وارد کنم ؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه سوال میخوام اگر میشه همین الان جواب بدین .
توی قسمت Bill Information یه قسمت هست که بیلینگ آدرسو یه سری آیتم های دیگه رو ازم میخواد ! تو این قسمت چی باید وارد کنم ؟؟

این قسمت برای زمانی هست که میخواید Credit Card ثبت کنید که از حساب بانکی متصل به Credit Card پول بکشه برای خرید...
نیاز نیست تکمیل کنید این قسمت رو :)

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
این قسمت برای زمانی هست که میخواید Credit Card ثبت کنید که از حساب بانکی متصل به Credit Card پول بکشه برای خرید...
نیاز نیست تکمیل کنید این قسمت رو :)

خوب الان چون میخوام اضافه کنم پرسیدم :d
پر نکنم ، نمیزاره پوینت اضافه کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر